WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NIE ZOBACZYMY THE SHIELD PRZEZ BARDZO DŁUGI CZAS?

Świetnie było zobaczyć Deana Ambrose’a, Setha Rollinsa oraz Romana Reignsa, którzy po długim czasie połączyli siły. Jak zapewne pamiętacie, miał to być krótki reunion, lecz został on przerwany przez epidemię świnki na którą zachorował Reigns, przez co w walce na TLC zastąpił Go Kurt Angle. Sytuacja zmieniła się na Survivor Series, kiedy to już cała trójka pokonała The New Day.

Niestety – niedługo potem Dean Ambrose nabawił się kontuzji, która wykluczyła Go z akcji na bardzo długi czas, który zresztą jeszcze nie minął. Nic nie wskazuje na powrót The Shield w najbliższym czasie nawet nie dlatego, że Reigns najprawdopodobniej zdobędzie tytuł Universal.

Głównym powodem takiego myślenia może być fakt, że WWE 9 lipca bieżącego roku ma zamiar wydać DVD zatytułowane „The Shield Rise and Fall”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza „The Shield wzloty i upadki”. Nie było w tym nic niepokojącego, gdyby nie fakt, że niegdyś WWE wyemitowało DVD zatytułowane „The Rise And Fall of WCW”, które jak zapewne wiecie nie istniało już od wielu lat i oczywiście nie ma szans by kiedykolwiek wznowiło działalność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *