WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SETH ROLLINS O KONTUZJI DEAN’A AMBROSE’A, FIRST-EVER FABULOUS MOOLAH MEMORIAL BATTLE ROYAL NA WRESTLEMANII 34, ZMIANY W ROSTERACH?

 

– Dean Ambrose rozerwał część ścięgna trójgłowego pod koniec ubiegłego roku. Kontuzja okazała się na tyle poważna, że zawodnika niestety ominie największa gala w roku – WrestleMania. Jego były tag team partner, Seth Rollins, rozmawiał z MLive i skierował kilka słów do niego:

Największą rzeczą jest próbować przejść przez to i nie odwracać się od swoich uczuć. Będzie ok jak jak poczujesz się smutny, wściekły i sfrustrowany, ale staraj się nie być negatywnym. Przekształć to w coś pozytywnego i wykorzystaj jako motywacje, aby szybciej wrócić.

W tym samym wywiadzie, krótko wypowiedział się na temat jego walki na WrestleManii o pas Interkontynentalny:

Mam teraz wielki pojedynek na WrestleManii! Triple Threat Match o WWE Intercontinental Championship. Moje oczy skierowane są na Miza, na tytuł IC, oraz na zostanie mistrzem.

 

– Pierwszy Fabulous Moolah Memorial Battle Royal będzie miał miejsce na tegorocznej WrestleManii. Udział w tym starciu wezmą zawodniczki RAW, SmackDown jak i WWE NXT. To starcie ma uhonorować pierwszą w historii mistrzynie kobiet w federacji. The Fabulous Moolah była 4-krotną WWF Women’s Champion, a w 1995 roku została dodana do WWE Hall of  Fame. Zmarła 2 listopada 2007 roku w wieku 84 lat. Jak myślicie, kto wygra kobiecy Battle Royal? Dajcie znać w komentarzu.

 

– Istnieje wiele spekulacji, jakoby WWE postanowiło wprowadzić lekkie zmiany w rosterach RAW i SmackDown po WrestleManii 34. Podczs transmitowania WWE Monday Night Raw w Detroit, MI w Little Caesars Arena na USA Network, spikerzy zauważyli, że pojawiły się pogłoski o kolejnym Superstar Shake-Up.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *