WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

THE LIST OF WRESTLEONE 08.04.18r.

Już dziś dowiemy się kto został wrestlerem miesiąca. Dzisiaj także ma miejsce Wrestlemania 34. Całą galę możecie obejrzeć w Naszej zakładce z transmisjami. Start już o godzinie 23:00. Serdecznie zapraszamy. NXT TakeOver nie będzie brane dziś pod uwagę, razem z wynikami WM będziemy oceniać przyszły tydzień. A teraz przejdźmy do rankingu.

10. Baron Corbin (0)

Zdecydowanie dzięki Baronowi jego drużyna wygrała Tag Team Match. Po walce pokazał, że chce jako pierwszy wygrać dwukrotnie Andre The Giant Memorial Battle Royal, na co uważam, że ma jakieś szanse.

9. Elias (-1)

Gitarzysta ponownie na liście, jednak z niewielkim spadkiem. Pokonał on Heatha Slatera. Zdobył to miejsce, bo nie było lepszego kandydata na nie. Cały tydzień przed WM nie był porywający dlatego nie miałem dużego wyboru w zawodnikach.

8. Randy Orton (0)

Randy zrobił to co zawsze. „RKO outta nowhere”. Mimo, że jest to częsty widok, to jednak się nie nudzi. Po walce Ruseva i Mahala Orton wykonał swoją akcję kończącą na Bułgarze, oraz Aidenie Englishu. Po walce zmierzył się wzrokiem z Roodem.

7. Braun Strowman (+2)

Ten gość jest genialny. Niszczy wszystko co stoi mu na drodze, nie boi się nikogo, a dodatkowo flirtuje z Alexą, czasami coś zagra lub zaśpiewa, a teraz przedstawił nam swojego tag team partnera, jakim jest on sam w stroju kujona. To jest ta postać, która podnosi oglądalność RAW i bez niej WWE nie byłoby takie same.

6. Rusev (0)

Rusev ponownie na liście i w porównaniu do rankingu sprzed trzech tygodni awansuje o 4 pozycje. Na ostatnim SD Live pokonał Jindera Mahala, czego Orton nie mógł dokonać. Osobiście jest moim faworytem do tytułu U.S. podczas Fatal 4-Way’u na Wrestlemanii 34.

5. Seth Rollins (0)

Mówi się do trzech razy sztuka. Te powiedzenie Seth Rollins może sobie teraz powtarzać po pokonaniu Finna Balora w trzecim ich pojedynku. Kingslayer w walce zaprezentował się bardzo dobrze i zasługuję na #5 miejsce w dzisiejszym rankingu.

4. Roman Reigns (0)

Roman powraca na listę po długiej nieobecności. Tym samym zajmuję #4 pozycję w dzisiejszym zestawieniu. Ktoś może się ze mną nie zgodzić, ale wykonał kilka akcji na Lesnarze powalając go i pokazując, że jest gotowy na WM z Bestią.

3. Shinsuke Nakamura (0)

Nakamura i AJ potrafią ze sobą współpracować nawet chwile przed ich walką na WM. Razem pokonali Benajmina i Gable’a. W tej walce zaprezentował się dobrze więc jak na niego to przeciętnie. Liczę na jego awans w przyszłym tygodniu po walce ze Stylesem.

2. AJ Styles (0)

AJ ponownie gości w rankingu trochę przed swoim przeciwnikiem z WM 34 – Shinsuke. W walce pokazał się podobnie jak Nakamura z tym wyjątkiem co zrobił po niej. Chciał wykonać na Nakamurze swój finisher, lecz w ostatniej chwili się powstrzymał, rewanżując się za akcję sprzed tygodnia.

1. Brock Lesnar (0)

Lesnar ponownie jako pierwszy i to trzeci raz z rzędu. Ciekawe kto pobije jego rekord w przyszłości. Mimo, iż początkowo Reigns okładał go, aż miło, to ostatecznie wykonał F5 i położył go na deski. Dzięki tej akcji zajął dziś #1 miejsce.

Dzisiejsi nieobecni rankingu to:

Pete Dunne & Roderick Strong (#10), Andrade „Cien” Almas (#7), Lars Sullivan (#6), Daniel Bryan (#5), Bludgeon Brothers (#4) i John Cena (#2)

Ranking przedstawia się następująco:

Msc. Zawodnik Dziś Ogólna
1. Braun Strowman 4 pkt 35 pkt
2. Brock Lesnar 10 pkt 30 pkt
3. Shinsuke Nakamura 8 pkt 28 pkt
4. Sami Zayn 24 pkt
5. Seth Rollins 6 pkt 22 pkt
6. Roman Reigns 7 pkt 21 pkt
6. Bludgeon Brothers 21 pkt
8. Finn Balor  20 pkt
8. John Cena 20 pkt
10. AJ Styles 9 pkt 19 pkt

 

Wrestlerem miesiąca zostaje Braun Strowman z 35 pkt. Underdog listy Brock Lesnar zajął 2 miejsce, przegrywając zaledwie o 5 pkt. Jest to bardzo wysokie miejsce zważywszy na to, że punktował jedynie 3 razy. Nakamura awansuje w stosunku do wcześniejszego rankingu i zajmuję najniższy stopień podium. Zayn ostatnio był 2 lecz przez brak punktów w ostatnich rankingach spadł na 4 miejsce. Rollins ostatecznie zajął 5 miejsce. Roman Reigns dzięki dzisiejszym punktom utrzymał się w rankingu zajmując przyzwoite 6 miejsce ex aequo z Bludgeon Brothers. Balor i Cena podzielili między siebie miejsce 8, a Styles kończy stawkę z 19 pkt. Na liście nie znalazł się żaden zawodnik z NXT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *