WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 09.04.2018 – WYNIKI

Zapraszamy do zapoznania z wynikami pierwszego Raw po WrestleManii 34!

Show otworzyła Stephanie McMahon, która dostała chanty „You tap out”. Komisarz Raw przyznała fanom rację i okazała nieco skruchy, po czym zaprosiła do ringu Rondę Rousey. Stephanie mówi, że Ronda dała Jej lekcję podczas WrestleManii i nazywa Ją swoją przyjaciółką. Obie Panie przytulają się, jednak Ronda wykonuje ArmBar! Widokiem cieszącej się Rousey i cierpiącej Stefci w towarzystwie lekarzy zakończył się pierwszy segment.

Pojawia się nowa mistrzyni kobiet Raw – Nia Jax oczywiście przy chantach „You deserve it!”. Po chwili widzimy Alexę Bliss i Mickie James zmierzające do kwadratowego pierścienia. Zaczyna się krótka wymiana zdań. Alexa twierdzi, że Nia nie ma tag team partnerki do pojedynku, który odbędzie się za chwilę. Jax jednak odpowiada, że ma partnerkę – Ember Moon! 

Tag Team Match: Nia Jax i Ember Moon pokonały Alexę Bliss i Mickie James

Walka zakończyła się po wykonaniu Eclipse na Alexie Bliss.

Na zapleczu Kurt Angle rozmawiał z kimś przez telefon, kiedy to pojawili się mistrzowie tag teamów Raw – Nicholas oraz Braun Strowman, którzy zrzekli się tytułów mistrzowskich.

Bardzo ważna informacja! Superstar Shake-Up odbędzie się za tydzień na Raw oraz SmackDown!

Pojawia się jakaś kolorowa ekipa, a wśród niej… No Way Jose! Czas na kolejny pojedynek!

Singles Match: No Way Jose pokonał Johna Skylera

Na backstage’u do Kurta Angle dołączyli The Bar, którzy domagali się zwrotu tytułów mistrzowskich. Kurt wyszedł jednak z inną propozycją – The Bar zmierzą się na The Greatest Royal Rumble ze zwycięzcami mini-turnieju, którego pierwszy mecz już za chwilę!

Tag Team Match: The Revival pokonali Luke’a Gallowsa i Karla Andersona

Panie i Panowie! Nowy Intercontinental Champion – Seth Rollins! Nie powiedział nic ciekawego. Jedynie przedstawił się i pochwalił, iż jest Grand Slam Championem. Po chwili pojawił się Finn Balor, który chciał być pierwszy w kolejce po tytuł. Naturalnie we wszystko wmieszał się The Miz. W wielkim skrócie domagał się rewanżu o mistrzostwo. Seth zaproponował by zrobili to tu i teraz, jednak Miz odpowiedział, że Jego rewanż odbędzie się na Backlash. Miz i The Miztourage szykują się do ataku na Balora i Rollinsa, ponieważ mają sytuację trzech na dwóch… do tego momentu, ponieważ dołącza Jeff Hardy! The Miztourage wycofują się i na tym kończymy segment.

Singles Match: Mandry Rose /w Sonya Deville i Paige pokonała Sashę Banks /w Bayley

Podczas pojedynku Bayley przez przypadek uderzyła Banks, co poskutkowało za chwilę porażką Banks. Po walce Paige oficjalnie ogłosiła zakończenie swojej kariery. 

W ringu jest już Elias, który zaczyna śpiewać, jednak przerywa Mu… Bobby Lashley! Dwiema akcjami niszczy Eliasa i na tym kończymy kolejny zaskakujący segment.

Kolejni goście Kurta Angle. Tym razem są to Sami Zayn i Kevin Owens. Chcą oni dostać pracę na Raw. Kurt daje Im szansę. Kevin Owens zmierzy się z Samim Zaynem, a zwycięzca dostanie pracę!

W ringu są już Heath Slater i Rhyno. Slater mówi, że ma dzieci i potrzebuje tej pracy, po czym robi Open Challange, na który odpowiadają… The Authors of Pain! 

Tag Team Match: The Authors of Pain pokonali Heatha Slatera i Rhyno

Co ciekawe – po walce Akam i Rezar nie pozwolili Paulowi Elleringowi iść z Nimi.

W ringu pojawia się Roman Reigns przy ogromnym… a jak inaczej – buczeniu. Reigns mówi, że Brock Lesnar skopał Mu tyłek, jednak zmierzy się z Nim jeszcze raz w Steel Cage Matchu na The Greatest Royal Rumble i ta historia zakończy się zdobyciem przez Niego tytułu Universal. Uwaga, uwaga! Na rampie pojawia się Samoa Joe! Naśmiewa się On z Reignsa twierdząc, że Lesnar nie pokonał „Big Doga”, tylko go zdobył i zniszczył. Joe rzuca wyzwanie Reignsowi na Backlash i udaje się na zaplecze!

Przed Nami druga walka mini-turnieju o miano pretendentów do tytułów tag teamowych Raw na The Greatest Royal Rumble.

Tag Team Match: Matt Hardy i Bray Wyatt pokonali Titus Wolrdwide (Apollo Crewsa i Titusa O’Neila)

Oznacza to, że za tydzień The Revival zmierzą się z Wyattem i Hardym.

Singles Match (zwycięzca dostaje pracę na Raw): Kevin Owens i Sami Zayn – Podwójne wyliczenie

Po wykonaniu akcji z narożnika obaj nie podnieśli się z maty zanim sędzia doliczył do dziesięciu. Po chwili pojawiła się informacja, że w związku z tym żaden z zawodników nie dostaje pracy na czerwonej tygodniówce.

Na backstage’u Matt Hardy, Jeff Hardy oraz Bray Wyatt przeprowadzili krótką pogawędkę, z której wywnioskować można było, że Jeff nie wystąpi w gimmicku „Broken”. Warto dodać, że Bray powiedział do Jeffa „Brother Nero”. Jeff spytał Braya jak się czuje, a ten odpowiedział, że WSPANIALE! Seth i Finn stojący obok nie zrozumieli o co chodzi, jednak Jeff tylko wzruszył ramionami.

Za tydzień Sasha Banks zmierzy się z Bayley.

Six Man Tag Team Match: Jeff Hardy, Finn Balor i Seth Rollins pokonali The Miza i The Miztourage

Po walce wszyscy trzej wykonali swoje finishery członkom The Miztourage. Widokiem świętującej trójki kończymy pierwsze Raw po WrestleManii 34!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *