WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

REY MYSTERIO NIE POWRÓCI DO WWE?

Wrestlemania 34 tuż za pasem, a my dowiadujemy się co raz to słabszych informacji. Mianowicie Rey Mysterio podpisał wczoraj kontrakt z federacją „Aro Lucha” która jest z Nashville. Zobaczymy go tam zarówno jako zawodnika, jak i współwłaściciela. Sam we wczorajszym wywiadzie powiedział takie słowa:

To co robimy z Aro Lucha to rewolucja. Damy fanom to czego nigdy nie mieli, czyli niezapomnianą rozrywkę i zabawę.

Meksykanin po ostatnim Royal Rumble bardzo długo zastanawiał się nad powrotem do WWE, ale wybrał ostatecznie coś zupełnie innego. Do federacji „Aro Lucha” zostali przedstawieni taki zawodnicy jak: MVP, Hurricane, czy James Storm. Prezes Aro Lucha – Jason Brown potwierdził iż w czerwcu tego roku odbędą się pierwsze nagrywki danej federacji w Nashville. Dla fanów WWE nie jest to za ciekawa informacja, zwłaszcza, że od kilku tygodni mówiło się o walce Johna Ceny z samym Reyem Mysterio na właśnie Wrestlemanii. Dajcie znać co o tym sądzicie!

 

Przypominamy, że już tylko kilka tygodni dzieli nas od Wrestlemanii 34. Ją, oraz inne tygodniówki i PPV możecie obejrzeć na naszej stronie ZA DARMO NA ŻYWO w zakładce z transmisjami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *