WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NXT 04.04.2018 – WYNIKI

  • Pete Dunne & Roderick Strong vs Authors of Pain (Brak zwycięzów).

Jak dobrze wiemy, WWE nie potrafi trzymać języka za zębami i około 2 tygodnie temu dało kartę walk NXT TakeOver: New Orleans. Podczas dzisiejszej walki Adam Cole i Kyle O’Reilly zaatakowali dwa tag teamy walczące w ringu. Na arenę wyszedł William Regal i oficjalnie ogłosił Triple Theat o mistrzostwa Tag Team. Walka była bardzo dobra, dynamiczna, a za razem wyrównana.

  • Kairi Sane pokonała Vanesse Borne.

Na, ostatnim NXT przed TakeOver, nie dostaliśmy żadnej walki z udziałem mistrzyni. Dziwny wybór. Dostaliśmy walkę dwóch zawodniczek, które nie znajdują się nawet w karcie NXT: TakeOver: New Orleans. Walka w porównaniu do innych walk Sane z gorszymi od siebie technicznie, wypadła dobrze, co najważniejsze, bez znajomego zwycięzcy.

  • Lars Sullivan vs Killian Dain (Brak zwycięzcy).

Dwójka gigantów, spotyka się w ringu, chyba każdy wie, że to będzie coś wielkiego. Takie potwory jak Sullivan i Dain potrafią zrobić sobrą walkę. Posunięcie WWE, z brakiem zwycięzcy było genialne. Gdybyśmy dostali Larsa bądź Killian’a to zaczęlibyśmy sugerować kto wygra Ladder Match, a tak WWE zostawiło nas w niepewności. W ringu na końcu zobaczyliśmy cały skład Ladder Match’u.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *