WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 20.03.2018 – WYNIKI

Gala skupiała się na powrocie Daniela Bryana do ringu i relacjach między Nakamurą i Stylesem.

Show rozpoczął menadżer SmackDown Live – Daniel Bryan. Powiedział On, że chce gadać o Owensie i Zaynie i wydarzeniach sprzed tygodnia, ale nie ma Ich tu więc pogada o czymś innym. Wspominał On zatem, że ma najlepszą widownię i fanów. Mówił o marzeniach i że jego marzeniem było powrócenie do ringu. Powiedział również iż chce jeszcze tu zawalczyć, po czym pokazał na znak WrestleManii i udał się na zaplecze.

AJ Styles pokonał Ruseva.

Po wyraźniej przewadze Nakamura przerollował Ruseva zgarniając zwycięstwo. Po walce Rusev wraz z Aidenem Englishem zaczęli atakować Nakamurę. AJ wstał, aby mu pomóc ale w tym samym momencie Nakamura rozprawił się z tą dwójka. Panowie minęli się wzrokiem udając się na zaplecze. 

Nakamura powiedział na zapleczu Stylesowi, że nie potrzebuje jego pomocy i pokona go na Wrestlemanii.

Rozbrzmiała muzyka „End of days” i mogliśmy zaczynać kolejny pojedynek.

Baron Corbin pokonał Tye’a Dillingera. 

Po finsherze Corbin przypiął Tye’a zgarniając zwycięstwo.

Nataya pokonała Charlotte.

Po wyrównanej walce Natalya pokonała Charlotte przez przerollowanie.

Na arenie rozbrzmiała muzyka The Usos. Powiedzieli o ataku Bludgeon Brothers na FastLane i, że chcą walczyć z nimi na WrestleManii o pasy Tag team. W tym samym momencie rozbrzmiala myzka Harpera i Rowana i zaczęlismy kolejny mecz.

Luke Harper pokonał Jimmiego Uso.

Po rozproszeniu uwagi przez obu tag team partnerów tych panów Harper wykonał finisher przypinając Jimmiego. Po meczu panowie minęli się wzrokiem.

Powitaliśmy Jindera Mahala. Mówił, że wszyscy są tu hipokrytami a On odmienia SmackDown na główne show. W tym momencie rozbrzmiała muzyka Bobbiego Roode’a. Mówił On, że jedynym hipokrytą na tej arenie jest Jinder i nikt nie darzy go szacunkiem. Bobby mówił, ze będzie najlepszy na WrestleManii i w tym momencie na arenie pojawił się Randy Orton. Randy wspomniał Jinderowi iż nikt nie akceptuje tu Go, ponieważ bez brata Singh jest tu nikim. Mahal rzucił wtedy Singha wprost pod ręce Ortona, uciekając z ringu. Orton razem z Bobbym wykonali na Singhu swoje finiszery. Widokiem Jindera udającego się na zaplecze zakończyliśmy segment.

Becky Lynch & Naomi pokonały Liv Morgan & Sarę Logan. 

Becky Lynch i Naomi wygrały po submmisionie Becky na Logan.

W ringu pojawił się Daniel Bryan wołając Kevina Owensa i Samiego Zayna. Po wejściu doringu tej dwójki, powiedzieli, Oni, że Kevin Owens Sami Zayn i Daniel Bryan tworzyli by Dream Team. Bryan wspomniał, że jest tu aby pogadać o wydarzeniach sprzed tygodnia. Odtworzony został film z brutalnego ataku Zayna i Owensa na Shane’a McMahona. Daniel powiedział, że nie chce tego robić bo bardzo ich lubi ale ostatecznie powiedział do tej dwójki „Your’e fired”. Rozwścieczony Owens zaatakował Bryana. Po chwili dołączył się do niego Zayn, ale ku zaskoczeniu Bryan skontrował ich akcje i gdy wykonywał swojego finishera został zaatakowany przez Owensa. Następnie Zayn wykonał jeszcze na nim Helluva Kick. Jakby tego było mało Kevin zainkasował Powerbomb na rampe Danielowi. Widokiem Bryana zabieranego na nosze zakończylismy dzisiejsze SmackDown.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *