WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

TOP 10 KOBIET TYGODNIA Z UWZGLĘDNIENIEM TAKEOVER I WRESTLEMANII 34

Witam w kolejnym zestawieniu najlepszych kobiet tygodnia!
Bez zbędnego przeciągania zapraszam do czytania.

10. Mandy Rose/Kairi Sane

Obie kobiety pokazały się z dobrej strony w solowych walkach. Trochę słabiej pokazano je w kobiecym Battle Royal, ale nie było to aż takie złe. Wykręciły solidne walki i zasłużenie wskakują na listę.

9. Shayna Baszler

Solidna walka Shayny z Ember na TakeOver. Skasowała ona Ember swoją dźwignią zdobywając mistrzostwo kobiet NXT. Nie ma więc przeciwwskazań do dania jej na dziewiątą pozycję.

8. Ronda Rousey

Rousey wypadła mocno na Wrestlemanii 34, ale niestety zdarzyły jej się widoczne botch’e, przez które nie mogła wskoczyć wyżej, ale jej walkę oglądało się dobrze, więc jeszcze wygrywając wskoczyła na dosyć dobrą pozycję.

7. Stephanie McMahon

Stephanie wypadła w swojej walce naprawdę genialnie. Widać, że poświęciła dużo czasu na trening. Wypadła nawet mocniej niż jej mąż często ratując go z opresji, a nawet można powiedzieć, że była ona najaktywniejsza w ringu ze wszystkich w tej walce. Gratulacje i podziw jednocześnie.

6. Naomi

Naomi wygrywa Battle Royal na Wrestlemanii 34 i wygrywa z Natalyą na SmackDown, a więc same sukcesy. Walka z Natalyą była dobra i szóste miejsce w 100% zasłużone.

5. Peyton Royce

Niektórych zdziwi taka pozycja Royce, ale kobieta zasłużyła na piąte miejsce. Pociągnęła drużynę z NXT na Battle Royal z Wrestlemanii 34, pokazała dużą charyzmę i pociągnęła publikę. W środę na SmackDown pokazała dużą klasę na mikrofonie oraz z przyjaciółką zniszczyły Charlotte, która na Wrestlemanii 34 pokonała samą Asukę. Duży plus dla WWE za debiut Royce i chciałbym jej mocnego bookowania.

4. Nia Jax

Nia w końcu zdobywa upragniony tytuł i pokazała dużą siłę, ale walka nie była genialna, lecz przekroczyła moje oczekiwania. Panie pokazały jakąś tam część dobrego wrestlingu, więc fatalnie nie było. Nia zdobywa teoretycznie najważniejszy pas kobiecy w federacji, więc wysoka pozycja mocno zasłużona.


3. Asuka

Pierwszy medal wędruje d Asuki. Wspaniała walka z Charlotte Flair. Mimo iż przegrała to była to jak dla mnie jej najlepsza walka podczas pobytu w WWE. Wielkie gratulacje, gdyż z krótkiej historii zrobiły z Charlotte złoto.

2. Carmella

Carmella zrobiła coś wielkiego w tym tygodniu. Powaliła kobietę, która poddała Asukę jednym kopnięciem. Ja wiem, że Charlotte dostała lanie od Iconic Duo, ale tak szybko odebrać tytuł „Królowej” to jest sztuka. Chciałbym jej dłuższego i udanego panowania, ale to pokaże nam tylko czas.


1. Charlotte Flair

Charlotte pokazała, że jest prawdziwą „Królową” ringu. Genialna walka z Asuką. Jedna z najlepszych walk kobiet w historii WWE. W końcu widzieliśmy taką Charlotte jaką chcieliśmy. Charyzmatyczna, silna, szybka, a to tylko kilka określeń dla tej zawodniczki. Wielkie wyrazy szacunku dla niej. Jeszcze w historii naszego zestawienia nie było tak pewnej wygranej. Perfekcja, perfekcja i jeszcze raz perfekcja.

Podsumowanie:

Z naszej listy spadły Sonya Deville, Paige, Mickie James, Alexa Bliss, Dana Brooke, Natalya i Bayley.
Pojawiły się natomiast Carmella, Nia Jax, Peyton Royce, Mandy Rose, Ronda Rousey, Naomi i Shayna Baszler.
W stosunku do tygodnia poprzedniego Kairi Sane spadła o 7 miejsc, Charlotte awansowała o 1 pozycję, Asuka spadła o dwie, a Stephanie McMahon nie zmieniła pozycji.

Na koniec klasyfikacja medalowa:

Miejsce Zawodniczka Złoto Srebro Brąz Razem
1. Becky Lynch 2 1 0 3
2. Carmella 1 1 1 3
2. Charlotte Flair 1 1 1 3
4. Mickie James 1 0 1 2
4. Alexa Bliss 1 0 1 2
4. Asuka 1 0 1 2
7. Natalya 1 0 0 1
8. Ruby Riott 0 1 0 1
8. Ronda Rousey 0 1 0 1
8. Nia Jax 0 1 0 1
11. Naomi 0 0 1 1
11. Kairi Sane 0 0 1 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *