WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

DANIEL BRYAN BĘDZIE WALCZYŁ NA WRESTLEMANII 34!

– Podczas dzisiejszej gali WWE SmackDown Live Sami Zayn oraz Kevin Owens dostali wyzwanie od Daniel Bryana do walki na Wrestlemanii 34. Pojedynek będzie walką drużynową, podczas której na przeciw siebie staną Shane McMahon i Daniel Bryan, a po drugiej stronie znajdą się K.O oraz Sami Zayn. Stawką pojedynku będzie ponowne zakontraktowanie Owensa i Zayna w przypadku ich wygranej na największej ze scen. W przypadku ich porażki obaj zawodnicy nadal będą zwolnieni ze SmackDown Live. Daniel Bryan traktuje to jako ostatnią szansę dla zawodników, a z jego wypowiedzi można wnioskować, że po Wrestlemanii 34 Bryan wróci na stałe do ringu i przestanie sprawować władzę na niebieskiej tygodniówce.

– Warto dodać, że w ostatnim czasie Shane McMahon trafił do szpitala z powodu poważnego zatrucia i jeszcze jakiś czas temu jego występ na tegorocznej Wrestlemanii stał pod znakiem zapytania. Obecnie wszystko wygląda na to, że dojdzie do pojedynku i McMahon jest już w pełni zdrowy i zdolny do walki po kilkudniowym pobycie w szpitalu. Więcej szczegółów na temat jego stanu zdrowia znajdziecie tutaj.

– Sami Zayn na swoim koncie w serwisie Twitter opublikował następującą wiadomość, co tylko potwierdza, że walka ma już status oficjalny podczas Wrestlemanii 34!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *