WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

POWER RANKINGS MĘŻCZYZN 18.03.18r.

Tą serię jak i TOP 10 Kobiet przyjmujecie bardzo dobrze. W tym tygodniu było wiele ciekawych walk, jak i wydarzeń toteż trudno było wybrać jedynie 10 najlepszych zawodników WWE. Dzisiejsza lista skupi samą śmietankę federacji, która w ciągu tygodnia pokazała się najlepiej. Bez przedłużania przechodzimy do rankingu.

10. Rusev (0)

Pierwszy dziś zawodnik i od razu debiut na liście. Alexander Rusev przegrał dwie walki, lecz pokazał w nich, że nadal dominuje w ringu. Pierwsza walka na Fastlane z Nakamurą była dominacją Bułgara, ale wystarczyła jedna źle wykonana akcja, by Rusev przegrał, jednak dopiero po 2 finisherach wykonanych jeden po drugim. Na SD Live stoczył bardzo wyrównaną walkę z AJ Stylesem. Ostatecznie przegrał z nim przez DQ po tym jak English zaatakował Phenomenal One’a.

9. John Cena (+1)

John cały czas utrzymuje się na liście. Tym razem zawdzięcza to całkiem dobrym występem w matchu o WWE Championship na Fastlane, oraz ponownym ( i miejmy nadzieję prawdziwym) wyzwaniu The Undertakera do walki na WM 34. Być może na najbliższym Monday Night RAW pojawi się sam Umarlak i kto wie, może pojawi się w przyszłym rankingu.

8. Shinsuke Nakamura (0)

Japończyk po raz pierwszy pojawia się na liście. Nie popisał się super walką na Fastlane, lecz sama wygrana daje mu 8 miejsce, bo #10 Rusev przegrał 2 walki, a Cena stoczył tylko 1 i to przegraną. Dodatkowo pomógł AJ Stylesowi rozprawić się z The Rusev Day na ostatnim SmackDown Live. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu pokaże znacznie więcej co potrafi.

7. Finn Balor (-4)

Balor jest pierwszą dziś osobą, która spadła w rankingu, lecz nadal się w nim utrzymał na przyzwoitym 7 miejscu. Finn wystąpił w MizTV razem z prowadzącym, oraz Sethem Rollinsem. Później na tej samej gali pokonał Kingslayer’a po roll-up’ie. Walka była całkiem niezła, a sam Demon King zaprezentował się dobrze. Nie zmienia to jednak faktu, że spadł on, aż o 4 pozycje.

6. Pete Dunne (0)

Kolejny debiut w rankingu, tym razem Pete Dunne, który stoczył naprawdę dobrą walkę z Adamem Cole’m o pas U.K. W walkę zainterweniowali Kyle, oraz Bobby. Atak pomógł mu odeprzeć Roderick Strong. Mam nadzieję, że obaj zmierzą się na najbliższym TakeOver.

5. Sami Zayn (-4) & Kevin Owens (0)

Obaj tak samo przebiegli, tak samo porywczy i na tym samym miejscu. Serial pt. „Owens&Zayn vs. Shane O’Mac” trwa już od bardzo długiego czasu. Początkowo była to rywalizacja KO z Shane’m, lecz w HiaC Matchu, Sami pomógł swojemu wrogowi (Kevinowi) wygrać starcie i od tego czasu ponownie stali się przyjaciółmi, jak za dawnych lat w NXT. Ostatnio rywalizacja ta lekko przycichła, ale teraz ponownie odżyła. Mimo, iż przegrali na Fastlane są tak wysoko. Dlaczego? Za segment z Shanem na SD Live, a właściwie za atak na nim i pokazanie, że są ponad wszelką władzą.

4. Bludgeon Brothers (0)

Bracia Maczuga ponownie na liście i ponownie na 4 miejscu. Co prawda ostatnio ich nie było, ale w pierwszym rankingu także zajmowali miejsce tuż za podium. Dlaczego je zajęli chyba nie muszę nikomu mówić. Doprowadzili oni do dyskwalifikacji w walce New Day vs. Usos na Fastlane. Dosłownie zmietli ich z powierzchni ziemi. Na ostatnim SmackDown Live, także nie oszczędzili swoich rywali. Big E i Jimmy Uso połączyli siły i stanęli razem do walki przeciwko Bludgeon Brothers. Zaatakowali ich i kiedy Bracia dochodzili do siebie na rampie, dawni rywale wzięli krzesła i czekali na nich w ringu. Byli członkowie Wyatt Familly weszli z młotami i dzięki nim pozbyli się oponentów. Wygrali oni tę walkę tylko udowadniając swoją dominację.

3. Randy Orton (0)

Kolejny debiutant na liście, lecz nie bez powodu zajmuje miejsce #3. Wypracował je swoim osiągnięciem jakim jest dołączenie do Grand Slam Champions, czyli osób, które posiadały wszystkie szczeble tytułów w WWE, a są nimi pasy – WWE, Tag Team, Intercontinental, oraz United States. Viper nigdy nie posiadał tego ostatniego, a dokonał tego zeszłej niedzieli. Osobiście czekałem na ten moment, kiedy Orton będzie miał w swoim dorobku każdy ważny tytuł w WWE.

2. Braun Strowman (0)

Deja Vu? Braun trzeci raz z rzędu jest na pozycji #2. Potwór zagwarantował je sobie wygrywając Battle Royal o miano pretendentów do pasów RAW Tag Team na Wrestlemanii 34. Co to ma oznaczać dla The Bar, tego nikt nie wie. A dobra wie Vince i Creativ Team. Może rozpocznie się współpraca Strowmana z Eliasem i ich wspólna walka przeciwko Sheamusowi&Cesaro?

1. AJ Styles (0)

AJ podobnie jak Zayn w zeszłym tygodniu wygrywa dzisiejszy ranking występując w nim pierwszy raz. Zawdzięcza to obronie pasa WWE na Fastlane, w której zaprezentował się bardzo dobrze. Cały czas był widoczny w walce do momentu kiedy Cena nie wykonał na nim AA na stół komentatorski. Po tej akcji Styles padł i dopiero na sam koniec wykorzystał chwilę i wykonał swoją akcję kończącą, a następnie przypiął KO. Na niebieskiej tygodniówce stoczył wyrównaną walkę z Rusevem, w przeciwieństwie do Nakamury, który na Fastlane miał problemy z Bułgarem. Walkę wygrał przez DQ po ataku Englisha, kiedy to Rusev prawie odklepał. Na pomoc przyszedł mu Nakamura. Dzięki obu walkom Phenomenal One wygrywa dzisiejszy ranking.

I to już tyle na dziś. Lista jest mocno świeża co pokazują poniższe nazwiska, które były obecne w rankingu w zeszłym tygodniu, a dziś się nie pojawiły:

Jinder Mahal (#9), Aleister Black (#8), Roman Reigns (#7), Kurt Angle (#6), AoP (#5), The Bar (#4) i Seth Rollins (#3)

Ranking ogólny (kolorami zaznaczony brand):

Msc. Zawodnik Dziś Ogólna
1. Braun Strowman 9 pkt 27 pkt
2. Sami Zayn 6 pkt 16 pkt
3. Roman Reigns 14 pkt
3. Finn Balor 4 pkt 14 pkt
3. Bludgeon Brothers 7 pkt 14 pkt
6. John Cena 2 pkt 11 pkt
6. Seth Rollins 11 pkt
8. AJ Styles 10 pkt 10 pkt
9. Randy Orton 8 pkt 8 pkt
10. The Bar 7 pkt 7 pkt

Mamy więc 5 zawodników z RAW, 4 z SD Live i jednego wolnego agenta. Na liście nie ma żadnego zawodnika obecnie występującego na NXT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *