WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 11.04.2018 – WYNIKI

Show otworzył Shane McMahon, który podziękował fanom za tak dużą obecność podczas Wrestlemanii. Wspomniał On również, iż po powrocie Daniela Bryana do ringu Daniel zrzekł się posady GM’a SmackDown i powitał On nowego generalnego menadżera. Ku zdziwieniu wszystkich na arenie pojawiła się Paige, która ubiegłej nocy oznajmiła koniec kariery. Podziękowała ona Shane’owi i zapowiedziała mecz AJ Stylesa z Danielem Bryanem na dzisiejsze show.

Na arenie rozbrzmiała muzyka braci Uso i mogliśmy zaczynać opener tejże gali

The Usos pokonali The New Day (Big E & Xavier Woods)

Zobaczyliśmy na prawdę wyrównaną walkę obu drużyn. Jednak po Frog Splashu jednego z braci ostatecznie to The Usos zgarnęli zwycięstwo. Zostało ogłoszone iż ta dwójka na WWE The Greatest Royal Rumble podejmie The Bludgeon Brothers w walce o pasy Tag Team SmackDown.

Naomi pokonała Natalyę

Po finisherze, czarnoskóra zawodniczka odniosła zwycięstwo. Po meczu Naomi świętowała wygraną pierwszego w historii Wrestlemania Women’s Battle Royalu.

Na backstage’u zobaczyliśmy wywiad z Shinsuke Nakamurą, gdy został zapytany dlaczego zaatakował AJ Stylesa, odpowiedział, że nie mówi po Angielsku

W ringu pojawiła się mistrzyni kobiet SmackDown, która mówiła o pokonaniu Asuki. Tymczasem na arenie rozbrzmiała muzyka dwóch debiutujących w WWE zawodniczek, Billie Kay i Peyton Royce z NXT. Zaczęły One przedrzeźniać mistrzynię kobiet, co rozgniewało Ją na tyle, iż zaatakowała te dwie zawodniczki. Jednak dzięki przewadze liczebnej to kobiety z NXT wyszły na wygraną pozycję obijając Charlotte o słupy, schodki i stół komentatorski. Gdy opuszczały One arenę rozbrzmiała muzyka Carmelli która biegła z walizką MITB.

Carmella pokonała Charlotte

Tym razem Carmella zrealizowała walizkę przypinając osłabioną Charlotte, w ostateczności zgarniając zwycięstwo kobiet SmackDown. 

Randy Orton pokonał Ruseva i Bobbiego Roode’a 

Po potężnym RKO Randy przypiął Rodde’a. Na Backlash zmierzy się On z Jinderem Mahalem o pas U.S.

 

Na backstage’u AJ Styles powiedział, że pokona On dziś Daniela Bryana, ponieważ nie jest On „fenomenalny”

Daniel Bryan pokonał AJ Stylesa przez dyskwalifikację

Po niesamowitej, wyrównanej walce do ringu wkroczył Shinsuke Nakamura wykonując Kinshasę na Bryanie, co doprowadziło do dyskwalifikacji. Następnie powtórzył On atak na Stylesie z Wrestlemanii. Widokiem Nakamury opuszczającego ring zakończyliśmy dzisiejsze SmackDown. 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *