WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

HALL OF FAME – ZAPOWIEDŹ + LINK DO TRANSMISJI NA ŻYWO!

 

Ceremonia Hall of Fame już w ten piątek i odbędzie się w Nowym Orleanie na Smoothie King Center, jedynej arenie, na której gala Hall of Fame zawita dwukrotnie. Po raz 18. w historii będziemy świadkami wprowadzenia legend wrestlingu, jak i celebrytów związanych z WWE do Galerii Sław. Pierwsze gale miały miejsce kilka godzin przed PPV King of the Ring. Od 2004 roku Hall of Fame odbywa się regularnie, 2 dni przed każdą WrestleManią.  Do tej pory zostały wprowadzone 164 osoby, w tym:

– 105 indywidualnych wrestlerów

– 11 teamów (łącznie 31 zawodników)

– 9 celebrytów

– 3 zdobywców Warrior Award

– 6 „Legacy” zawodników ( kategoria, w której wprowadzane są legendy z początku XX w. )

Jako ciekawostkę możemy dodać, że Ric Flair jako jedyny był wprowadzany do HoF 2 razy (2008 – indywidualnie, 2012 – członek The Four Horsemen).

Oto lista wszystkich osób, które zostaną wprowadzone do Hali Sław w tym roku.

Goldberg

– Bill Goldberg będzie główną gwiazdą tegorocznego Hall of Fame. Goldberg w swojej karierze osiągną wiele. Najważniejszym osiągnięciem w karierze jest nieprzerwany Streak zwycięstw Billa z WCW, która wynosi 173-0. Goldberg w tamtym roku był mistrzem Universal, który zdobył na gali Fastlane pokonując Kevina Owensa, lecz pas stracił w rewanżu z Brockiem Lesnarem z Survivor Series 2016 na Wrestlemanii 33! Bill zostanie wprowadzony do Hall of Fame, przez managera swojego byłego rywala – Paula Heymana.

Ivory

– Ivory była byłą mistrzynią WWE Womens. Porwadziła rywalizacje z Hall of Famerką Jacqueline. Po raz ostatni w WWE pojawiła się w trakcie Wrestlemania Axxes z 2015 roku. Ivory zostanie wprowadzona do Hali Sław porzez Molly Holly.

Jeff Jarrett

– Jeden z najbardziej zasakujących Hall of Famerów w WWE. Współzałożyciel TNA w WWE prowadził owocną karierę. Był mistrzem Interkontynentalnym aż 6 razy, co jest dosyć dobrym rekordem. Jeffa do Hall of Fame wprowadzi Road Dogg – członek grupy D-Generation X.

Hillbilly Jim

– Najstarzy Hall of Famer w tym roku. 65 Letni zawodnik jest również jednym z najwyższych zawodników w WWE. Jego kariera trwała 20 lat. Zadebiutował on w 1971 roku, a kareirę zakończył w 1991 roku. Jima do Hall of Fame wprowadzi Jimmy Hart.

Mark Henry

– Również kolejne zaskoczenie. Mark Henry zakończył karierę na początku stycznia tego roku. Najsilniejszy mężczyzna świata był mistrzem ECW, European i World Heavyweight. Mark Henry jest również byłym członkiem grupy Nation of Domination. Marka Henrego do Hall of Fame wprowadzi jego były rywal jak i przyjaciel – Big Show.

The Dudley Boyz

– Lata swojej świetności mają dawno za sobą. Najbardziej znani są z występów w ECW, gdzie powstało ich powiedzenie – Get The Tables! Bracia Dudley byli mistrzami Tag-Team. Do WWE powrócili w 2015 roku, podczas Royal Rumble, gdzie pojawił się Bubba Ray. Braci Dudley do Hall of Fame wprowadzą Rated R Superstar – Edge i Kapitan Charyzma – Christian.

Kid Rock

– Kid Rock jest legendą sceny muzycznej. Wniósł on bardzo duży wkład, jeśli chodzi o ścieżki dźwiękowe w WWE. Kilka z jego utworów były wykorzystywane na PPV, w tym „Cocky”, „All Summer Long” i „New Orleans” – oficjalny theme WrestleManii 34. Zaliczył on również kilka występów na żywo, m.in. na Monday Night RAW z maja 2000 roku, podczas 25. rocznicy WrestleManii, oraz podczas najbardziej patriotycznej gali w WWE – Tribute to the Troops.

Jarrius „JJ” Robertson

– Warrior Award zostało utworzone w 2015, tuż po śmierci jego pomysłodawcy – Ultimate Warriora. Nagroda zostaje przyznawana osobom, które odznaczyły się szczególną siłą, wytrwałością, odwagą oraz pokorą, odzwierciedlającą nieposkromionego ducha Warriora. W tym roku nagroda przypadnie 15 letniemu Jarriusowi Robertsonowi, który choruje na przewlekłą chorobę wątroby. Pomimo dziesiątek operacji i dwóch transplantacji wątroby, chłopak był pozytywnie nastawiony do świata, co zwróciło uwagę ludzi na całym świecie. Zachęca on innych, do zostawania dawcami, przez co WWE postanowiło przekazać 25.000$ na fundusz Jarrius „JJ” Robertson w Ochsner Health System.

 

Ceremonie Hall of Fame będziecie mogli obejrzeć na naszym portalu 6 kwietnia o godzinie 2:00 w naszej zakładce NA ŻYWO!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *