WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 16.04.2018 – WYNIKI

 

Dzisiejsze WWE RAW Superstars ShakeUp otworzył Generalny Menager Kurt Angle. Informuje On wszystkich, że zobaczymy kilka nowych twarzy i wiele niespodzianek. Jego wypowiedź przerywa Sunil Singh i przedstawia pierwszego zawodnika, który przeszedł na RAW. Jest nim Jinder Mahal. Maharaja jest zdenerwowany faktem, iż musiał on przyjechać SUV-em, a nie limuzyną. Oznajmił również, że był najlepszym zawodnikiem na SmackDown i na RAW też nim będzie. Kurt oczywiście nie zgadza się zarówno do sytuacji z limuzyną, jak i tym, że jest najlepszy na RAW. Wyznaczył On walkę o jego US Championship, a pretendentem będzie… JEFF HARDY!

United States Championship Match: Jeff Hardy pokonuje Jindera Mahala i zostaje nowym mistrzem

Po przegranej walce, Jinder Mahal udzielił wywiadu dla Renee Young. Jinder mówi, że nie był przygotowany i żąda rewanżu na Greatest Royal Rumble. Jeśli Kurt zrobi to ponownie, to poczuje jego gniew. Słyszymy muzykę i tanecznym krokiem podchodzi No Way Jose. Mówi Jinderowi, żeby się uśmiechnął. Po chwili prosi Renee, by do niego dołączyła, a ona godzi się na to.

One on One Match: Bayley vs Sasha Banks – bez rostrzygnięcia

Podczas walki na arenie pojawiła się grupa The Riott Squad, która zaatakowała obie zawodniczki

Po chwili na ringu widzimy Heatha Slatera i Rhyno, którzy mówią, że są gotowi dzisiaj gotowi na Authors of Pain i chcą drugiej szansy. Długo na odpowiedź nie musieli czekać.

Tag Team Match: The Authors of Pain pokonali Heatha Slatera i Rhyno

Proszę Państwa, czas na MIZ TV! The Miz zaprasza na ring nowych członków czerwonej tygodniówki… Kevina Owensa i Samiego Zayna! Były mistrz interkontynentalny uważa, że cała piątka zgromadzona na ringu jest najlepszą kolekcją talentów, jakie stąpały po ringu WWE. Stwierdził, że są lepsi nawet od nWo, oraz są Oni Avengersami WWE. Wyzywa Shane McMahona od egoistów i nazywa Paige niedoszłą aktorką. Twierdzi, że ma kontrolę, lecz przerywa mu Kurt Angle i nie zgadza się z tą jego „kontrolą”. Kevin i Sami mieli swoje szanse tydzień temu, lecz ich nie wykorzystali. Kevin odpowiada Kurtowi, że dostał On, wraz z Zaynem e-mail od samej Stephanie McMahon, w którym było wyraźnie napisane, że nie chce ona zaprzepaścić kontraktu z tak dobrymi zawodnikami. Kevin pyta, czy jeśli On i Sami Zayn wrócili, to sam Kurt Angle nic nie może na to poradzić? Sami odpowiedział jednym głośnym YEP! Kurt był zaskoczony całą tą sytuacją, więc powitał tych dwóch zawodników, jednocześnie żegnając się z MizemMiz w odpowiedzi stwierdził, że SmackDown z B SHOW stanie się THE SHOW i z MizTourage zrobi to samo co na RAW. Kurt oznajmia, że tylko On idzie na SmackDown, a Dallas i Axel nigdzie się nie wybierają. W dzisiejszym main evencie zobaczymy 10-osobowy Tag Team Match – Miz, Sami, Owens i MizTourage vs. Balor, Rollins, Lashley, Strowman oraz Bobby Roode.

WWE RAW Tag Team #1 Contenders Match: Bray Wyatt i Matt Hardy pokonali The Revival

Na backstage’u widzimy The Bar. Sheamus mówi, że nigdy niewidział tak genialnego tag teamu. Na swojej drodze spotykają Breezango. Informują, że The Fashion Police zostali przeniesieni na nowy teren. Oceniają oni wygląd członków The Bar i wlepiają im mandaty.

Po chwili na ekranie widzimy dwójkę zwycięzców z WrestleManii 34 – Kurta Angle’a i Rondę Rousey. Rozmawiają Oni nt. owej gali oraz zeszłego tygodnia. Nagle do pokoju wchodzi Natalya i wita się z Ronda. Informuje ich, że chce pokazać, iż jest najlepsza na świecie, tuż po Rousey.

One on One Match: Ember Moon pokonała Mickie James

 

W ringu pojawia się nowy nabytek RAW – Dolph Ziggler! Mówi, że powrócił na RAW i wiele rzeczy się zmieniło, ale też niektóre pozostały bez zmian m.in.: że to on kradnie każde show. Przerywa mu Titus Worldwide. Wychodzi on z propozycją, aby dołączył do ich drużyny, aby Ci wznieśli go na wyższy poziom. Dolph jednak odrzuca propozycje, bo nie przyszedł sam na RAW. W ringu pojawił się Drew McIntyre i razem zaatakowali Titusa i Apollo.

Roman Reigns pojawia się w ringu. Rozgląda się i oznajmia, że dzisiaj również nie ma WWE Universal Championa, Brocka Lesnara. Po raz kolejny zmierzy się on z Lesnarem i tym razem zdobędzie mistrzostwo, a RAW będzie miało w końcu normalnego mistrza, który będzie na każdej tygodniówce. Samoa Joe przerywa i wchodzi na rampe. Mówi, że Roman nie wykonał swojej pracy dobrze. Przypomina, że nie zmierzy się ze zwykłym przeciwnikiem w klatce, lecz z bestią, która pokonała go na WM34. Oznajmia, że kiedy Brock z Nim skończy, wtedy On na Backlash uśpi Big Doga raz na zawsze. Roman prowokuje Joe, żeby wszedł do ringu i pokazał, co potrafi. Ten jednak mówi, że zobaczą się na Backlash.

One on One Match: Natalya pokonała Mandy Rose

Po walce doszło do ataku Sonyi Deville na Natalyę, lecz z odsieczą przyszła Ronda Rousey pokonując rywalkę.

Kolejnym zawodnikiem, który dołączy do RAW jest… Baron Corbin!

Tag Team Match: Breezango pokonali The Bar

Renee Young rozmawia na zapleczu z Eliasem. Pyta się, czemu dzisiejszej nocy nie wystąpi? Elias dał szybko do zrozumienia, że nie zamierza grać na tak małej arenie. Mówi również, że wiele się zmieniło od odejście Bobbiego Lashleya z federacji. Oznajmia, że jest najlepszy, a Bobby powinien go czcić w tłumie jak wszyscy inni. Ostrzega Lashleya przed tym, aby nie przerywał mu swoich występów, jeśli nie chce poznać czym jest prawdziwe WWE.

 

5 vs 5 Team Match: Bobby Roode, Finn Balor, Bobby Lashley, Seth Rollins i Braun Strowman pokonali Kevina Owensa, Samiego Zayna, The miza i MizTourage

Podczas pojedynku doszło do niespodziewanego odwrócenia się członków MizTourage od Miza. Gdy ten chciał wykonać zmianę, najpierw Axel zszedł z ringu, a później Dallas.

 

Z tego miejsca zapraszamy Was na ciąg dalszy Superstars ShakeUp, które będzie kontynuowane na dzisiejszym SmackDown!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *