WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RONDA ROUSEY NA NAJBLIŻSZYM RAW, PRAWDOPODOBNY MECZ NA WRESTLEMANIE 34!

Ostatnimi czasy Ronda Rousey została wycofana ze wszystkich live eventów oraz tygodniówek od RAW. Miała Ona nie występować w ringu aż do samej Wrestlemanii i meczu przeciwko Stephanie McMahon i Trilpe H’owi. Jak się jednak dowiadujemy Ronda pojawi się na najbliższym RAW i ma Ona występować tam co tydzień aż do WMKI. Dziwna zmiana planów WWE. Jesteśmy ciekawi co będzie miała do powiedzenia nam Rousey. Dajcie znać co chcielibyście usłyszeć!

 

Według Bryana Alvareza na Wrestlemanii 34 mamy zobaczyć bardzo ciekawy pojedynek. Ma On być zwięczeniem konfliktów na fali Shane McMahon a Sami Zayn i Kevin Owens. Ma to być triple threat match z sędzią specjalnym. Według Niego mam ujrzeć pojdeynek Kevin Owens vs Sami Zayns vs Shane McMahon z sędzią specjalnym – Danielem Bryanem. Ciekawa decyzja bo jak wiemy Daniel Bryan miał nie występować na tegorocznej Wrestlemanii. Wszystkiego dowiemy się już za tydzień na SmackDown, kiedy to menadżer niebieskiej tygodniówki powróci i będzie miał coś do powiedzenia.

 

Przypominamy, że już tylko kilka tygodni dzieli nas od Wrestlemanii 34. Ją, oraz inne tygodniówki i PPV możecie obejrzeć na naszej stronie ZA DARMO NA ŻYWO w zakładce z transmisjami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *