WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

TOP 10 – NAJLEPSZE THEME SONGI #1

Top 10 red 3d realistic paper speech bubble isolated on white

– Witajcie w kolejnym rankingu z serii Top 10. W tym rankingu przedstawię wam najlepsze Theme Songi (pod względem popularności). Już wkrótce pojawi się podobny ranking, lecz on będzie przedstawiał subiektywną Topke Theme Songów.

#10 Baron Corbin – I Bring the Darkness

– W mojej opinii, jeden z najlepszych Theme Songów w obecnym WWE. Nic dziwnego, skoro w mniej niż pół roku nabił prawie 2 i pół miliona wyświetleń na kanale WWEMusic. Sam Theme wpada w ucho, a to chyba najważniejsze.

#9 Finn Balor – Catch Your Breath

– Tutaj również nie jestem zaskoczony popularnością tego kawałka. Finn Balor jest dosyć popularną postacią, a więc nic dziwnego, że fani często odsłuchują jego Theme Songu. Na kanale WWEMusic Theme Song zdobył ponad 3 miliony wyświetleń.

#8  Alexa Bliss – Spiteful

– Osobiście, ten Theme mi się nie podoba, lecz w tym rankingu to głos fanów się liczy, Theme Song Alexy Bliss zajmuje 8 miejsce z prawie 3,5 Miliona wyświetleń.

#7 The Usos – Done With That (Day One Remix)

– Poprzednia wersja tego kawałka nie cieszyła się dużą popularnością. Spowodowane było to brakiem wokalu. Jednak wersja Day One Remix zmieniła zdanie wielu fanów o tym Themesong’u. Sam kawałek na kanale WWEMusic osiągną 3 miliony i 435 tysięcy wyświetleń.

#6 Aleister Black – Root of All Evil

– Theme Song jednego z ulubieńców fanów NXT. Muzyka wejściowa Aleistera podkreśla jego gimmick. Kawałek został wyświetlony ponad 3 i pół miliona razy.

#5 Jinder Mahal – Sher

– Sam nie wieżę, że to piszę, ale Theme Jindera Mahala zajmuje 5 miejsce w rankingu. Pozwolę sobie nie komentować tego.

#4 Shane McMahon – Here Comes the Money

– Theme Song zdobył popularność przez powrót Shane McMahona. Muzyka wejściowa Shane’a osiągnęła prawie 4 i poł miliona wyświetleń.

#3 AJ Styles – Phenomenal

 

– Theme Phenomenal One’a. Muzyka wpada w ucho i podobnie jak przy miejscu 10 szybko zyskała popularność, w krótkim czasie. Na dzień dzisiejszy muzyka obecnego mistrza WWE ma ponad 8 milionów wyświetleń.

#2 Bobby Roode – Glorious Domination

– Muzyka zyskała popularność po przez tzw. Golrious Domination Challenge. Muzyka ma prosty tekst, przez co jest lubiana przez wielu fanów. Sam Theme Song osiągnął ponad 13 milionów wyświetleń na Youtube.

#1 Shinsuke Nakamura – The Rising Sun

– Jak nie Theme AJ’a, jak nie Theme Bobby’ego, to jasne jest to, że na miejscu pierwszym znajdzie się Theme Shinsuke Nakamury.  Muzyka łatwo wpada w ucho, a fani wręcz za nią szaleją, skoro na YouTubie ten kawałek ma już prawie 30 Milionów wyświetleń!

– Tak prezentuje się pierwsza część Rankingu Theme Songów. Jak już pisałem na początku, już wkrótce przedstawię wam mój subiektywny ranking Theme Songów.

1 thought on “TOP 10 – NAJLEPSZE THEME SONGI #1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *