WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

CIEKAWY WYWIAD Z PAULEM HEYMANEM ODNOŚNIE CM PUNKA!

Wielkimi krokami zbliżamy się do UFC 225, gdzie CM Punk stoczy drugi pojedynek dla największej federacji MMA na świecie – UFC. Gala odbędzie się w rodzinnymi mieście Punka, czyli Chicago. Z tej okazji pojawia się coraz więcej spekulacji na temat tego, jak potoczy się dalsze życie zawodowe Brooksa w przypadku drugiej porażki (pierwszą walkę przegrał przez duszenie zza pleców). Nic jednak nie wskazuje na to, że „Best In The World” ma zamiar wrócić do wrestlingu.

Minęły cztery lata odkąd Punk opuścił federację i wydaje się być szczęśliwy ze swojego życia. Czas czasem leczy rany, co pokazują przykłady The Ultimate Warriora, Goldberga czy też Jeffa Jarretta.

The New York Post przeprowadził ciekawy wywiad z jednym z najlepszych przyjaciół Punka – Paulem Heymanem. Zapytano Go czy zobaczymy jeszcze Brooksa w kwadratowym pierścieniu i czy dostałby ofertę od New Japan Pro Wrestling bądź też Ring of Honor. Odpowiedź Heymana brzmiała następująco:

Nie sądzę, by Punk był kimś, kto obserwuje, co dzieje się w rozrywce sportowej. Jest kimś, kto osiągnął swoje cele, poświęcając każdy aspekt swojego życia, aby realizować swoje pasje. Jego pasją są teraz mieszane sztuki walki i nie wydaje mi się, że ma plan awaryjny w przypadku niepowodzenia (w domyśle – wrestling). Nie sądzę, by porażka była opcją dla Philla Brooksa. Sądzę, że zamierza kontynuować karierę w MMA i jestem pewien, iż jeśli nie wypaliłaby Mu kariera w UFC, szukałby miejsca w Bellatorze (kolejna federacja mieszanych sztuk walki), zanim wziąłby pod uwagę powrót do wrestlingowego ringu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *