WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 02.04.2018 – WYNIKI

 

Dzisiejszą tygodniówkę otworzył Jonathan Coachman, który stał na ringu przy dwóch stołach. Zasiedli do nich odpowiednio Stephanie McMahon z Triple H i Ronda Rousey z Kurtem Anglem. Coachman miał zadać im pierwsze pytanie od WWE Universe, ale Triple H mu przerwał i chce się dowiedzieć od Kurta, dlaczego chce zniszczyć Ronde. Mówi, że docenia jego intensywność i uczciwość, ale nie traktuje go za osobę inteligentną. Wtem przerywa mu Ronda i pyta czemu miał dwie twarze przy podpisywaniu z nią kontraktu. Stephanie za to mówi, że Rousey nie rozumie jak to działa. Odpowiada jej, że najlepszą zawodniczkę w historii i chcieli ją widzieć w WWE. Zrobili to dla dobra biznesu. Angle przypomina, że Ronda Freaking Rousey jest byłą mistrzynią UFC i to właśnie ona spowoduje, że McMahon odklepie po jej akcji. Hunter rozumie, że zbudowali całą dywizje UFC dla Rondy, ale w tym pierścieniu nic to nie znaczy. Ronda marzyła o przyjeździe do WWE przez całe życie, ale dla Stephanie i dla niego to całe życie. Znają zasady i Ronda nie ma pojęcia, co się tutaj stanie. Hunter mówi, że tworzą reguły, dlatego tak dobrze je znają. Jest to przesądzone, że Ronda przegra.

Coachman zadaje pierwsze pytanie od społeczności: Jak ważna jest dla nich wygrana na WM 34?

Stephanie mówi, że wygrają. Pokażą, że jeśli dojdzie do powstania, odetną głowę wężowi. Zmuszą wszystkich do szanowania autorytetu.

Drugie pytanie jest do Kurta: Jakie są odczucia przy tworzeniu drużyny z Rondą Rousey?

On odpowiada, że jest ona najlepszą kobietą na świecie i udowodni to w niedzielę.

Coachman prosi obie strony o ostateczne przemyślenia. Stephanie przypomina Rondzie, że wybrała tę ścieżkę, a będzie musiała pogodzić się z przegraną na Wrestlemanii w swoim pierwszym meczu. Ronda pyta, czy Stephanie jest praworęczna, czy leworęczna. Stephanie mówi, że jest praworęczna i chce wiedzieć, dlaczego zapytała o to Ronda mówi, że chce, aby Stephanie mogła podpisać czeki po tym, jak wyrwie jej jedną z rąk. Na koniec ustawiają się wszyscy do wspólnego zdjęcie, ale podczas tego dochodzi do kłótni między Stephanie i Rondą. Nagle Hunter wykorzystuje okazję i atakuje Kurta mikrofonem. Rousey łapie Huntera, ale McMahon rzuca Ronde na stół

 

One on One Match: Bayley pokonuje Sonyę Deville

Po walce doszło do ataku Rose na Bayley, ale w odsieczy przyszła Banks, która zaatakowała rywalki. Po chwili kłótni z Bayley zostały zniszczone przez Sonyę i Rose.

 

One on One Match: Seth Rollins pokonuje Finna Balora

Podczas walki przy stole komentatorskim był obecny The Miz. Po walce Rollins wskazał na logo WrestleManii, a Miz stanął na stole komentatorskim i wzniósł swój tytuł do góry.

Na backstage’u dochodzi do spotkania Kurta Angla z Paulem Heymanem. Kurt chce się upewnić, że Main Event WrestleManii nie będzie naruszony dzisiaj wieczorem. Paul zaczyna od kilku pytań i pyta, czym różni się ta noc od innych. Kurt prosi, by nic nie mówić Romanowi, bo może spróbować zranić Lesnara. Paul odparł, że wezmą to pod uwagę.

 

W ringu są mistrzowie RAW Tag Team The Bar. Oboje nie martwią się, kto jest tag team partnerem Brauna Strowmana, gdyż nigdy nie będą prawdziwym zespołem i nigdy nie zdobędą mistrzostw Tag Team RAW. Braun Strowman wychodzi na scenę. Braun mówi, że jeśli próbujesz powiedzieć, że nie współpracuje dobrze z innymi, to masz rację. Braun twierdzi, że kierownictwo wyjaśniło, że potrzebuje partnera, który będzie walczył o tytuły tagów, a on je posiada. Rozmawiał z nim z tyłu i nie docenia tego, co mówili ci klauni. Cesaro chce, aby jego partner wyszedł, jeśli ma jakiś problem. Braun wychodzi z ringu, po czym zabrzmiała jego muzyka, wszedł w białej koszuli i podawał się za Brainsa. Zażądał on walki z jednym z nich. Brains został zaatakowany przez The Bar, ale z łatwością sobie z nimi poradził, po czym mistrzowie tag team opuścili ring.

One on One Match: Matt Hardy pokonał Goldusta

 

John Cena jest spóźniony. Tygodnie minęły bez reakcji The Undertakera w związku z wyzwaniem Cena w WrestleManii, a przy zegarze odliczającym do zera, Cena doszedł do wniosku, że brak reakcji The Deadmana jest jego odpowiedzią.  I po tym, jak doszli do wniosku, że wejście do Andre the Giant Battle Royal, czy podpisanie się jako partner Brauna Strowmana, po prostu okradnie bardziej zasłużoną gwiazdę z okazji, Cena oznajmił że będzie musiał zaakceptować i być dumnym z WrestleManii jako fan. Fani chantują dla Undertakera, ale ten się nie pojawia. John mówi, że Deadman zostawił swoją czapkę na ringu i zostawił swoje jaja w domu. Cena kręci głową z rozczarowaniem i odchodzi z ringu.

 

Na zapleczu widzimy rozmowę Kurta z Romanem Reignsem i prosi go, aby nie zrobił niczego złego, co by zaważyło o odbuciu Main Eventu Wrestlemanii. Roman odparł, że nic nie może obiecać.

 

One on One Match: Elias pokonał Heatha Slatera

 

Po tym pojedynku widzimy Curta Hawkinsa, który chciałby zostać partnerem Brauna. Niestety w odpowiedzi zostaje on rzucony w ścianę.

 

Tag Team Match: Asuka i Dana Brooke pokonały Alexe Bliss i Mickie James

Po walce przegrany team zaatakował Asukę i Dane, na której wykonały podwójne DDT. Po chwili do ringu wkroczyła Nia Jax, atakując swoje rywalki. Alexa zdążyła uciec z ringu, a Mickie została poczęstowana potężnym Samoan Dropem.

 

Kurt Angle próbował zatrzymać Paula Heymana i Brocka Lesnara przed wejściem na ring, ale nie udało mu się. Na rampie stoją zawodnicy WWE, którzy mają za zadanie nikogo nie dopuścić na ring. W ringu jest WWE Universal Champion Brock Lesnar oraz Paul Heyman. Paul wprowadza swojego klienta, osobę, która pokonała Undertakera na WrestleManii – BROCK LESNAR! Heyman przyznaje, że Roman zasługuje na szacunek, ale prawdą jest to, że Lesnar wykona F5 i zniszczy Reignsa na WrestleManii. Jeżeli Lesnar zostanie zaatakowany lub straci swój tytuł, wtedy pożegna się z WWE i powróci do UFC. Paul mówi, że Reigns musi zaakceptować porażkę. Jest on własnością Brocka, a gdy po gali Roman wróci do domu, to będzie musiał pogodzić się z tym, że został pobity przez Lesnara. Długo na odpowiedź Reingsa nie musieliśmy czekać. Zatrzymywali go jednak pozostali zawodnicy WWE. Roman zapytał ich czy naprawdę pełnoetatowi zawodnicy chcą chwonić tego part-timera? Zawodnicy się rozstąpili o doszło do bezpośredniej konfrontacji. Brock wyszedł z ringu po krzesło. Wrócił z nim, ale to nie pomogło mu uniknąć Superman Puncha. Dostał ich w sumie 5 od Romana. Pretendent podnosi tytuł mistrzowski i zaczyna drwić z Lesnara. Chwila uwago spowodowała, że Brock wykonał F5 na Romanie i tak kończy się ostatnia gala RAW przed WrestleManią 34!

 

Przypominamy że tegoroczną WrestleManię, jak i wszystkie pozostałe gale, możecie obejrzeć w Naszej zakładce NA ŻYWO!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *