WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

TOP 10 KOBIET TYGODNIA Z UWZGLĘDNIENIEM FASTLANE

Witam w kolejnym zestawieniu najlepszych kobiet tygodnia. Uwzględnione tu będą także walki z Fastlane.

10. Lana

Lana może i w tym tygodniu przegrała, ale pokazała się z lepszej strony niż zazwyczaj. Widać, że jest z nią coraz lepiej i idzie w dobrą stronę. Może kiedyś osiągnie dobry poziom w ringu i zaczniemy myśleć o medalu. Czas pokaże.

9. Nia Jax

Może i zrobiła zwykły squash, ale pokazała swoją siłę oraz po samej walce miała bardzo mocny segment, w którym pokazała, że jej aktorstwo nie jest aż takie złe, a pomysł z face’ową Jax jest interesujący.

8. Mickie James

Mickie w tym tygodniu przegrała z Asuką, ale z samego stylu nie straciła nic. Jest w formie, zarówno na mikrofonie jak i w segmentach oraz w ringu. Powoli możemy zauważyć w niej stare dobre czasy, gdy brylowała pod każdym względem. Obecnie na RAW (odliczając Asukę, bo ta najprawdopodobniej odejdzie na SmackDown) nie ma lepszej gwiazdy, która mogłaby zdobyć pas kobiet tego rosteru i naprawdę wierzę, że Mickie zdobędzie upragniony siódmy tytuł.

7. Asuka

Asuka wygrywa, wygrywa, wygrywa i dla odmiany………. wygrywa. Coś nam to przypomina polscy kibice ;). Asuka jednak nudzi i to ostro. Jest słaba w ringu ostatnimi czasy, jej mikrofon jest gorszy od takiej Sane, która mówi około 20 słów na promo, albo nic nie mówi. Jej darcie buzi, że tak powiem aż kłuje w uszy. Do powiedzenia też nie ma nic ciekawego. Tylko wygrywa, więc dlatego wyprzedza Mickie.

6. Dakota Kai

Dakota zrobiła ogromny skok w górę. Robi wręcz squash na jednej z lepiej pokazywanych ostatnio zawodniczek w NXT, czyli Lacey Evans, a do tego nokautuje Baszler pomagając Ember. Ta zawodniczka ma ogromny potencjał, ale niestety WWE woli drewna.

5. Charlotte Flair

Charlotte ostatnimi czasy nie rozpieszcza nas pod względem ani ringowym, ani pozaringowym. Jej mikrofon spadł o dwie ligi w porównaniu do ostatniego Road to Wrestlemania, a także jej walki nie wychodziły poza * * *. Dopiero walka z Riott jak dla mnie miała * * * *, ale to dzięki Riott oraz otoczeniu. W każdym razie wzięła udział w tej walce i ją wygrała. Za to piąta lokata.

4. Natalya

Natalya pokazała po prostu solidny poziom oraz wygrała swoją walkę co spokojnie zapewniło jej miejsce tuż za podium. Szkoda, że nie zdobyła medalu, ale może jeszcze kiedyś.

3. Naomi

Naomi mimo iż nie jest promowana, ani nie wygrywa, to jej walki są świetne technicznie. Ostatnio przyjemnie się ją ogląda i w końcu ma ten medal. Tylko gratulować!

2. Ruby Riott

Ruby zrobiła na Fastlane coś niesamowitego. Była świetna i nikt tego nie może podważyć. Pokazała ile jest warta. Teraz każdy zauważył, że Ruby ma ogromny potencjał, ale niestety WWE ma klapki na oczach…

1. Carmella

W pełni zasłużona wygrana. Kobieta w końcu zaczęła atakować. Pokazuje więcej umiejętności, oraz pokonała dwie byłe mistrzynie kobiet SmackDown. Becky powaliła kopnięciem w stylu Ruseva, a Naomi zdominowała prawie całkowicie. W pełni zasłużona wygrana i oby więcej. Te wygrane jednak mnie martwią, gdyż może to oznaczać, że przegra walizkę, bo wygrane na tygodniówkach mają zły wpływ na PPV.

Podsumowanie:
W porównaniu do listy sprzed tygodnia zabrakło dwóch zwyciężczyń, czyli Alexy Bliss i Becky Lynch. Ponadto z listy zniknęła Bianca Belair, Rounda Rousey, Bayley i Mandy Rose. Zadebiutowała Natalya i to dosyć mocno. Na liście zawitała ponownie Ruby Riott i od razu z medalem. Pojawiła się też Dakota Kai oraz Lana. Nia Jax spadła o 4 pozycje, Carmella wskakuje na fotel liderki, czyli 2 miejsca w górę, Asuka też 2 oczka do przodu, natomiast Naomi wskakuje na podium poprawiając się o jedną pozycję.

Na koniec klasyfikacja medalowa:

Miejsce Zawodniczka Złoto Srebro Brąz Razem
1. Alexa Bliss 1 0 1 2
1. Carmella 1 0 1 2
3. Mickie James 1 0 0 1
3. Becky Lynch 1 0 0 1
5. Ruby Riott 0 1 0 1
5. Ronda Rousey 0 1 0 1
7. Naomi 0 0 1 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *