WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

TOP 10 KOBIET TYGODNIA

Witam w kolejnym zestawieniu według mnie dziesięciu najlepszych kobiet tygodnia.

10. Sonya Deville

Sonya nie pokazała nic szczególnego. Dostała podwójne lanie i na tym się skończyło, ale wyszła i powalczyła, więc zawsze do przodu.

9. Mickie James

Podobny występ jak Sonya. Jest na dziewiątym miejscu tylko dlatego, że osoba z ósmego dostała mniejsze lanie.

8. Alexa Bliss

Dostała trochę mniej, gdyż uciekła, więc za przebiegłość ósme miejsce. Osobiście chciałbym, żeby coś z Alexą i Mickie pokręcili, ale narazie mamy Nię i musimy oglądać tą nawet nie nazwę tego walką, a raczej pościgiem na Wrestlemanii.

7. Stephanie McMahon

Stephanie wypadła naprawdę dobrze w segmencie na ostatnim RAW, najaktywniejsza na mikrofonie, a do tego jeszcze wyszła zwycięsko ze starcia z jedną z najniebezpieczniejszych kobiet na świecie. Wielki plus, ale szkoda, że na Wrestlemanii 34 na 90% przegra.

6. Dana Brooke

Wygrywa w końcu jakąś walkę co jest dużym plusem, ale niestety zbyt dużo czasu nie dostała by pokazać umiejętności, więc szósta pozycja według mnie w tym tygodniu jest dla niej najodpowiedniejsza.

5. Natalya

Natalya znowu robi dobrą walkę z Charlotte. Jest między nimi widoczna chemia, a biorąc pod uwagę to, że Natalya może być niezłym heelem to aktualnie jakaś ich rywalizacja mogłaby być dobrym pomysłem.

4. Bayley

Bayley dalej utrzymuje niezłą formę. W walce z Deville nie była drewniana, dobrze wypada w historii z Sashą Banks i naprawde chciałbym, by to ją zabookowali jako tą, która wygra rywalizację między dawnymi przyjaciółkami.

3. Kairi Sane

Kairi Sane na miejscu medalowym może zadziwić, jednak jej walka była jedną z lepszych w tym tygodniu. Dostaje za przeciwniczkę Vanessę, która do epickich szybkościowo nie należy, a Kairi wykręca z nią dosyć dobrą walkę, co udowadnia jedynie klasę tej zawodniczki. Za tydzień zobaczymy jej starcie z już trochę więcej znaczącą w NXT zawodniczką niż Vanessa, więc wtedy będzie to wyglądać zapewne jeszcze lepiej.

2. Charlotte Flair

Królowa pokazała się w tym tygodniu naprawdę z dobrej strony. Wykręciła solidny pojedynek z Natalyą, a w Mixed Match Challenge nie było źle. Zapięła też swoją dźwignię na Mizie co wyglądało nawet dosyć komicznie, ale to jest wrestling i tu wszystko może się zdarzyć.

1. Asuka

W tym tygodniu Asuka była nie do zatrzymmania. Pokonuje czterokrotną i aktualną mistrzynię oraz jej przyjaciółkę, czyli sześciokrotną mistrzynię kobiet praktycznie sama. Po tym jeszcze w następny dzień nokautuje Bobby’ego Roode’a i wygrywa Mixed Match Challenge. Nie mogło w tym tygodniu być innej zwyciężczyni.

Podsumowanie:

W stosunku do tygodnia poprzedniego wypadają Dakota Kay, Ruby Riott, Sasha Banks, Paige, Ronda Rousey, Nia Jax i Becky Lynch. Na listę powracają Kairi Sane, Natalya, Alexa Bliss i Sonya Deville i Charlotte a debiutują Dana Brooke oraz Stephanie McMahon. Mickie James spada o 6 pozycji, Asuka idzie o 5 miejsc w górę, a Bayley pozycji nie zmieniła. Podium dziś jak widzimy w dużej mierze japońskie.

Na koniec klasyfikacja medalowa:

Miejsce Zawodniczka Złoto Srebro Brąz Razem
1. Becky Lynch 2 1 0 3
2. Mickie James 1 0 1 2
2. Alexa Bliss 1 0 1 2
2. Carmella 1 0 1 2
5. Natalya 1 0 0 1
5. Asuka 1 0 0 1
7. Charlotte Flair 0 1 1 2
8. Ruby Riott 0 1 0 1
8. Ronda Rousey 0 1 0 1
8. Nia Jax 0 1 0 1
11. Naomi 0 0 1 1
11. Kairi Sane 0 0 1 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *