WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

KONTUZJE ZAWODNIKÓW NXT, KARTA WALK LIVE EVENTU W MADISON SQUARE GARDEN!

 

– W przeciągu ostatnich dni kontuzje doznało dwóch zawodników NXT. Jednym z tych zawodników jest były mistrz United Kingdom – Tyler Byte. Na szczęście doznał on tylko niewielkiego urazu kolana. Przerwa spowodowana kontuzją ma trwać około dwóch tygodni. Ominie go jednak starcie w Dusty Rhodes Tag Team Classic, przez co Generalny Menager NXT, William Regal, musiał znaleźć zastępstwo dla Byte’a i Trenta Sevena. Jak już zostało ogłoszone, do walki staną Pete Dunne i Roderick Strong

Kolejnym zawodnikiem, który doznał poważniejszej kontuzji jest WWE NXT Tag Team Champion – Bobby Fish. Jego uraz kolana powstał podczas walki z Heavy Machinery na NXT Live evencie. Dave Meltzer poinformował we Wrestling Observer Newsletter, że Fish przeszedł operacje kolana 8 marca na częściowe rozerwanie ACL (więzadło krzyżowe przednie) i MCL (więzadło poboczne piszczelowe). Powrót do ringu jest przewidywany po około sześciu miesiącach.

 

– WWE powraca do Madison Square Garden w Nowym Yorku i zostanie na nim zorganizowany live event. Federacja podała ostateczną kartę walk tego wydarzenia. Godnym uwagi jest Mixed Tag Team Match, w którym będziemy mogli zobaczyć powracającą do ringu Nikki Belle w teamie z Johnem Ceną. Tak się prezentuje ta karta:

  • Brock Lesnar vs. Kane vs. Braun Strowman – WWE Universal Championship Match.
  • Roman Reigns, Seth Rollins i Finn Balor vs. The Miz, Curtis Axel i Bo Dallas.
  • John Cena i Nikki Bella vs. Elias i Bayley.
  • WWE champion AJ Styles i Shinsuke Nakamura vs. Kevin Owens i Sami Zayn.
  • WWE Raw Tag Team champions The Bar vs. The New Day vs. Titus Worldwide.

 

Przypominamy, że już tylko kilka tygodni dzieli nas od Wrestlemanii 34. Ją, oraz inne tygodniówki i PPV możecie obejrzeć na naszej stronie ZA DARMO NA ŻYWO w zakładce z transmisjami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *