WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 18.04.2018 – WYNIKI

Show otworzył AJ Styles. Zaczął obrażać Shinsuke Nakamurę za to co zrobił mu ostatnimi czasy. Powiedział aby Shinsuke wszedł do ringu i zawalczył z nim teraz. W odpowiedzi otrzymaliśmy głos Aidena Englisha, który wraz z Rusevem zmierzał do ringu. 

AJ Styles pokonał Ruseva przez dyskwalifikację

Po dźwigni Stylesa na Rusevie Aiden English zaatakował AJ’a doprowadzając do dyskwalifikacji. Gdy obydwoje panów atakowało bezbronnego Stylesa, do ringu wkroczył Daniel Bryan ratując AJ’a.

Na arenie powitaliśmy Sheltona Benjamina. Powiedział, że nigdy nie potrzebował Chada Gable’a u swojego boku i potrzebuje On godnego rywala. Usłyszeliśmy muzykę Ortona i zmierzał On do ringu. Gdy wydawało się, że to właśnie On stoczy pojedynek z Sheltonem, do ringu wszedł Jeff Hardy, który powrócił na SmackDown Live.

Jeff Hardy pokonał Sheltona Benjamina

Po swanton bombie Jeff przypiął Sheltona.

Zobaczyliśmy krótkie promo The Miza, który powiedział, że za tydzień stawi się na SmackDown w MIZ TV.

Zostały nam przedstawione kolejne nabytki niebieskiej tygodniówki. Tym razem to Sonya Deville i Mandy Rose.

Luke Harper pokonał Jeya Uso

Po meczu Bludgeon Brothers chcieli atakować braci Uso, ale do ringu wbiegła Naomi – żona jednego z nich, powstrzymując dwójkę mistrzów Tag Team SmackDown przed atakiem.

Został zapowiedziany Main-event dzisiejszej gali, w którym AJ Styles i Daniel Bryan podejmą Ruseva i Aidena Englisha

Samoa Joe pokonał Sina Carę

Po submissionie Joe, Sin Cara odklepał. Po meczu Joe mówił, że jest tu na SmackDown aby pokonać Daniela Bryana, oraz AJ Stylesa. 

Daniel Bryan został zapytany, dlaczego pomógł AJ Stylesowi. Odpowiedział On, że pomaga On ludziom z którymi chce w przyszłości stoczyć pojedynek. W tym samym czasie pojawił się powracający Big Cass, który nazwał Daniela „małym chłopcem”.

Rozbrzmiała muzyka Carmelli i mogliśmy zaczynać jej celebrację co do zdobycia tytułu kobiet SmackDown. Powiedziała Ona, że pokonała Charlotte, kobietę który zatrzymała streak Asuki. W tym samym czasie na arenę wkroczyła sama Charlotte. Pogratulowała Ona Carmelli, nagle rozbrzmiała muzyka Iconic Duo i powitaliśmy Billie Kay, oraz Peyton Royce. Zaczęły One przedrzeźniać Charlotte, po czym „the queen” nie wytrzymała i zaatakowała Je. Gdy Iconic Duo zyskało przewagę, na pomoc Charlotte przybyła Becky Lynch. 

Charlotte pokonała Billie Kay

Po meczu Carmella zaatakowała Flair i wraz z Iconic Duo rozprawili się również z Becky Lynch. Gdy wydawało się, że wszystko jest już załatwione, do ringu wkroczyła Asuka oczyszczając go z zawodniczek Iconic Duo. 

The Bar zapowiedzieli, że powracają na SmackDown Live.

Zobaczyliśmy segment z udziałem The New Day, oraz powracającego na SmackDown – R Trutha.

Luke Gallows i Karl Anderson, oraz stajnia z NXT – SAnitY zostali przeniesieni na SmackDown Live.

Dostaliśmy film  Zeliny Vegi, która ogłosiła, iż Andrade Cien Almas debiutuje na SmackDown.

Daniel Bryan i AJ Styles pokonali Ruseva i Aidena Englisha, przez dyskwalifikację 

Gdy wydawało się, że to Styles i Bryan odniosą zwycięstwo, Shinsuke Nakamura zaatakował Aj Stylesa, tak jak w zeszłym tygodniu. Zdarzenia tego nie widział sędzia, a Daniel Bryan, który był obecny w ringu zaczął pytać Stylesa czy wszystko ok. Nagle z zaskoczenia Bryan zainkasował potężnego Big Boota od Big Cassa. Widokiem Cassa wznoszącego rękę nad Danielem Bryanem zakończyliśmy dzisiejsze SmackDown Live.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *