WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

THE LIST OF WRESTLEONE 01.04.18r.

Witamy was w świątecznym zestawieniu najlepszych zawodników tygodnia. Dziś Wielkanoc więc cała redakcja życzy wam wesołych i rodzinnych świąt, oraz mokrego dyngusa. Nie ma co przedłużać, więc przejdźmy do artykułu.

10. Pete Dunne & Roderick Strong (-6)

Ci panowie zajmują dzisiaj miejsce #10 po ciekawej walce z SAnitY. Starcie naprawdę trzymało poziom i ostatecznie byli mistrzowie NXT Tag Team musieli uznać wyższość Stronga i Dunne’a. Długo się zastanawiałem czy nie dać na to miejsce Authors of Pain, lecz jednak wybrałem nowy team, dlatego iż pokonali oni trudniejszy Tag Team, niż AoP. Spadli jednak w porównaniu do poprzedniego rankingu, aż o 6 pozycji.

9. Braun Strowman (0)

Braun zajmuje albo bardzo dobre, albo fatalne miejsce. Lecz jeszcze ani razu nie wypadł z rankingu i co tydzień zdobywa jakieś punkty. Ty razem zajmuję tę samą pozycję co przed tygodniem. Ponownie pokonał jednego z członków The Bar (na ostatnim RAW był to Sheamus). Walka była do przewidzenia, lecz w trakcie show Strowman ogłosił, że znalazł partnera do walki na WM, jednak nie powiedział o kogo chodzi. Pozostaje on tym samym na pozycji #9.

8. Elias (0)

Elias po raz pierwszy zagościł na liście, a to za sprawą jego walki z Rhyno, a raczej za to co stało się po niej. Kiedy pokonał swojego oponenta, Slater chciał pomóc wstać swojemu Tag Team partnerowi. Wtedy zaatakował go Elias. Była to typowa akcja heela i pokazanie że jest jedną z najszybciej rozwijających się gwiazd w WWE.

7. Andrade „Cien” Almas (0)

Andrade nie zawahał się i zaatakował niepokonanego Blacka, dosłownie go niszcząc. Aleister praktycznie nie mógł mu odpowiedzieć żadnym atakiem. Nie zmienia to jednak faktu, że na TakeOver prawdopodobnie zobaczymy nowego mistrza NXT.

6. Lars Sullivan (0)

Lars powrócił do NXT po dłuższej nieobecności i pokonał John’a Silver’a. Nie za pokonanie jobbera ma tak wysokie miejsce, lecz za sam powrót. Jest on także w walce o pas North America i nie ukrywam, liczę na jego tryumf.

5. Daniel Bryan (+5)

Pierwszy GM, który ponownie jest na liście (Kurt Angle był tylko raz) i do tego awansuje. Jest tak za sprawą jego proma skierowanego do KO i Zayna. Daniel oficjalnie został dopuszczony do walk w ringu i mam nadzieję, że nie skończy się to na jednej walce w roku, lecz wróci do pełno wymiarowego zawodnika (chodzi także o live eventy).

4. Bludgeon Brothers (0)

Bracia maczuga są albo na #4 miejscu, albo nie ma ich wcale na liście. Miejmy nadzieję, że nie będzie tak za tydzień. Tym razem swoją pozycję zawdzięczają dzięki ponownej dominacji nad Usos i New Day. Doszło do ich walki z The New Day jednak w starcie zainterweniowali mistrzowie Tag Team. Ostatecznie obie drużyny uciekły przed Bludgeon Brothers i został zapowiedziany Triple Threat Match o pasy SD Tag Team na Wrestlemanii 34.

3. Shinsuke Nakamura (-1)

Nakamura popisał się walką z Benjaminem, w której zdecydowanie dominował. Przy ringu był obecny Styles, którego po walce zaatakowali Shelton i Gable. Nie wiem czy miał to być ich heel turn czy tylko podbudowa rywalizacji Nakamury i AJ’a. Wtedy do ringu wbiegł Shinsuke i roprawił się z agresorami. Zobaczył leżącego Stylesa i szykował się do wykonania Kinshasy, lecz w ostatniej chwili powstrzymał się od tego. Pokazał mistrzowi, że nie boi się go i czeka na ich walkę na WM.

2. John Cena (0)

W tym momencie wiele osób może się ze mną nie zgodzić. Jednak John zajmuję miejsce #2, ponieważ wygrał z Kane’m prowokując The Undertakera, kiedy Cena wykonywał jego akcje. Po walce czekał na odpowiedź od Deadmana, lecz bez skutku. Jestem pewien na 99,99%, że dojdzie do ich walki, na którą czeka prawie każdy fan wrestlingu.

1. Brock Lesnar (0) 

Bestia po raz kolejny niszczy The Big Doga. Jako pierwszy także ponownie wygrywa ranking. Lesnar zniszczył Romana i nie mam pojęcia jak ma wyglądać ich walka na Wrestlemanii. Możliwe, że będzie wyglądać identycznie jak na WM 31 jednak bez walizki MitB i z wygraną Reignsa. Wszystko zależy od Brocka i tego czy będzie chciał długą walkę. Nie zmienia to jednak faktu, iż wygrywa dzisiejszą listę.

Dzisiejsi nieobecni rankingu to:

Johnny Gargano (#8), Kane (#7), Seth Rollins (#6), Balor Club (#5) i Kevin Owens & Sami Zayn (#3)

Braun mimo odległego dziś #9 miejsca, pozostaje liderem rankingu. Sami Zayn także utrzymał swoją pozycję wcale się dziś nie pojawiając. Zmainy zaczynają się od #3 miejsca gdzie awansowali bracia maczuga. Balor natomiast spadł na 4 pozycję którą dzieli z trzema zawodnikami – Ceną, Nakamurą i Lesnarem. Seth Rollins spadł, aż na 8 lokatę. Kevin i Roman zajmują ex aequo 9 pozycję. Z rankingu odpadł Pete Dunne.

Msc. Zawodnik Dziś Ogólna
1. Braun Strowman 2 pkt 31 pkt
2. Sami Zayn  24 pkt
3. Bludgeon Brothers 7 pkt 21 pkt
4. Finn Balor 20 pkt
4. John Cena 9 pkt 20 pkt
4. Shinsuke Nakamura 8 pkt 20 pkt
4. Brock Lesnar 10 pkt 20 pkt
8. Seth Rollins 16 pkt
9. Kevin Owens 14 pkt
9. Roman Reigns 14 pkt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *