WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 14.03.2018 – WYNIKI

Cała gala skupiała się głownie na rywalizacji Stylesa i Nakamury, oraz sprzeciwu Kevina Owensa i Samiego Zayna przeciw Shane’owi McMahonowi.

Galę otworzył AJ Styles wygłaszając promo, na temat swojej walki na WrestleManii. Po chwili do ringu wszedł Shinsuke Nakamura, mówiąc Stylesowi że darzy go szacunkiem, ale to On będzie nowym mistrzem WWE po WrestleManii. Nagle na arenie rozbrzmiała muzyka Ruseva i Bułgar wraz z Aidenem Englishem zmierzali do ringu. 

AJ Styles pokonał Ruseva przez dyskwalifikację.

Walka była bardzo wyrównana, ale gdy Styles przeszedł do Submissionu na Rusevie w walkę zainterweniował Aiden English atakując Stylesa. Po chwili czasu siedzący obok ringu Shinsuke Nakamura zaatakował Englisha i Ruseva i razem ze Stylesem wykurzyli tę dwójkę z ringu. Następnie Nakamura wyszedł z ringu i udał się na zaplecze.

 

Dostaliśmy potwierdzenie walki Jimmiego Uso i Big E przeciwko The Bludgeon Brothers.

Nakamura powiedział jeszcze raz Stylesowi na backstage’u, że to On wyjdzie zwycięsko z walki o pas WWE.

The Bludgeon Brothers pokonali Big E i Jimmiego Uso.

Gdy Bludgeon Brothers zdejmowali swoje żakiety Big E oraz Uso postanowili ich zaatakować i zrobić sobie przewagę. Następnie wzięli w dłoń krzesła i stanęli oko w oko z Bludgeon Brothers z młotami. Ostatecznie nikt nie zaatakował tymi zabawkami i walka się rozpoczęłą. Po dobrej akcji Jimmiego Uso wydawałoby się że bracia Bludgeon wyjdą jako przegrani , ale Harper zainkasował na nim potężnego Big Boota, aby następnie razem z Rowanem zrobić swoja akcje kończąca i przypiąć Jimmiego. Po walce poobijali jeszcze Big E potwierdzając swoją dominacje.

Sami Zayn powiedział w wywiadzie, że to Shane McMahon jest głównym powodem jego porażki na FastLane.

Do ringu weszła Charlotte mówiąc ze chce gadać kobieta z kobietą i w tym samym czasie rozbrzmiała muzyka Asuki .Charlotte powitała Asuke na SmackDown Live, ale powiedziała również żeby uważała co tu robi. Powiedziała również ze marzyła zawalczyć z Asuką, oraz że zakończy jej magiczny „streak”. Asuka dodała tylko że nikt Nie jes gotowy aby się z nią zmierzyć.

Powitaliśmy nowego mistrza US – Randego Ortona. Powiedział On, że to mistrzostwo należy do niego i nikt go nie zatrzyma. Na arenie rozbrzmiała muzyka Bobbiego Rooda. Pogratulował on Randemu, ale powiedział również. zew chce rewanżu. W tym samym momencie rozbrzmiała muzyka Jindera Mahala, który również pogratulował Randemu. Powiedział On również ze pokona dziś Boobego Roode’a tak jak zrobił to z  Ortonem tej Niedzieli.

Jinder Mahal pokonał Bobbiego Roode’a.

Po zaciętej walce rozproszony przez brata Singh – Bobby Roode został zrzucony z narożnika, aby następnie Jinder Mahal wykonał na nim Khallas i w ostateczności go przypiął. Gdy Jinder celebrował swoje zwycięstwo dostał RKO znikąd. Randy Orton potwierdził tym samym swoja dominacje.

Na zapleczu Kevin Owens powiedział że gdyby nie Shane McMahon to byłby on już dawno mistrzem WWE i jest to tylko i wyłącznie jego wina.

Na arenie rozbrzmiala muzyka Naomi i zaczęliśmy kolejna walkę.

Carmella pokonała Naomi.

Po wyrównanej walce i uciekaniu Carmelli ostatecznie to właśnie ona przerollowała Naomi wychodząc zwycięsko z tego pojedynku.

W ringu pojawił się commisioner SD Live – Shane McMahon mówiąc ze kontynuuje już do wielu miesięcy walkę z Kevinem Owensem i Samim Zaynem.Powiedział również, żę po tej edycji SmackDown zrzeka się swojej posady. Zapowiedział on że na WrestleManii Kevin Owens podejmie Samiego Zayna. Po tych Słowach rozbrzmiala muzyka Kevina Owensa i pojawił się on na arenie. Powiedział że chce on tej walki i po chwili dołączył do niego Sami Zayn. Powiedzieli że zajmą się Shanem po chwili go atakując. Gdy sędziowie chcieli zainterweniować aby zatrzymać tę dwójkę ich również spotkała dewastacja. Następnie Sami Zayn wziął Krzesło i razem ze swoim partnerem brutalnie wbili Shane’a w narożnik. Następnie zaciągnęli go na zaplecze by Kevin Owens wykonał tam swoje Pop-up powerbomb na Skrzynki. Widokiem Shan’a pakowanego na nosze zakonczyliśmy dzisiejsze SmackDown Live.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *