WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

DANIEL BRYAN NA LIVE EVENCIE, UPDATE DOTYCZĄCY KONTUZJI AJ STYLESA I WIĘCEJ!

 

– Na ostatnim SmackDown byliśmy świadkami powrotu do akcji jednego z najbardziej lubianych zawodników w federacji WWE – Daniela Bryana. Dzisiaj zarząd poinformował, że zobaczymy Daniela na live evencie w Londynie. Jeszcze nie wiadomo, czy weźmie on udział w jakimś pojedynku, czy po prostu na nim będzie. WWE prawdopodobnie nie będzie chciało, by Bryan walczył poza tygodniówkami.

 

–  Aktualny WWE Champion, AJ Styles, doznał kontuzji podczas piątkowego live eventu, który odbył się w Madison Square Garden. Na backstage’u SmackDown pojawiają się informacje, że Styles będzie gotowy na swoje starcie z Nakamurą na WrestleManii 34. Podczas ostatniej gali nie brał on czynnego udziału w walce, by nie narazić się na pogłębienie kontuzji.

 

– Od kiedy Enzo Amore został zwolniony z federacji, na gali 205 live trwa turniej o WWE Cruiserweight Championship. W półfinale doszło do starcia Mustafy Aliego z Drew Gulakiem, oraz Cedrica Alexandra z Roderickiem Strongiem. Zwycięsko z tych starć wyszli Alexander i Ali i to właśnie oni stoczą pojedynek o pas wagi lekkiej na WrestleManii.

 

Przypominamy o możliwości obejrzenia nadchodzącej WrestleManii, jak i wszystkich tygodniówek w naszej zakładce NA ŻYWOZachęcamy również do zapoznania się z aktualną KARTĄ WALK WM34.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *