WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NXT TAKEOVER NEW ORLEANS – ZAPOWIEDŹ + LINK DO TRANSMISJI NA ŻYWO

Przed Nami największa gala w roku z żółtego brandu, a mianowicie NXT TakeOver przed WrestleManią, więc zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią tego show.

Przypominamy, że NXT TakeOver: New Orleans, jak również ceremonię Hall of Fame oraz WrestleManię 34 możecie obejrzeć na żywo, za darmo i w najwyższej jakości w Naszej zakładce z transmisjami!

Sobotnie NXT TakeOver odbędzie się w Smoothie King Center w Nowym Orleanie.

Ostatnie Raw na tej arenie: 09.01.2017r.

Ostatnie SmackDown na tej arenie: 13.06.2017r.

Ostatnie PPV na tej arenie: Elimination Chamber 2013

Karta walk prezentuje się następująco:

NXT North American Championship Six-Man Ladder Match

Adam Cole vs. Ricochet vs. EC3 vs. Lars Sullivan vs. Velveteen Dream vs. Killian Dain

Pojedynek ten zapowiada się bardzo dobrze. Na Takeover w ringu spotkamy takich uzdolnionych technicznie zawodników jak Adam Cole czy też Ricochet. Zobaczymy także dwójkę buldożerów, którzy na pewno urozmaicą pojedynek poprzez rzucanie drabiną w przeciwników itp. Walka ta nas zaskoczy, być może nawet skradnie show. Adam Cole zadebiutował w sierpniu i miał tylko dwie walki o pas. Dla jednych to dużo, dla drugich mało. Moim zdaniem jest to ten moment. Cole walczy w dwóch pojedynkach o pas więc powinien opuścić arenę chociaż z jednym z nich.

Mój Faworyt: Adam Cole

Singles Match for NXT Women’s Championship

Ember Moon (c) vs. Shayna Baszler

Ember Moon od czasów NXT TakeOver: War Games spotkała na swojej drodze z pasem tylko jedną rywalkę, Shayn’e Baszler. Wiele osób oczekiwało walki Ember Moon z Kairi Sane. Niestety na tej gali nie doświadczymy tego widowiska. Shayna jest świeżą zawodniczką, ale jak widać odrazu wbiła się na wyżyny kobiecej dywizji NXT. Moim zdaniem Ember powinna potrzymać jeszcze ten tytuł, ma go zaledwie od listopada, a jeśli chcą z niej zrobić drugą Asuke to jej przygoda z mistrzostwem, powinna trwać dłużej.
Moja faworytka: Ember Moon
Unsanctioned Match (jeśli Johnny Gargano wygra, wraca do NXT, lecz jeśli przegra, opuszcza je na zawsze)
Johnny Gargano vs. Tomasso Ciampa
Każdy kto bacznie ogląda NXT, zna przeszłość Johnny’ego oraz Tomasso. Tworząc Tag Team „#DIY” robili kawał dobrej roboty. Od czasów NXT TakeOver: Chicago, czekaliśmy na tą walkę. Niestety Ciampa doznał kontuzji i wykluczyło go to z akcji na kilka miesięcy. Doczekaliśmy się powrotu Ciampy do NXT TakeOver: Philadelphia. Tak podbudowując ich przez cały rok udało się zrobić piękna historie. Moim zdaniem walkę te wygra Johnny. Przypomnijmy, że to on przypiął niepokonanego Aleister’a Black’a.
Mój Faworyt: Johnny Gargano

 

Tag Team Match for NXT Tag Team Championship
The Undisputed Era (c) (Adam Cole i Kyle O’Reilly) vs. The Authors of Pain vs. Roderick Strong & Pete Dunne

Walka praktycznie bez podbudowy, głównie przez dwie rywalizacje Adama Cole’a oraz nieznajomość zwycięzców turnieju Dusty Rhodes Tag Team Classic. Na ostatnim NXT byliśmy świadkami starcia AoP z Dunnem i Strongiem, które zakończyło się brakiem rozstrzygnięcia. Z tego też powodu mamy Triple Threat Match. W tej walce stawiałbym na obecnych mistrzów. Dunne odpada z powodu posiadania United Kingdom Championship, a Authors of Pain zapewne są tu z dwóch powodów: odciążenia Cole’a, który będzie wyczerpany oraz godnego pożegnania się z NXT, ponieważ najprawdopodobniej tuż po WrestleManii 34 zawitają do głównego rosteru.

Moi faworyci: The Undisputed Era

Singles Match for NXT Championship

Anrade „Cien” Almas (c) vs Aleister Black

Andrade, trzymający pas od War Games bardzo dobrze się sprawuje. Wiele osób narzekało, na to że odebrał pas Drew, ale mimo tego wyszło to na plus. Almas i Gargano zrobili prawdziwy 5-star Match. Aleister Black który nie raz wykręcał ciekawe pojedynki w swojej karierze w połączeniu z Andrade „Cien” Almasem to czyste złoto. Stawiam na Aleister’a bo kiedy ma wygrać pas, jak nie na największej gali od NXT. Mój Faworyt: Aleister Black

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *