WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 12.03.2018 – WYNIKI

Na dzisiejszym RAW byliśmy świadkami kilku interesujących wydarzeń. Widzieliśmy Johna Cenę wyzywającego Undertakera oraz kolejną nieobecność Lesnara.

Show rozpoczął Kurt Angle który ogłosił że Brock Lesnar nie pojawi się na dzisiejszym RAW. Roman Reigns przybył do ringu i powiedział że Brock nie szanuje nikogo i że kto omija swoją prace powinien zostać zwolniony. Roman stwierdził że  Vince McMahon jest źródłem problemu ponieważ chroni Lesnara. Następnie Roman opuścił ring i spotkał się z CEO WWE.

Po przerwie Mr. McMahon rozmawiał z Renee Young. Powiedział jej że nie miał intencji żeby nie szanować Romana oraz kazał Romanowi pamiętać swoją rolę i zamknąć się. Następnie obiecał że Lesnar pojawi się na następnym RAW a także tymczasowo zawiesił Romana za najście w control roomie.

Sasha Banks pokonała Sonya Deville

Banks wygrała przez poddanie zapinając Bank Statement. Absolution zaatakowało Sashe po tym jak Bayley opuściła okolice ringu.

Seth Rollins i Finn Bálor byli gośćmi MizTV i pomimo iż Miz próbował obrócić ich przeciwko sobie, ci nie zwracali na to uwagę. Rozpoczęli oni natomiast zdradzać jak będzie przebiegała ich walka. Wtedy pomiędzy Sethem i Finnem zaczęło iskrzyć. Skupili się oni na wyeliminowaniu Miza a następnie Seth uderzył Finna.

The Bar vs The Miztourage – walka się nie odbyła

Teamy te zaczęły bójkę zanim przybyło The Revival biorąc na cel The Bar. Gallows i Anderson przybyli za nimi a chwile później Titus Worldwide oraz Rhyno i Heath Slater dołączyli do bójki.

John Cena powiedział że spędzi tą WrestleManie jako widz… Jeśli Undertaker nie zaakceptuje jego wyzwania. Zapytał on umarlaka o jeszcze jeden Match, a następnie powiedział: „the ball was in the Dead Man’s court”

Na zapleczu Bar skonfrontowali się z Kurtem Anglem na temat ich pokonania oraz przeniesienia na SmackDown. Angle odrzucił te plotki i zapowiedział Batle Royal na dziś które wyłoni dla nich przeciwników na WrestleMani.

Elias pojawił się w kołnierzu i zaczął koncert. Następnie powiedział że fani są tu by go wyzywać za jego kondycję i wyszedł.

Finn Balor pokonał Setha Rolinsa

Rollins wykonał superplex i chciał przejść do Falcon Arrow. Balor przechwycił go, przerolował i przypiął kończąc pojedynek

Asuka przybyła by wyjaśnić dlaczego wyzwała Charlotte Flair na WrestleManie. Alexa Bliss i Mickie James przerwały jej mówiąc że mądrze postąpiła nie wyzywając Bliss. Asuka powiedziała że chciała się zmierzyć z najlepszą mistrzynią kobiet, a Bliss nią nie jest. Asuka powiedziała że pokonała już raz Bliss i może to zrobić jeszcze raz. Bliss chciała wprowadzić jakąś zawodniczkę lecz nie wyszło. Zamiast tego James zaatakowała Asukę.

Asuka pokonała Mickie James

Asuka poddała James po zapięciu Asuka Lock. Po walce Alexa opuściła arenę zostawiając James samą w ringu.

Na zapleczu Bliss powiedziała Nia Jax że ją kocha i żeby obiecała jej że będzie ją wspierać za tydzień z Asuką tak jak ona wspierała ją.

Nia Jax pokonała Joan King

Jax wygrała po wykonaniu Samoan Dropu.

Po walce Jax usłyszała rozmowę Bliss i James. Padały w niej złe słowa skierowane w stronę Nia Jax. Charly Caruso poinformowała je że są na mikrofonie, wtedy uciekły. Jax wpadła w szał i ruszyła w pościg a następnie zdemolowała pokój z strojami.

Braun Strowman wygrał tag team battle royal

Walka ta miała zdecydować kto zmierzy się z Bar na WrestleMani o mistrzostwo tag team. Sheamus i Cesaro komentowali ten mecz. Strowman wygrał przez wyeliminowanie Karla Andersona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *