WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

UNDERTAKER POJAWI SIĘ NA WRESTLEMANII 34?

Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że Undertaker pojawi się na Wrestlemanii 34.! Został udostępniony plakat dotyczący tegorocznej edycji WrestleManii, przedstawiający wszystkie walki, które mają odbyć się w Nowym Orleanie na największej ze scen, zresztą zobaczcie go sami:

Zapewne teraz najczęściej zadawane pytanie będzie brzmiało „Ale zaraz, Undertaker nie zaakceptował wyzwania Johna Ceny”. Owszem nie zrobił tego, ale znając WWE możemy spodziewać się naprawdę wszystkiego i dali nam to zrozumienia niejednokrotnie.

WWE dosyć kreatywnie postanowiło zaprezentować owy pojedynek na plakacie, The Undertaker jest zaznaczony znakiem zapytania jak możemy zauważyć, pod spodem natomiast widnieje napis:

Po druku nie możemy potwierdzić, że ten pojedynek się odbędzie

To genialny pomysł na wprowadzenie w życie owej walki bez zepsucia ich „postaci”. Jak już wspomniałem wyżej WWE potrafi nas zaskoczyć pod każdym aspektem a fani WWE wierzą, że Umarlak pojawi się na samej Wrestlemanii, ponieważ cóż by to była z WM’ka bez niego?.

Kilka miesięcy temu przedstawiono nam plany dotyczące Undertakera, które miały zmienić jego postać i powrócić do starego American Badass:

Od dłuższego czasu napotyka się pytania w stylu „Czy Undertaker powróci w swoim starym gimmicku American Badass z charakterystycznym motocyklem” chwilę poszukałem i myślę, że mam coś ciekawego do zaprezentowania.

WWE stara się ukrywać  plany dotyczące Undertakera, a w tym jego wejście na Wrestlemanii. Kluczowi ludzie w federacji, którzy byli trzymani w pętli w poprzednich latach, nie mają pojęcia, co WWE zaplanowało w tym roku na jego wejście. Co więcej, dokonano zmian w jego wyglądzie. Wracając do przeszłości, sam Undertaker mówił, iż chce wycofać gimmick oraz postać „Deadmana”. To tłumaczyłoby, dlaczego na zeszłorocznej Wrestlemanii pozbawił się z ubioru kapelusza, rękawiczek oraz prochowca, co poskutkowało z kolei tym, iż Undertaker nie posiadał owych przedmiotów na 25-leciu Monday Night Raw.

W zeszłym roku mieliśmy okazję usłyszeć jakoby Taker mówił swoim znajomym, że chciałby powrócić do gimmicku American Badass’a jeszcze raz, ponieważ podobał mu się bieg na początku 2000 r. kiedy właśnie owego używał. Przyjaciele Takera twierdzą, iż wygląda i czuje się lepiej niż w poprzednich latach. Na zeszłorocznym show odczuwał ogromny ból, ale wierzył, że będzie miał operacje stawu biodrowego. Obecnie porusza się znacznie sprawniej.

 

Wszystkie tygodniówki, gale Hall of Fame, NXT TakeOver: New Orleans i WrestleManię 34, możecie obejrzeć w naszej zakładce z transmisjami. Zachęcamy również do typowania meczów w naszym TYPERZE!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *