WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NXT 28.03.2018 – WYNIKI

  • Wystąpienie William’a Regal’a.

Jak dobrze wiemy, gala dla żółtego brandu w nowym Orleanie bardziej się zbliża. General Manager chciał poruszyć temat jednej walki na Takeover. Pojedynek o pas North America. Skład tej walki wygląda następująco: Adam Cole, Lars Sullivan, Velveteen Dream, EC3, Ricochet oraz Killian Dain. Wszyscy spodziewali się wyjścia Cole’a do ringu albo Velveteen’a. Do ringu wszedł Ethan Carter III, znany nam jako EC3. Jego wypowiedzi, nie były agresywne, wręcz przeciwnie. Spokojnie porozmawiał ze swoim pracodawcą i obaj opuścili arenę.

  • Authors Of Pain pokonali The Street Profits

Każdy chyba spodziewał się wygranej potworów NXT. Jeśli po Wrestlemanii 34, Authors Of Pain opuszczą swój brand na rzecz głównego rosteru, to powinni się znaleźć w finale turnieju na cześć Dusty’ego Rhodes’a. Walka nie była zbyt długa, była dosyć jednostronna, ale to nie oznacza, że nie zadowoliła fanów. Po dość kontrowesyjnej wygranej, mianowicie gdy jeden z przeciwnków Akam’a  i Rezar’a podszedł do Paul’a Ellering’a, ten odwrócił jego uwagę, by jego podopieczni wykończyli tego drugiego. Ludzie lubią patrzeć jak ich faworyt sprawa innym ból, dlatego tą walkę fani AoP pokochają.

  • Lars Sullivan pokonuję John’a Silver’a 

Chyba nie trzeba dużo myśleć nad zwycięzcątej oto walki. Powracający do akcji Lars, nie mógł by przegrać z byle jobberem, szczególnie, że na swojej drodzę pokonał Kassius’a Ohno, który na scenie niezależnej prezentował się genialnie. Walka była bardziej jednostronna niż poprzednia, Co tu dużo mówić, witaj z powrotem, Sullivan.

Brawl Andrade Almas’a z Aleister’em Black’iem

Podczas  gdy Dakota Kai miała stoczyć swoją walke, kamera przeniosła nas poza arene gdzie przy czarnym samochodzie Almas agresywnie atakował Black’a. Nie obeszło siębez ciekawszych spotów. Do takich można uznać: Włożenie głowy Aleister’a do pudła z lodem, wejście z nim do areny i zaatakowaniem go krzesłem czy też wyważanie nim drzwi. Koniec całego brawlu zakonćzył się widokiem, Alesitera leżącego w ringu i El Idolo wraz z Zeliną Vegą na stage’u.

  • Pete Dunne & Roderick Strong pokonali SAnitY

Jest to wielkie zaskoczenie. Tag Team który istnieje zaledwie od tygodnia, pokonuję drużynę, która była mistrzami Tag Team oraz bardzo długo współpracują. Za tydzień poznamy rywali Undisputed Ery na NXT Takeover: New Orlean, o mistrzostwa Tag Team. Walka była bardzo dynamiczna oraz co najważniejsze wyrównana. Przyjemnie ją się oglądało. 

Całą gale NXT Takeover: New Orlean możecie obejrzeć tutaj całkowicie ZA DARMO.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *