WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NOWY PAS MISTRZOWSKI NA NXT? TRENING RONDY ROUSEY I WIĘCEJ!

 

– Triple H rozmawiał ostatnio z USA Today’s For the Win. Wyjawił on, że wraz z federacją zamierza dodać nowy tytuł do gali NXT, mianowicie North American Championship. Oto co miał do powiedzenia:

Myślę, że to długoterminowy plan strategiczny dla brandu. Widzisz z UK Title, North American Championship, uważam, że możemy się „rozgałęzić” i staniemy przed większymi możliwościami w różnych miejscach. Pozwala to na organizowanie wielu wydarzeń, na których dojdzie do reprezentowania mistrzostwa, czuję, że w Stanach, Meksyku, Kanadzie, North American Championship może być bronione w main evencie z odpowiednimi zawodnikami. The NXT Championship może być bronione w tym samym czasie na arenie międzynarodowej. Jest to bardzo ważne, ale to długoterminowy plan.

 

– WWE za pośrednictwem twittera opublikował krótkie wideo, na którym Ronda Rousey odbywa swój trening w Performance Center w Orlando we Florydzie. Przypominamy, że weźmie udział w Mixed Tag Team Matchu w drużynie z WWE Hall of Famerem, Kurtem Anglem, przeciwko Stephanie McMahon i Triple H.

 

– Leon White, znany bardziej jako Vader poinformował, że w poniedziałek odbędzie on podróż do Dallas w Texasie. Były zawodnik WWE, WCW, New Japan Pro Wrestling, All Japan Pro Wrestling, TNA, ma odbyć otwartą operacje serca i prosi wszystkich o życzenie mu szczęścia, gdyż ta operacja jest bardzo istotna dla jego zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *