WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

BREAKING NEWS – ZMIANA RYWALA DLA UNDERTAKERA NA THE GREATEST ROYAL RUMBLE!

Ostatnio informowaliśmy o tym, że The Undertaker ma zmierzyć się z Rusevem w Casket Matchu na The Greatest Royal Rumble. WWE poinformowało jednak na swojej stronie internetowej, że Bułgara 27 kwietnia zastąpi Chris Jericho.

Wszystko za sprawą Lany, która na swoim Tweeterze opublikowała taki post:

Każdy na całym świecie, chłopcy i dziewczęta świętują Dzień Ruseva, uśmiechają się do największej gwiazdy w historii. Rozmawiałam już z oficjelami WWE odnośnie zmiany w tym pojedynku, ponieważ NIE POZWALAM mojemu mężowi wystąpić w Casket Matchu na Greatest Royal Rumble. Szczęśliwego Rusev Day.

Casket Matche są niewątpliwie domeną The Undertakera. Występował w nich już wielokrotnie, z czego większość wygrywał. W Casket Matchu (dla wyjaśnienia) chodzi o wrzucenie przeciwnika do trumny i zamknięcie jej. Jest to jedyna droga do wygranej.

Co ciekawe – dla Chrisa Jericho będzie to pierwszy taki pojedynek, choć Jego bogate doświadczenie owocowało starciami w przeróżnych stypulacjach.

Panowie nie są sobie obcy. Walczyli ramię w ramię w starciu Team WWE vs. Team Alliance na Survivor Series 2001, jak również rywalizowali ze sobą choćby na Elimination Chamber 2010, kiedy Chris Jericho (dzięki pomocy Shawna Michaelsa) odebrał Undertakerowi tytuł.

Oficjalny plakat tej walki wygląda następująco:

Oczywiście galę The Greatest Royal Rumble będziecie mogli obejrzeć za darmo, na żywo oraz w wysokiej jakości w Naszej zakładce z transmisjami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *