WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 27.03.2018 – WYNIKI

Cała gala skupiała się na promowaniu dwóch walk mistrzowskich na Wrestelmanię i konfliktach o pasy tag teamowe. 

Show rozpoczęło się od pokazania wydarzeń sprzed tygodni, kiedy to Kevin Owens i Sami Zayn zostali zwolnieni.

Na arenie rozbrzmiała muzyka Bobbiego Roode’a i mogliśmy zaczynać otwierający tę galę pojedynek. Do ringu wszedł Jinder Mahal mówiąc, iż brat Singh po wydarzeniach sprzed tygodnia nie jest w stanie walczyć i znalazł sobie innego partnera. Na arenie pojawił się Rusev wraz z Aidenem Englishem.

Jinder Mahal i Rusev pokonali Randego Ortona i Bobbiego Roode’a

Gdy wydawało się że Roode i Orton doskonale współpracują, w pewnym momencie Bobby został popchnięty na Ortona, co go rozwścieczyło i wykonał na nim potężne RKO. W tym samym czasie Randy zainkasował superkicka od Ruseva, aby następnie zostać przypiętym.

Na zapleczu zobaczyliśmy rozmowę Ruseva z Mahalem. Jinder podziękował mu za pomoc, a ku jego zaskoczeniu Rusev powiedział, że chcę aby mecz o pas U.S na Wrestlemanii zmienił się na Fatal 4 – Way z jego właśnie udziałem.

Becky Lynch pokonała Ruby Riott

Po lekkim zamieszaniu Riott Squad przez jej partnerki, Ruby została przerollowana. Po meczu Lynch wykończyła jeszcze resztę Riott Squadu pokazując swoją dominację. 

Na arenie pojawił się Daniel Bryan z mikrofonem. Rozległy się ogromne chanty YES YES YES! Powiedział, że jako generalny menadżer da Samiemu Zaynowi i Kevinowi Owensowi jeszcze jedną szansę na występ. Zapowiedział, że na WrestleManii zmierzy się on w teamie z Shanem McMahonem przeciwko właśnie Zaynowi i Owensowi. Jeśli Owens i Zayn przegrają zostaną zwolnieni z SmackDown, natomiast jeśli Bryan i Shane przegrają, Sami i Kevin mogą zostać. Powiedział również, iż wejdzie tam walczyć o swoje marzenia, a nie jako SD Live Manager.

Na arenie rozbrzmiała muzyka i czanty „NEW DAY ROCKS”. Przed meczem członkowie New Day zaczęli mówić o swojej drodze na WrestleManię i obrażali Bludgeon Brothers. Walka się rozpoczęła. 

Gdy do ringu z młotem chciał wejść Erick Rowan, z zaskoczenia zaatakowali go bracia Uso. Następnie doszło do konfrontacji trzech teamów. Ostatecznie to Bludgeon zostali w ringu a The Usos i New Day uciekli patrząc na nich. Nikt nie wyszedł z tego starcia zwycięsko. 

Został zapowiedziany kolejny mecz, na szali którego stanął tytuły SmackDown Tag Team. Odbędzie się on pomiędzy The Usos The New Day i The Bludgeon Brothers

Dolph Ziggler pokonał Tylera Breeze’a

Dolph przypiął Tylera po zig-zagu

Shinsuke Nakamura pokonał Sheltona Benjamina
Obok Nakamury stanął AJ Styles. Po dominacji zwycięzcy tegorocznego Royal Rumble zainkasował on „Kinshasę” na Sheltonie Benjaminie, po czym odliczył go do 3. Po meczu Nakamura podziękował Stylesowi za bycie obok niego. Panowie rozstali się, nagle Stylesa zaatakował Shelton Benjamin i Chad Gable. Nakamura wrócił się do ringu pomagając AJ’owi. Po wyeliminowaniu tej dwójki Nakamura chciał wykonać Kinshasę na Stylesie, ale w ostatniej chwili się powstrzymał. Widokiem obu panów spoglądających na siebie zakończyliśmy dzisiejsze SmackDown Live.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *