WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

KOLEJNE NAZWISKA W GREATEST ROYAL RUMBLE MATCHU, TAJEMNICZA WIADOMOŚĆ ENZO AMORE!

 

Greatest Royal Rumble zbliża się wielkimi krokami, więc nic dziwnego, że dostajemy coraz więcej informacji związanych z tą galą. Do GRR Matchu zostało dołączonych 3 zawodników. Są Nimi: Shane McMahon, Sami Zayn, oraz Kevin Owens. Ta trójka jest w nie najlepszych stosunkach, więc podczas tego starcia będziemy mogli zobaczyć, jak po raz kolejny stają ze sobą twarzą w twarz. WWE poinformowało Nas również o tym, że podczas GRR KickOff do Byrona Saxtona dołączą Jim Ross, Jerry Lawler oraz Booker T.

 

Na instagramie Enzo Amore doszło do niecodziennej sytuacji. Były zawodnik WWE usunął wszystkie swoje posty ze swojego konta na Instagramie w zeszłym tygodniu. Jak widać poniżej, w poniedziałek Amore opublikował nowe zdjęcie, w którym są jego buty, które zwisają z linii telefonicznej, z komunikatem „I T ‚S * B E E N * R E A L”. Czyżby odniósł się do zarzutów, przez które został zwolniony z WWE, czy może ma to jakieś głębsze podłoże?

 

Zack Ryder miał zawalczyć na WWE MainEvent z Mikiem Kanellisem, ale niestety nabawił się kontuzji kolana. Dowiedzieliśmy się tego od samego poszkodowanego. Udostępnił on swoje zdjęcie z krótkim opisem:

To zdjęcie zostało zrobione wczoraj wieczorem przed moim meczem przeciwko Mikiem Kanellisem na WWE MainEvent. Oboje traktowaliśmy to tak, jakbyśmy walczyli na RAW … ale niestety doznałem kontuzji kolana. Podczas gdy reszta rosteru leci dziś do Arabii Saudyjskiej na WWE GRR, ja lecę z powrotem do Orlando, aby uzyskać MRI. Będę Was informował …… i powinienem być z powrotem.

 

Przypominamy, że Greatest Royal Rumble będziecie mogli obejrzeć na naszej stronie, w zakładce NA ŻYWO!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *