WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

TOP 10 KOBIET TYGODNIA

Witam wszystkich serdecznie w kolejnym zestawieniu najlepszych kobie tego tygodnia!
Zapraszam do czytania!

10. Charlotte Flair

Zrobiła swoje, dobra walka, wygrana. Robota wykonana i nie ma tutaj więcej nic do powiedzenia.

9. Peyton Royce

Peyton Royce = Królowa Mikrofonu. Świetne promo, pokazuje że będzie z niej pociecha. Tylko WWE musi zaufać jej talentowi. Nie bójcie się charakteru Divy. Jest świetna, a ludzie raczej nie mieliby nic przeciwko jej bookowaniu na Main Event.

8. Sasha Banks

Nie podoba mi się story z Bayley. Sasha w ogóle się w nim nie broni. Mogli to jeszcze uratować przenosząc którąś z nich do Niebieskich, ale niestety musimy ciągnąć to co najmniej do Największej Gali Lata zapewne. Walka była dosyć nawet, ale końcówka i znowu spalenie jakiegokolwiek momentu zburzyło znowu szansę na medal.

7. Bayley

Lepsza z tego story ląduje na siódmym miejscu. Przyjaciółki obok siebie. Przypadek?

6. Candice LeRae

Candice kręci świetną walkę. Miło się to oglądało i widać, że forma ze sceny niezależnej, gdzie była gwiazdą pokroju Charlotte z WWE została i zapewne pas kobiet to kwestia czasu.

5. Natalya

Nattie robi swoje, czyli porządna walka z wygraną. Face – turn? Ja jestem za. Nattie dla mnie zawsze była lepsza jako face, więc nie mam nic przeciwko. Szkoda tylko, żę na RAW raczej przebić tej chronionej przez zarząd elity się nie da.

3. Billie Kay/Zelina Vega

Zanim zaczniecie mi dawać wizytówki z numerami do psychiatry dajcie mi się wytłumaczyć. Billie Kay ciągnęła walkę z Charlotte Flair, z kimś kto pokonał Asukę. Tu nie chodzi raczej o to czy Królowa jest dobra czy nie, ale to, jak WWE układa walki co nie umniejsza wkładu Billie w tę walkę. Włożyła wiele serca i sił, a Charlotte wyglądała tak jakby lekceważyła ten pojedynek, za to Billie ma dziś medal, a Flair nie. Co do Zeliny to ujęło mnie to, że nie pokazała się jako typowy menager, który dostaje 3 finishery i śpi. Pokazała się z dosyć mocnej strony i dała nam dowód ostateczny, że byłaby mega zawodniczką, a przypomnę, że w tym zestawieniu duży wpływ na ocenę ma przebijanie oczekiwań, progres i serce włożone w walkę.

2. Ember Moon

Dobra walka z tempem, a do tego Moon pokonuje, a nawet bardziej zamiata sześciokrotną mistrzynię kobiet. Nie ma zastrzeżeń i wątpliwości co do pozycji Ember na tej liście.

1. Carmella (Mella)

Promo jak po Money in the Bank na SmackDown po tamtym PPV! Coś pięknego, jak ta osoba dostaje w rękę mikrofon to aż zaczyna się podejrzewać czy Mella nie jest uczennicą Heymana. Promo świetne. Jak ktoś potrafi robić taką heelową reakcję mikrofonem w tej generacji WWE to nie ma wątpliwości, żę jest geniuszem mikrofonowym. Proszę WWE, nie kończcie tego panowania, bo aż się w kościach czuje, że będzie genialne.

Podsumowanie:

W stosunku do ostatniego tygodnia na listę zawitały Candice LeRae, Zelina Vega, Billie Kay, Ember Moon, Natalya, Bayley, Sasha Banks, a spadły Nia Jax, Asuka, Naomi, Mandy Rose, Kairi Sane, Ronda Rousey oraz Shayna Baszler.
Charlotte spada o 9 miejsc, Carmella idzie o jedno w górę, a Peyton Royce cztery pozycje w dół.

Na koniec klasyfikacja medalowa:

Miejsce Zawodniczka Złoto Srebro Brąz Razem
1. Carmella 2 1 1 4
2. Becky Lynch 2 1 0 3
3. Charlotte Flair 1 1 1 3
4. Mickie James 1 0 1 2
4. Alexa Bliss 1 0 1 2
4. Asuka 1 0 1 2
7. Natalya 1 0 0 1
8. Ruby Riott 0 1 0 1
8. Ronda Rousey 0 1 0 1
8. Nia Jax 0 1 0 1
8. Ember Moon 0 1 0 1
12. Naomi 0 0 1 1
12. Kairi Sane 0 0 1 1
12. Zelina Vega 0 0 1 1
12. Billie Kay 0 0 1 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *