WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 23.04.2018 – WYNIKI

 

Gala rozpoczęła się od uczczenia minutą ciszy byłego WWE Championa – Bruno Sammartino, który zmarł 18 kwietnia tego roku. Zostało również odtworzone krótkie wideo nt. zmarłej już legendy WWE.

 

Po chwili powracamy do ringu, na który zmierza Paul Heyman, wraz z WWE Universal Championem – Brockiem Lesnarem. Paul zaczyna wspominać o tym, że Brock pokonał Romana na największej scenie w WWE. Wspomina również, że to jego klient zakończył legendarny streak Undertakera, oraz zabrał Johna Cenę do swojego Suplex City i Reignsa też to spotkało. Wykonał na nim wiele F5, aby wyrzucić go na stertę śmieci. Ale Brocka Lesnara nie interesuje przeszłość, lecz przyszłość, a nią jest właśnie walka na Greatest Royal Rumble. Heyman mówi, że dzięki przypięciu Romana Reignsa, Brock otrzymał sporą podwyżkę. WWE chciało, aby pas Universal był broniony podczas piątkowego PPV, więc Lesnar na swojego oponenta wybrał właśnie Romana, ponieważ jest jeszcze w stanie oddychać. Po chwili rozbrzmiała muzyka Romana Reignsa, który wszedł do ringu. Patrzył się na Brocka i powiedział, że Paul ma racje z tym że nie wiadomo jak wróci do domu, ale może uwierzyć, że wróci jako nowy mistrz Universal.

One on One Match: Elias pokonał Bobbiego Roode’a

Matt Hardy pojawia się na ekranie i mówi, że rozmawiał z Wyrocznią w Delphi. Po zwycięstwie w zeszłym tygodniu ich droga jest jasna. Na Greatest Royal Rumble, wygrają WWE Raw Tag Team Championships. Najpierw muszą zmierzyć się z Ascension.

Tag Team Match: „WOKEN” Matt Hardy i Bray Wyatt pokonali Ascension

Kevin Owens i Sami Zayn pojawiają się na ringu i rozpoczynają… Kevin & Sami Show! Sami oznajmia, że będzie to najgorętsze cotygodniowe show w WWE. Kevin mówi, że nastała pustka po utracie jednego z najlepszych mówców na RAW i ktoś musi go zastąpić, a Oni pasują do tego idealnie. Ogłaszają również, że to właśnie Oni wyjdą zwycięsko z Greatest Royal Rumble Matchu. Kevin i Sami zapraszają pierwszego goście, śpiewając przy tym charakterystyczne dla Niego „You Suck”. Na ring wchodzi Generalny Manager RAW, Kurt Angle. Dostaje on od prowadzących krzesło plażowe. Kevin mówi, że Kurt był dla nich bardzo zgorzkniały. Sami wspomina o toksycznym środowisku, w jakim musieli pracować będąc na SmackDown. Kevin dodaje, że Shane McMahon uknuł spisek przeciwko nim i właśnie dlatego musiał wziąć sprawy w swoje ręce i zaatakował Vince’a McMahona. Zayn doszedł do wniosku, że Stephanie McMahon naprawdę doceniła Ich potencjał, albo… bardzo go nie lubi. Kurt odrzekł, że gdyby nie on, to Ronda w pełni mogłaby wykorzystać rękę Stephanie. Dwójka prowadzących ostrzega Kurta, że nie powinien tego mówić, gdyż potrzebuje tej prac. Kurt i Sami spierają się o liczbę dzieci, jaką ma Kurt. Kevin mówi, że Zayn zapomniał o Jordanie, a Sami na to, że Kurt od lat o Nim nie pamiętał. Ostatecznie Kurt wyznacza walkę dla Kevina i Samiego. Zmierzą się Oni z Braunem Strowmanem i Bobbym Lashleyem.

Na zapleczu mamy krótki segment, w którym to MizTourage chcą być u boku Setha Rollinsa, tak samo jak byli z Mizem. Seth odpowiedział twierdzącym NIE!

Tag Team Match: Dolph Ziggler i Drew McIntyre pokonali Titus Worldwide

Po walce Dolph wygłosił krótkie promo, w którym powiedział, że po raz pierwszy ma przy sobie kogoś, kto obroni jego plecy i jest nim niebezpieczny Drew. Dolph dodaje, że właśnie Oni robią tu show.

Na backstage’u mamy krótką rozmowę GM RAW z Chadem Gablem, który został przetransferowany na RAW bez Sheltona Benjamina i nie będzie tworzył z nikim team’u. Nagle podchodzi Jinder i narzeka, że musiał bronić swojego tytułu, zamiast świętować i chciał, aby Kurt odesłał go na SmackDown. Kurt oczywiście odmówił, a Chad powiedział, żeby odzywał się do Kurta z szacunkiem. Jinder sugeruje, że Gable jest połączeniem Nicholasa i Verne Troyer. Po chwili zgrzytu Kurt ogłosił ich walkę.

One on One Match: Chad Gable pokonał Jindera Mahala

Na zapleczu pojawił się Riot Squad i powiedziały, że zamierzają zdominować RAW, oraz nie zamierzają się z nikim zaprzyjaźniać. Na ekranie wyświetla się Samoa Joe, którym informuje, że jego walka z Romanem może się nie odbyć na Backlash. Ma być to spowodowane tym, że Roman zostanie zniszczony przez Brocka Lesnara na GRR.

Kolejna próba znalezienia nowego towarzysza przez Dallasa i Axela. Zapytali się tym razem Finna Balora o wspołpracę, lecz ten również odmówił.

Tag Team Match: Braun Strowman i Bobby Lashley pokonali Kevina Owensa i Samiego Zayna

Następną walką jaka miała się odbyć było starcie Barona Corbina z No Way Jose. Gdy ten drugi stał już na ringu, Baron wszedł z mikrofonem na rampę. Powiedział, że chce on ponownie zostać mistrzem i właśnie po to przyzsedł na RAW, po czym odmówł walki z No Way Jose, gdyż sądzi on, że to nie jego poziom. Jak to Jose ma zwyczaju, nie przejął się tym i tanecznym krokiem opuścił ring. Baron Corbin jednak wrócił i zaatakował Jose.

Tag Team Match: Finn Balor i Seth Rollins pokonali MizTourage

10-osobowy Tag Team Match: Alexa Bliss, Mickie James i The Riott Squad pokonały Bayley, Ember Moon, Natalye, Nie Jax i Sashe Banks przez dyskwalifikacje

Podczas walki doszło do nie lada zamieszania na ringu. Mickie James zaczęła atakować Natalyę, lecz na pomoc przyszła jej Ronda Rousey. Ronda chciała pomóc swojej przyjaciółce, lecz jej plany zniweczyła Mickie. Wkurzona Ronda wróciła na ring i założyła dźwignię na rękę, po czym odeszła z Natalyą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *