WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

BREAKING NEWS: SHANE MCMAHON Z POWAŻNĄ INFEKCJĄ!

Przykre wiadomości dochodzą do Nas ze strony WWE: Shane McMahon trafił do szpitala z powodu zapalenia uchyłków oraz przepukliny pępkowej.

Dwa epizody temu na SmackDown McMahon wziął urlop od roli komisarza niebieskiej tygodniówki na czas nieokreślony. Poskutkowało to atakiem ze strony Samiego Zayna oraz Kevina Owensa. Był on bardzo brutalny, na skutek czego (według lekarzy WWE) Shane doznał między innymi urazu krtani (wbicie krzesła właśnie w krtań).

Po tych feralnych, storyline’owych wydarzeniach, McMahon udał się z rodziną na zasłużony wypoczynek. Niestety podczas podróży doznał poważnej infekcji uchyłków (jelito grube) i był przez pewien czas hospitalizowany w Antigua, a później został przetransportowany z powrotem do Nowego Jorku. Obecnie stan zdrowia Shane’a jest dość poważny, lecz stabilny. Podobnież poddawany jest potężnej dawce antybiotyków, a na dodatek czeka Go operacja usunięcia przepukliny zaraz po wyleczeniu groźnej infekcji.

Oczywiście będziemy informować na bieżąco o stanie zdrowia komisarza SmackDown, a samemu zainteresowanemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *