WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 19.03.2018 – WYNIKI

Show rozpoczął Kurt Angle który przypomniał że Roman Reigns jest zawieszony, a Brock Lesnar jeszcze nie przybył do budynku. Roman pojawił się w ringu i powiedział że zobaczy się z Brockiem twarzą w twarz. Rozstawił on krzesło w środku ringu a Angle nawoływał by Roman opuścił ring. U.S. Marshals przybyli do ringu, przeczytali prawa Romana i próbowali go zakuć w kajdanki. Reigns zaatakował ich i wtedy pojawił się Lesnar który za pomocą krzesła powalił Romana. Odział medyczny próbował zabrać Romana, lecz Lesnar wrócił kontynuując swój atak.

Alexa Bliss i Mickie James przybyły do ringu. Bliss próbowała przeprosić za to co powiedziała o Nia Jax tydzień temu. Przeprosiła że nie zrobiła tego wcześniej i przyznała że „używała” Jax do swoich celów.

Asuka pokonała Alexa Bliss

Asuka zapieła ankle lock. Bliss uratowała się linami a następnie z pomocą James uciekła z ringu. Po walce Jax wbiegła na Bliss lecz ta zdołała uciec w publiczność.

Bliss przyszła do Angla poskarżyć się o to co zrobiła Jax. W odpowiedzi usłyszała że będzie ona broniła tytułu przeciwko Jax na Wrestlemani.

Braun Strowman przybył do ringu a Kurt Angle powiedział że musi sobie znaleźć partnera do walki z The Bar. Strowman powiedział że zajmie się tym sam. Wtedy do ringu przyszli członkowie The Bar. Wtedy Strowman się poprawił i powiedział że już ma partnera. Angle wyznaczył wtedy walkę pomiędzy jednym z członków The Bar a Strowmanem.

Braun Strowman pokonał Cesaro

Strowman przypiął Cesaro po wykonaniu powerslamu.

The Revival pokonali Titus Worldwide

The Revival zgarnęło zwycięstwo po wykonaniu Shatter Machine na Apollo. Po walce Revival obiecało że będą pierwszym Tag Teamem który wygra Andre the Giant Memorial Battle Royal.

Sasha Banks i Bayley zostały połączone w Tag team na dzisiejszy mecz. Lecz przed nim Sasha powiedziała Bayley że jest ona jej najlepszą przyjaciółką i powinny współpracować. Sasha zapomniała już Bayley dwukrotna zdradę ale Bayley nie zapomniała wydarzeń z Elimination Chamber. Bayley chciała wiedzieć dlaczego Sashy tak łatwo przyszedł atak na nią, lecz Absolution im przerwało.

Mandy Rose i Sonya Deville pokonały Sasha Banks i Bayley

Deville uderzyła Bayley jumping roundhouse kick’iem i przypieła ją.

John Cena pojawił się w ringu i powiedział że Undertaker nie odpowiedział na jego wyzwanie. Powiedział że nie szanuje on fanów zwlekając z odpowiedzią. Powiedział że wyzwał go żeby coś robić. Kane przybył do ringu, a Cena zapytał go czy dostarczy wiadomość bratu. Kane bez słowa wykonał Chokeslam na Cenie i wyszedł bez słowa.

Balor Club pokonał Miztourage

Seth Rollins komentował to starcie. Podczas przypięcia Miz i Curtis Axel zderzyli się głowami. Finn wykorzystał tą sytuację i przerolował Miza zgarniając zwycięstwo. Po walce Miztourage zaatakowało swoich przeciwników, lecz Rollins ich uratował

Ultimate Deletion: Matt Hardy pokonał Bray’a Wyatta

Hardy Wygrał przez przypięcie po wykonaniu Twist of Fate i wrzucił go do Lake of Reincarnation. Truchła Wyatta nie wyłowiono, lecz Matt stwierdził że skasował go na dobre.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *