WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 26.03.2018 – WYNIKI

Show otwierają Brock Lesnar wraz z Paulem Heymanem. Tradycyjnie ten drugi przedstawia siebie oraz swojego klienta. Paul mówi o Romanie Reignsie i wyświetlone zostaje video z poprzedniego odcinka, kiedy to Lesnar brutalnie zaatakował „Big Doga”. Heyman zaczyna naśmiewać się z Reignsa, że ten nie jest obecny na dzisiejszym Raw, mimo że jesteśmy dwa tygodnie przed WrestleManią. Nagle unosi się wrzawa na trybunach, ponieważ właśnie z nich wychodzi… Roman Reigns! Widać wyraźnie, że nie jest pokojowo nastawiony, ponieważ od razu udaje się po krzesło. Próba chair shootu w głowę, jednak Lesnar jest szybszy i częstuje swojego rywala Clotheslinem. Akcja dalej toczy się poza ringiem. Lesnar łapie Reignsa za włosy, lecz ten sprytnie wbija Go w metalowy słupek. Tym razem już nic nie przeszkadza Reignsowi – bierze On krzesło i wykonuje kilka chair shootów w plecy Lesnara. Próba ataku Superman Punchem ze schodków, jednak Lesnar łapie oponenta i mamy Belly to Belly Overhead Suplex. Akcja na chwilę zamarła, lecz szybciej ocknął się Universal Champion, który wykonuje uderzenie w głowę schodkami. Lesnar wrzuca Reignsa, jak i schodki do ringu, gdzie ponawia atak sprzed chwili kolejnym uderzeniem w głowę. Tym razem w dłoniach Lesnara pojawia się krzesło, którym kilkukrotnie częstuje rywala z WrestleManii. Wydaje się, że to już koniec, jednak nic z tego! Lesnar wraca i wykonuje F-5 na schody! Tym razem to już naprawdę koniec tego kolejnego, brutalnego ataku.

Dostajemy przypomnienie walki, która odbędzie się na dzisiejszym Raw: John Cena zmierzy się z Kanem… w No Disqualification Matchu! Chwilę później wyświetlona zostaje informacja, że Ronda Rousey pojawi się na dzisiejszym Raw.

Pojawia się Nia Jax, więc zapewne czas na pierwszy oficjalny pojedynek! Przy okazji dostajemy przypomnienie sytuacji sprzed dwóch tygodni, kiedy Alexa Bliss i Mickie James obgadywały wspomnianą Nię.

Singles Match: Nia Jax pokonała Mickie James /w Alexa Bliss

Dość dobry pojedynek. Nia wygrała po Samoan Dropie.

Dostajemy długi materiał video od Triple H’a i Stephanie McMahon z Ich treningów przed walką z Kurtem Angle i Rondą Rousey, Widać wyraźnie, że trenują ciężko, więc być może walka na WrestleManii nie będzie krótka.

Tag Team Match: Cedric Alexander i Mustafa Ali pokonali Drew Gulaka i TJP

Czas na MizTV! Czyżby rozłąka Miza i Miztourage? Wszystko na to wskazuje, ponieważ program zaczyna się od kłótni między Mizem i Jego kompanami. Nagle pojawia się Seth Rollins, który jest wyraźnie zadowolony z takiego obrotu sprawy, a na dodatek sugeruje, że to właśnie dzięki Bo Dallasowi i Curtisowi Axelowi, Miz jest teraz mistrzem. Fani wraz z Rollinsem zaczynając skandować „Miztourage”. Pojawia się Finn Balor i sugeruje, że przed chwilą Dallas powiedział, iż Miz jest fałszywy. Cała czwórka otacza Miza, jednak to był podstęp! Axel i Bo Dallas atakują Rollinsa i Balora! Na pomoc pojawiają się Luke Gallows i Karl Anderson, dzięki czemu ten tag teamowy brawl wygrywają face’owie. Miz próbuje uderzyć pasem Balora, jednak ten sprowadza Go na ziemię. Rollins chce dołożyć Curbstomp, jednak Miz ucieka… bez tytułu, który zostaje w ringu. Balor podnosi go, jednak Seth wyrywa Mu tytuł z dłoni, na co Irlandczyk reaguje błyskawicznie, powalając Rollinsa na ziemię i to On ostatecznie wznosi tytuł Interkontynentalny

Krótkie promo od Kane’a, w którym mówi, iż wprowadzi Cenę prosto do piekła.

Singles Match: Asuka pokonała Jamie Frost

Asuka wygrała po jednej akcji – Superkicku.

Przypomnienie wydarzeń z ostatniego tygodnia, gdy Matt Hardy pokonał Braya Wyatta w Ultimate Deletion. Matt pojawia się na ekranie, gdzie ogłasza swój udział w Andre The Giant Memorial Battle Royalu.

Dostajemy przypomnienie z ostatniego Raw, kiedy to Bayley i Sasha Banks znów miały sprzeczkę. Przenosimy się na backstage, gdzie są obie zainteresowane. Sasha mówi, iż ma dość tej sytuacji. Bayley mówi, że Sasha nie jest w stanie Ją pokonać, na co Banks odpowiada, że jest 4-krotną mistrzynią kobiet Raw. Bayley pyta więc, jak długo Sasha trzymała ten tytuł? Banks nie wytrzymuje i zaczyna się brawl! Panie dają upust emocjom, towarzyszącym już od miesięcy. Dominuje tu jednak Sasha, która kilkukrotnie wbija Bayley w skrzynki. Mimo to Bayley kontruje, lecz w tym momencie przybiegają sędziowie, którzy rozdzielają byłe już przyjaciółki.

Singles Match: Braun Strowman pokonał Sheamusa /w Cesaro

Pojawia się Kurt Angle, który zaprasza Rondę Rousey do ringu. Kurt mówi, że Ronda jest wreszcie gotowa na WrestleManię. Ronda tradycyjnie nie powiedziała nic ciekawego – po prostu zdemoluje rękę Stephanie McMahon. Hoho! Pojawia się Absolution! Paige mówi, że to jest Ich show, a ring to Jej dom, po czym proponuje Rondzie dołączenie do grupy. Rousey oczywiście odmawia, więc rozpoczyna się brawl. Deville otrzymuje od razu mocny prawy od „koleżanki po fachu”. Ronda świetnie sobie radzi z rywalkami, na koniec zapinając dźwignię na rękę Mandy Rose.

Tag Team Match: Luke Gallows i Karl Anderson pokonali The Miztourage

Ladies and Gentelman… Elias! Król gitary pojawia się w ringu, gdzie zaczyna śpiewać, oczywiście obrażając przy tym miejscową publiczność. Koncert przerywa Rhyno, więc czas na kolejny pojedynek!

Singles Match: Elias pokonał Rhyno /w Heath Slater

Po walce Elias zaatakował również Slatera, wykonując Mu swój finisher – Drift Away. Swoją drogą – co Oni robią z Rhyno…?

No Disqualification Match:  John Cena pokonał Kane’a

Podczas walki Cena próbował sprowokować Undertakera do pojawienia się. Usiadł charakterystycznie po jednej z akcji Kane’a, wykonał znak podcięcia gardła, a nawet wykonał Chokeslam. Po walce kolejny raz próbował dostać odpowiedź od „Deadmana” czy zgadza się na walkę. Nic się niestety nie zmieniło – Undertaker nadal nie odpowiada. Widokiem Ceny z charakterystycznym dla Undertakera gestem podcinania gardła kończymy kolejny odcinek Raw.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *