WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

IMPACT REDEMPTION – OCENY WALK I GALI

Dnia 23.04.2018 mieliśmy przyjemość obejrzeć galę IMPACT Redemption. Osobiście obejrzałem całą galę i chciałbym wam przedstawić moją opinię na temat gali, oceny itp.

Walka #1: Drago vs Aerostar

Walka była wyśmienita. Mieliśmy mnóstwo akcji w powietrzu, mega szybkie tempo, nearfalle, dźwignie, hardkor, czyli wszystko czego potrzeba fanom wrestlingu. Zdarzyły się botch’e, ale przy takim tempie walki można to wybaczyć.

Moja ocena: * * * * i 1/2*.

Walka #2: LAX vs Eli Drake i Scott Steiner

Ciekawy pojedynek, nadaje się do oglądania, ale nie był zbyt szybki, lecz solidny. Steiner mimo wieku pokazuje niezłą formę, a LAX i Drake robią swoje.

Moja ocena: * * * i 1/2*

Walka #3: Ishimori vs Dezmond Xavier vs El Hijo Del Fantasma vs Brian Cage vs DJZ vs Trevor Lee

Pokazali jak ma wyglądać wieloosobowa walka. Mimo innych zasad bardziej łączyli akcje niż podczas Ladder Match’u na TakeOver. Tutaj także tempo na wysokim poziomie. Ciekawa walka warta obejrzenia. Emocje były od samego początku do końca, a to co wyczyniali zawodnicy to magia.

Moja ocena: * * * * i 3/4*.

Walka #4: Taya Valkyrie vs Kiera Hogan

Dosyć dobra walka, ale często widok przerywała nam Tessa Blanchard, czyli nowa zawodniczka IMPACT, która pojawiła się przy stoliku komentatorskim. Mimo to zobaczyliśmy solidny wrestling.

Moja ocena: * * * i 1/4*

Walka #5: Matt Sydal vs Petey Williams

Miałem nadzieje co do tej walki jednak ona akurat nie porwała. Nie była zła, ale oczekiwania miałem co do niej wielkie i trochę się rozczarowałem. Średnie tempo cały czas. Nie było wolno ani szybko. Mimo to polecam obejrzeć, ale nie jest to konieczne.

Moja ocena: * * * i 3/4*

Walka #6: Moose, Edwards i Dreamer vs oVe

Pokazali WWE jak ma wyglądać walka z hardkorem. Porównajcie sobie Unsanctioned do tego widowiska. Coś wyśmienitego dla fanów brutalnego i odważnego wrestlingu. A to co jeszcze wyrabiał Edwards po walce podwyższa ocenę za walkę.

Moja ocena: * * * * i 1/4*.

Walka #7: Allie vs Su Yung

Walka jak dla mnie za mało czasu dostała żeby zawodniczki pokazały pełnię możliwości. Allie pokonuje przeciwniczkę i pewnie broni tytułu. Jeszcze te pseudo oświadczyny odrzucone przez Yung były dosyć ciekawe. Braxton Sutter znowu dostaje po łbie co poniekąd bawi.

Moja ocena: * * 3/4*

Walka #8: Austin Aries vs Pentagon Jr. vs Fenix

Walka spełniła oczekiwania Main Eventu. Świetna, mnóstwo akcji wysokiego ryzyka, tempo nie przynudzało, chciało się to oglądać. Walka tak się podkręciła w pewnym momencie, że nie wiedzieliśmy wcale kto wygra. Fantastyczne widowisko warte obejrzenia. Pentagon wygrywa, mamy niespodziankę co dodatkowo podnosi wartość walki.

Moja ocena: * * * * i 1/2*

Cała gala wypadła super, polecam obejrzeć. IMPACT mimo mniejszego budżetu robi mega widowisko, które zapadnie w pamięci. Mieliśmy trzy świetne walki, a reszta nie była zła. Kawał dobrego wrestlingu do obejrzenia w wolnej chwili.

Moja ocena gali: * * * *.

Dziękuję za przeczytanie i zapraszam na opinię o galach IMPACT w przyszłości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *