WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

THE ROCK O GWIEŹDZIE NXT, JERICHO O NIEDOSZŁEJ WALCE Z UNDERTAKEREM!

 

Ricochet jest obecnie gwiazdą NXT i zadebiutował w TV na tygodniówce, która odbyła się przed galą NXT TakeOver: New Orleans. Dwayne „The Rock” Johnson odpowiedział jednemu z fanów, który chwalił Ricocheta. Sam Rock nie szczędził dobrych słów o Nim:

To jest człowiek! Uwielbiam to, co robi Ricochet i bez wątpienia stanie się liderem w nowej erze wrestlingowego biznesu. Przyszły mistrz.

 

WWE ogłosiło, że na Greatest Royal Rumble odbędzie się walka Undertakera z Rusevem. Po kilku dniach zdanie zmienione i zastąpiono Ruseva Chrisem Jericho, po czym Bułgar ponownie został wpisany do tej walki. Jericho był gościem CBS Sports „In This Corner”. Podczas rozmowy mówił o usunięciu z meczu. Oto, co miał do powiedzenia:

Dla mnie w tym momencie obojętne, czy chcą żebym był częścią Royal Rumble, czy zmierzył się z Undertakeren, czy wystąpił w pojedynku z Funakim w Lingerie Match, cokolwiek będą chcieli, będę tam. To jest dobra rzecz dla mojego dziedzictwa oraz mojego punktu w karierze. Mogę być w meczu otwarcia lub w main evencie. Cokolwiek wymyślą, będzie dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *