WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WRESTLEMANIA 34 – TYPY REDAKCJI I LINK DO TRANSMISJI NA ŻYWO!

  • Są to tylko typy redakcji i nie każdy musi się z nimi zgadzać!

Na wstępie przypominamy, że Wrestlemanię będziecie mogli obejrzeć NA ŻYWO na naszej stronie w zakładce z transmisjami!

Zachęcamy również do typowania meczów w naszym TYPERZE!

Final WWE Cruiserweight Championship Tournament: Mustafa Ali vs Cedric Alexander

Bartek: Typowy Cruiserweight. Nie znam się, nie oglądam, to się nie wypowiadam. Aczkolwiek stawiam na Cedrica, ponieważ jego nazwisko bardziej obiło mi się o uszy.

Michał: Jedno jest pewne – dostaniemy wrestling na najwyższym technicznym poziomie. Zarówno Ali, jak i Cedric byli zawsze w cieniu. Bardziej niedocenionym wydaje się jednak czarnoskóry wrestler, dlatego też sądzę, iż to Jemu dadzą słynny „WrestleMania moment”.

Paweł: Walki Cruiserów zawsze są bardzo efektowne, zwłaszcza, że w tym pojedynku wezmą udział tak dobrzy technicznie zawodnicy. Faworytem tego starcia jest Cedric i mój typ nie jest inny. Ali postawi poprzeczkę naprawdę wysoko, ale to Alexander zdobędzie ten pas.

Alex: Tutaj nawet nie będę się wypowiadał gdyż pewne jest że pas zdobędzie Cedric Alexander, który na niego zasługuje.

Bartek: Cedric Alexander

Michał: Cedric Alexander

Paweł: Cedric Alexander

Alex: Cedric Alexander

Wrestlemania Women’s Battle Royal 

Znalezione obrazy dla zapytania wrestlemania womens battle royal graphic

(Sasha Banks, Becky Lynch, Liv Morgan, Naomi, Natalya, Ruby Riott, Sarah Logan, Bayley, Lana)

Bartek: Przy obecnym stanie rzeczy stawiam na najbardziej ostatnio promowaną Becky. Irlandka zaliczyła kilka naprawdę ciekawych walk ostatnimi czasy i myślę, że wygranie tego Battle Royalu sprzyjałoby jej rozwojowi.

Michał: Nie znamy jeszcze wszystkich uczestniczek, ale warto byłoby wytypować jedną, wyróżniającą się kobietę. Jest nią Becky Lynch. Rudowłosa zawodniczka idzie ostatnio jak burza przez dywizję kobiet, co potwierdziła chociażby poradzeniem sobie z całym Riott Squadem. Jeżeli cash-in Carmelli odbędzie się na Charlotte, Becky jest naturalną pretendentką do tytułu mistrzowskiego.

Paweł: Dla mnie BR kobiet nie będzie walką, którą obejrzę z fascynacją. Faworytką moim zdaniem jest Naomi i to właśnie ona sięgnie po to trofeum jako pierwsza w historii.

Alex: No i paradoks Bayley albo Sasha. Według mnie jedna z tych kobiet po prostu powinna wygrać gdyż reszta nie jest zbytnio brana pod uwagę przez WWE.

Bartek: Becky Lynch

Michał: Becky Lynch

Paweł: Naomi

Alex: Bayley/Sasha Banks

Triple Threat Match Intercontinental Championship: The Miz (c) vs Finn Balor vs Seth Rollins

Bartek: No cóż. Do niedawna mówiło się, że Miz na 100% straci tytuł, aczkolwiek przy obecnym stanie rzeczy i porodzie jego córki mogę się pokusić o postawienie właśnie na niego. Tak jednak nie zrobię i postawię na Setha Rollinsa. Dokładnie tak „Kingslayer” od roku nie zdobył żadnego solo tytułu a w 100% na to zasługuje. Po Wrestlemanii jakiś feud z Balorem, który dałby upagniony tytuł Irlandczykowi.

Michał: Kolejne mocne zestawienie, ale tutaj o wynik jestem spokojny. Wydaje mi się, że Seth Rollins zdobędzie tytuł. Od kilku miesięcy ma mocną podbudowę, co po prostu musi zakończyć się zdobyciem pasa.

Paweł: Starcie do którego mam duże oczekiwania. Nie ukrywam, że zwycięstwo każdego z tych zawodników będzie zadowalające, ale chciałbym, żeby Miz pozostał w posiadaniu swojego tytułu. Przez ostatnie tygodnie jest strasznie poniewierany, co jest dosyć irytujące. Jako mistrz prezentuje się naprawdę dobrze, nie brakuje mu umiejętności przy mikrofonie, jak i w ringu. Przypnie on Setha, dzięki czemu Rollins zażąda rewanżu na RAW, gdzie zdobędzie pas.

Alex: Seth freakin Rollins. Według mnie nie ma innej opcji, najbardziej się nadaje, poza tym gdy zdobędzie pas IC stanie się „GRAND SLAM CHAMPIONEM” co oznacza, że posiadał wszystkie możliwe mistrzostwa w federacji WWE.

Bartek: Seth Rollins

Michał: Seth Rollins

Paweł: The Miz

Alex: Seth Rollins

Andre The Giant Memorial Battle Royal

(Dash Wilder, Scott Dawson, Baron Corbin, Mojo Rawley, Tye Dillinger, Matt Hardy, Tyler Breeze, Fandango, Dolph Ziggler)

Bartek: Mecz w którym mam swojego faworyta. Mowa o Dolphie Zigglerze. Mam nadzieje, że WWE po tym jak psuje obecnie jego postać-zmądrzeje i da mu wygrać przynajmniej tę statuetkę.

Michał: Ciężka walka do wytypowania. Kiedy Baron Corbin wygrywał statuetkę, nikt wcześniej nie wiedział, że zobaczymy Go w tym starciu. W tym roku wyrasta Nam dwóch, zdecydowanych faworytów: Matt Hardy oraz Dolph Ziggler. Obaj są na fali wznoszącej, lecz wobec możliwego powrotu Jeffa Hardy’ego, stawiałbym tutaj na Zigglera.

Paweł: Walki Battle Royal zawsze mają w sobie coś ciekawego. W tym roku przewiduję powrót Jeffa Hardy’ego, który wraz z Mattem wygrają Battle Royal. Wyeliminują oni na samym końcu The Revival.

Alex: Stawiam na Jeffa Hardyego. Zapytacie zapewne dlaczego tak myślę, odpowiedź według mnie jest banalnie prosta, Jeff potrzebuje pushu, potrzebuje jakiegoś dobrego storyline’u, jeżeli wygra ATGMBR myślę, że otworzy to furtkę do sukcesu

Bartek: Dolph Ziggler

Michał: Dolph Ziggler

Paweł: Jeff & Matt Hardy

Alex: Jeff Hardy

Mixed Tag Team Match: Ronda Rousey & Kurt Angle vs Stephanie McMahon & Triple H

Bartek: Jak dla mnie oczywista oczywistość. Promowanie Rondy nie mogłoby zakończyć się tak po prostu jej porażką. Po meczu stawiam na jakieś finishery na stoły komentatorskie na Tryplaku i Stephanie.

Michał: Bryan powraca, Rousey debiutuje, więc w obu przypadkach mamy do czynienia z oczywistym wynikiem. Rousey i Angle nie przegrają tego starcia, ponieważ na Rondę jest zbyt duży hype, a poza tym pokazała słabość pary „rządzącej”, radząc sobie z tą dwójką sama. Dodatkowo – idąc zasadą tygodniówek: skoro Ronda została rzucona na stół na ostatnim Raw, na samej WrestleManii powinna odnieść zwycięstwo.

Paweł: Walka głośna medialnie, ale mnie osobiście mało interesuje. Obojętne czy wygra team Rondy, czy Stephanie, na dłuższy czas niczego to nie wniesie. Typuje na Ronde i Kurta, ze względu na sympatie do GM RAW.

Alex: Werdykt jest prosty według mnie, Ronda dostaje push co równa się z tym, iż drużyna z olimpijskim „gold” medalistą zwycięży.

Bartek: Kurt i Ronda

Michał: Kurt i Ronda

Paweł: Kurt i Ronda

Alex: Kurt i Ronda

One on One Match SmackDown Women’s Championship: Charlotte (c) vs Asuka

Bartek: Nadeszła pora na ten mecz, w którym nie wiem na kogo postawić. Niby Asuka i jej niezniszczalny streak, a z drugiej strony niepokonana mistrzyni kobiet SmackDown – Charlotte. Ostatecznie stawiam jednak na inkasację i wykorzystanie walizki przez Carmellę. Niestety nie wygra Ona tytułu i przegra po dźwigni Charlotte. Asuka dalej nie będzie przypięta w związku z czym jej streak będzie trwał nadal

Michał: Kolejna trudna do wytypowania walka. Niby wszystko przemawia za Asuką – Jej streak, to, że Charlotte jest wręcz podniecona starciem z Japonką, ale jest jedna, najważniejsza rzecz, która przemawia za Charlotte – paradoksalnie jest to walizka Carmelli. Nie sądzę, by streak miał przerwać taki ktoś jak Mrs. Money in The Bank. Z całym szacunkiem, ale Jej postać nie jest podbudowana i takie rozwiązanie ze strony WWE byłoby troszkę dziwne, dlatego w tym przypadku postawię na Charlotte.

Paweł: Asuka jest niepokonana, od kiedy występuje w WWE, a więc nadszedł czas, by opuściła WMkę jako pokonana. Charlotte robi naprawdę dobrą robotę jeśli chodzi o bycie mistrzem. W samej walce ujrzymy kilka naprawdę ciekawych akcji, kilka przejść z jednej dźwigni do drugiej. Po walce dojdzie do realizacji walizki przez Carmellę, ale na nic się ona nie zda. Na koniec ujrzymy triumfującą Charlotte.

Alex: Chciałbym by w końcu zakończył się streak Asuki dlatego stawiam na Charlotte Flair. Jako mistrzyni świetnie prezentuje się na mikrofonie jak i w kwadratowym pierścieniu.

Bartek: Charlotte

Michał: Asuka

Paweł: Charlotte

Alex: Charlotte

One on One Match RAW Women’s Championship: Nia Jax vs Alexa Bliss (c)

Bartek: Kolejny mecz kobiet i kolejny zamulacz. Według mnie Bliss obroni tytułu, bo najzwyczajniej Nia na niego nie zasługuje.

Michał: Ciężko jest mi wytypować tę walkę. Niby zdecydowaną faworytką wydaje się Jax, jednak obecność Mickie James przy ringu wyrównuje nieco szanse. O tym feudzie mówiło się już od bardzo długiego czasu, a Nia jest odsuwana ciągle od tytułu nie wiadomo z jakich powodów, dlatego też sądzę, iż na WrestleManii będzie miała swój moment i zdobędzie tytuł.

Paweł: Ta walka będzie mało interesująca. Zakładam zwycięstwo Alexy tylko z tego powodu, że nie widzę Jax jako mistrzyni. W wygranej pomoże jej Mickie James, ale ta po walce zaatakuje mistrzynie i poinformuje ją, że pas mistrzowski kobiet RAW jest jej celem.

Alex: Faktem jest to, że Nia przejmie pas od Alexy ponieważ WWE szykuje srogie plany na jej postać. Osobiście jednak stawiam na Alexe.

Bartek: Alexa Bliss

Michał: Nia Jax

Paweł: Alexa Bliss

Alex: Alexa Bliss

Two on Two Tag Team Match RAW Tag Team Championship: The Bar ( Sheamus & Cesaro) (c) vs Braun Strowman & ???

Bartek: Nie zależnie od tego kto będzie Tag Team partnerem Strowmana i tak to jego drużyna zgarnie zwycięstwo. the Bar najzwyczajniej w świecie się znudzili. Brak jakichkolwiek segmentów z ich udziałem, żadnego promo, tylko pojedyncze występy na tygodniówkach. Żenada..

Michał: The Bar już się wypalili, a Strowman z kim by nie był w drużynie i tak musi zdobyć w końcu tytuł. Nie wiem kto będzie partnerem Strowmana, ale to jest Jego czas i nie widzę innej opcji niż zmiana mistrzów.

Paweł: Braun ma dobrać sobie tag team partnera, by móc zawalczyć o pas mistrzowski. Jedyna osoba, która nasuwa mi się na myśl jest Elias. Razem mogą stworzyć naprawdę dobry i dominujący team. Walkę oczywiście wygra Braun z partnerem. Po głowie chodzi mi powrót Big Showa, ale wątpię, by walczył w parze z zawodnikiem, przez którego został kontuzjowany i nie widzieliśmy go długi czas.

Alex: Nie widzę Brauna jako mistrza Tag Team z jakąkolwiek osobą. Jest on osobą która niszczy i nie potrzebuje do tego nikogo dlatego mój głos leci na The Bar.

Bartek: Braun i ???

Michał: Braun i ???

Paweł: Braun i ???

Alex: The Bar

Triple Threat Match SmackDown Tag Team Championship: The Usos (c) vs The New Day vs The Bludgeon Brothers

Bartek: Klasyczny brandowy Tag team Match. Pójdźmy drogą eliminacji. Usosi mi się już dawno przejedli i wątpię, że wyjdą z tego zwycięsko. The New Day. No cóż, ich czasy minęły, to już nie jest to samo New Day, jakie oglądaliśmy rok temu. Ostatecznie wydaje mi się, że Bludgeon Brothers wyjdą zwycięsko i jako mistrzów zobaczymy typowych hellów.

Michał: O ile feudy The New Day z The Usos mogły czasem nudzić, tak Ich walki przeszły do historii wrestlingu. Do tego zostają dołożeni The Bludgeon Brothers, którzy również nie odstają poziomem ringowym. Walka może skraść show, ale tutaj niestety faworyt jest jeden – The Bludgeon Brothers.

Paweł: Walki w wykonaniu New Day i Usos należą już do historycznych. Pomimo wielu starć, zawsze pokazywali Nam coś nowego, bardziej emocjonującego. Dodanie do tych teamów Bludgeon Brothers może być strzałem w 10. Teoretycznie oczywistym się wydaje, że zwycięsko wyjdą BB, ale ja stawiam na Usos, gdyż to był ich rok i należy im się zwycięstwo na największej gali WWE.

Alex: Chciałbym by Usos obroniło swoje pasy Tag Team. Natomiast najbardziej prawdopodobne jest to, iż Bludgeon Brothers zwyciężą.

Bartek: The Bludgeon Brothers

Michał: The Bludgeon Brothers

Paweł: The Usos

Alex: The Bludgeon Brothers

Fatal 4 Way U.S Championship: Randy Orton (c) vs Rusev vs Bobby Roode vs Jinder Mahal

Bartek: Kolejny mecz z niebieskiej tygodniówki. Tym razem na szali staje mistrzostwo Stanów Zjednoczonych. Uważam, iż nie dadzą go Rusevovi drugi raz, więc jego na pewno wykluczam. Mahal… no nie, fani zjedliby Vince’a za kolejną pomyłkę. Zostaje Roode i Orton. Stawiam na tego drugiego, bo myślę, iż Randy tworzy ciekawszą postać niż mało doświadczony Bobby.

Michał: Uważam, że tak doświadczony zawodnik jak Orton powinien potrzymać tytuł nieco dłużej niż kilka tygodni. Problem polega jednak na tym, że WWE lubi robić takie psikusy, co pokazało chociażby w przypadku Johna Ceny, który zdobył na Royal Rumble 2017 historyczny, szesnasty tytuł, by stracić go na rzecz Braya Wyatta podczas Elimination Chamber 2017. To samo może być z Ortonem, któremu być może dali wygrać jedynie po to, by został Grand Slam Championem, a inny zawodnik będzie miał swój WrestleMania moment. Najmniejsze szanse wydaje się mieć Rusev, który dołączył do walki niedługo przed WrestleManią, ale to właśnie Jemu daję największe szanse na zwycięstwo. Sądzę, że WWE będzie chciało zrekompensować Bułgarowi porażkę z WM 31, kiedy uległ Johnowi Cenie.

Paweł: Ostatnio pas US często zmienia właściciela i tym razem nie będzie inaczej. Każdy z tych zawodników będzie miał swoją chwilę dominacji, ale w ostateczności Bobby Roode odzyska pas, który stracił na Fastlane na rzecz Ortona. Bobby mógłby utrzymać pas do jakiejś większej gali typu SummerSlam, gdzie straciłby go na rzecz jakiegoś zawodnika, który przejdzie z NXT do głównego brandu.

Alex: Rusev od długiego czasu nie zdobył „Czegoś większego” w WWE dlatego zasługuje na chociaż ten pas. Natomiast obrona pasa USA przez Randy’ego Ortona też nie byłaby zła. pierwszorzędnie Rusev, drugorzędnie Randy.

Bartek: Randy Orton

Michał: Rusev

Paweł: Bobby Roode

Alex: Rusev

Two On Two Tag Team Match: Daniel Bryan & Shane McMahon vs Sami Zayn & Kevin Owens

Bartek: Kolejna z oczywistszych walk. Bryan po powrocie do ringu nie może przegrać. Mój typ zatem to Shane i Daniel, a po Wrestlemanii i zwolnieniu ze SmackDown Kevin Owens i Sami Zayn przejdą na RAW, gdzie będą toczyli mały feudzik.

Michał: Raczej oczywista oczywistość. Nie wydaje mi się, by Bryan miał przegrać swoją pierwszą walkę po powrocie. Dodatkowo Owens i Zayn nie wyglądają na ludzi, którzy byliby zbytnio przywiązani do niebieskiej tygodniówki, dlatego bez większych przemyśleń stawiam na parę McMahon & Bryan.

Paweł: Mam nadzieję, że ta walka zakończy to pushowanie Kevina i Samiego. Rywalizacja ta zmierza ku końcowi i to właśnie Shane i powracający na ring Bryan wygrają pojedynek. Podczas pojedynku dojdzie do kłótni pomiędzy przyjaciółmi i to zaważy na wyniku starcia. Daniel pomimo długiej przerwy, na SmackDown pokazał, że nie utracił swojej zwinności i pokaże naprawdę dobre show.

Alex: Nie trudne do przewidzenia jest to, iż Daniel i Shane zwyciężą, ponieważ Daniel Bryan wraca do ringu po trzech długich latach, nie wypadałoby przegrać swojego pierwszego od długiego czasu pojedynku. Co natomiast z Kevinem i Samim? Najprawdopodobniej pójdą na RAW.

Bartek: Bryan i Shane

Michał: Bryan i Shane

Paweł: Bryan i Shane

Alex: Bryan i Shane

One on One Match Universal Championship: Brock Lesnar (c) vs Roman Reigns

Bartek: Kolejny przewidywany od dawna mecz. Lubię Lesnara, ale lubię też Reignsa. Osobiście widzę to tak, że Reigns wygra, Lesnar odejdzie do UFC, a Paul Heyman zostanie menadżerem jakiejś innej gwiazdy z RAW.

Michał: Do niedawna myślałem, że pogłoski się sprawdzą i jednak to Brock Lesnar wyjdzie z tego starcia zwycięsko. Niestety – wywiad z Paulem Heymanem wskazuje jasno, że tuż po WrestleManii Lesnar opuści WWE. Czasem słowa Heymana trzeba traktować z przymrużeniem oka, jednak o odejściu Lesnara mówiło się już od dłuższego czasu. Bez sensu byłoby zostawić pasa bez właściciela, dlatego z wielkim bólem serca stawiam na Reignsa.

Paweł: Dwóch strasznie nahypowanych zawodników. Osobiście wole, by to Reings wygrał, choć nie darze go sympatią. Wole ogladać mistrza co tydzień, na każdej tygodniówce, a nie „raz na ruski rok”. Sam pojedynek może być bardzo intensywny, pełen Superpunchów, czy F5. Reigns po swoim spearze przypnie Lesnara i wzniesie pas ku górze.

Alex: Najbardziej przewidywalny wynik walki od prawie, że początku drogi do Wrestlemanii. Walkę tą według mnie zwycięża Roman i nie widzę innej opcji. Brock Lesnar stał się bardzo nudnym mistrzem, skończył się już jakiś czas temu, nie widujemy go na tygodniówkach no chyba, że mu się „zachce”. Nie jest to dobre dla biznesu. Roman w trakcie tego roku poprawił się niesamowicie na mikrofonie jak i w ringu, ponadto pojawia się co tydzień na tygodniówkach. Mój głos leci zatem w stronę Romana.

Bartek: Roman Reigns

Michał: Roman Reigns

Paweł: Roman Reigns

Alex: Roman Reigns

One on One Match WWE Champiosnhip: AJ Styles (c) vs Shinsuke Nakamura

Bartek: Walka, do której mam największe oczekiwania. Bardzo podoba mi się „rywalizacja” obu panów. Liczę na dobry technicznie mecz i wygraną Stylesa.

Michał: Wiele słyszałem opinii, że ten feud „ssie”. Czego się jednak spodziewaliście po dwóch face’ach? Moim zdaniem WWE wycisnęło sto procent z Nakamury, a Styles jakoś się w tym odnalazł, więc naprawdę nie ma tragedii. Sam pojedynek powinien Nam to wszystko wynagrodzić, choć nie lubię Nakamury oraz Jego stylu. Na szczęście wydaje mi się, że Styles obroni tytuł, ponieważ WWE raczej przejrzało na oczy i zobaczyło, iż Japończyk nie jest materiałem na mistrza.

Paweł: Pojedynek na który czekam najbardziej. W przeciwieństwie do poprzednich zawodników, te dwójkę bardzo lubię. AJ Styles na pewno jest bardziej kompletnym mistrzem, niż byłby nim Nakamura, ale dla mnie zawodnik z kraju kwitnącej wiśni powinien zdobyć swój pierwszy tytuł w głównym rosterze. Pomimo słabych prom, nadrabia on umiejętnościami w ringu. Powinien to być main event WM34. Pamiętam ich walkę z Wrestle Kingdom 10. Była jedną z najlepszych jakie oglądalem. Oby i teraz mnie zachwycili.

Alex: Co do tego starcia mam ogromne oczekiwania. To co panowie zaprezentowali na NJPW było cudowne. Zapewne każdy z was chciałby oglądnąć taką walkę podczas największej ze scen. AJ Styles zarówno jak i Shinsuke Nakamura są bardzo ale to bardzo utalentowanymi zawodnikami, potrafią wykręcić nieziemską walkę zresztą wspominałem wyżej. Mój typ = Niech wygra lepszy. Nie mam nic do dodania, liczę tylko na świetną walkę.

Bartek: AJ Styles

Michał: AJ Styles

Paweł: Shinsuke Nakamura

Alex: Niech wygra lepszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *