WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 24.04.2018 – WYNIKI

Show otwiera The Miz, a My od razu dostajemy przypomnienie, że na The Greatest Royal Rumble Miz zmierzy się z Finnem Balorem, Samoa Joe oraz Sethem Rollinsem w Ladder Matchu o Mistrzostwo Intercontynentalne. Miz mówi, że po Jego powrocie SmackDown ponownie jest galą numer jeden.  Następnie ponownie przechodzi do tytułu IC twierdząc, że dzięki Niemu stał się on najbardziej prestiżowym w całym WWE. Mizanin zaczyna mówić o swoim dzisiejszym gościu – Danielu Bryanie, który jest zły na Miza, bo Ten powiedział Mu całą prawdę prosto w twarz. Miz jest zdziwiony, bo kiedy urodziła się Jego Córka, zmienił się na lepsze, lecz w przypadku Bryana nie nastąpiła żadna zmiana. Mimo wszystko nadal nalega, by Bryan pojawił się w ringu. Trwa chwila ciszy i nie dostajemy Daniela Bryana, lecz… Big Cassa! Miz pyta olbrzyma czy może Mu w czymś pomóc. Cass odpowiada, że Mike nie ma gościa, dlatego się tu pojawił. Cass jest zdegustowany, bo po siedmiu miesiącach otrzymał zielone światło od lekarzy, lecz absolutnie nikt nie mówi o Jego powrocie. Miz pyta, za kogo Cass się uważa i zaczyna wrzeszczeć na Niego, lecz kiedy były tag team partner Enzo wstaje, Miz mówi, że tu chodzi o Daniela Bryana. Wściekły Cass mówi, że Bryan jest niski, dlatego nie powinno się na Niego zwracać uwagi. Cass przechwala się swoim wzrostem i twierdzi, że czyni to z Niego gwiazdę, a na dodatek pozwala dobrze wyglądać. Na koniec dodaje, iż wyśle Bryana tam gdzie Jego miejsce.

Widzimy na zapleczu Becky Lynch oraz Asukę, które idą w kierunku ringu na swój pojedynek. Nagle przerażona Becky patrzy w prawo, a kamera pokazuje leżącego Daniela Bryana, którym zajmują się sędziowie oraz później lekarze.

W ringu są już Iconic Duo, które chwilę naśmiewają się z Asuki.

Tag Team Match: The Iconic Duo (Peyton Royce & Billie Kay) pokonały Becky Lynch i Asukę

Ikonki zwyciężają po roll-upie, ponieważ sędzia nie zauważył, że Peyton Royce pomagała sobie linami.

Przed pokojem Shane’a McMahona stoi Renee Young. Z pomieszczenia wychodzi AJ Styles, który wygląda na bardzo zadowolonego. Young pyta jaka jest przyczyna tak dobrego humoru. Mistrz WWE twierdzi, że będzie miał okazję zemścić się na Nakamurze, ponieważ dziś odbędzie się 6-Man Tag Team Match. Na koniec dodaje „Too Sweet”, czym jasno sugeruje, kim będą Jego partnerzy.

Dostajemy przypomnienie, że na The Greatest Royal Rumble AJ Styles będzie bronił mistrzostwa w starciu z Shinsuke Nakamurą oraz, że na dzisiejszym SmackDown dojdzie do podpisania kontraktu między Carmellą i Charlotte o mistrzowski pas na Backlash.

Króciutkie promo Zeliny Vegi na temat Andrade „Cien” Almasa, który już wkrótce zadebiutuje na SmackDown.

W szatni do braci Uso dołączyła Naomi, która była wyraźnie zmartwiona o swojego męża (Jimy’ego). Na szczęście Ten uspokoił Ją, że wszystko będzie dobrze.

Singles Match: Jimmy Uso /w Jey Uso pokonał Rowana /w Harper

Kiedy Jimmy był w poważnych tarapatach rozbrzmiała muzyka Naomi, która zaczęła wykonywać swój taniec. Rozproszyło to uwagę Rowana, który dał się zaskoczyć Superkickami, a następnie Roll-Upem po którym Jimmy zgarnął zwycięstwo.

W ringu jest już Renee Young, a przed Nią stoją stół oraz krzesła, więc czas na podpisanie kontraktu! Renee zaprasza do ringu mistrzynię – Carmellę. Zjawia się Ona w kwadratowym pierścieniu, jednak kiedy Young chce przedstawić Charlotte, Carmella zabiera Jej mikrofon i mówi o braku szacunku dla Niej, ponieważ to mistrzyni powinna być przedstawiana jako druga (swoją drogą – miała rację). Słyszymy chanty „You sucks”, co w przypadku kobiety brzmi troszkę dziwnie, ale nieważne. Carmella ponownie każe Nam spojrzeć na to, co zrobiła i dostajemy materiał taki sam jak tydzień temu z sukcesami byłej Big Cassa. Carmelli jednak ciągle mało i torturuje Nas owym filmem po raz drugi. Na szczęście przerywa wszystko Charlotte. Carmella naśmiewa się z Niej, krzycząc „Woo!” jednocześnie pokazując byłej mistrzyni tytuł oraz naśladując Jej Ojca – Rica Flaira. Dochodzi do podpisania kontraktu, po czym to Charlotte krzyczy „Woo!” i wbija twarz Carmelli w stół, po czym rzuca nim w nią i tym kończy się ten segment.

Na backstage’u ponownie Renee Young przed szatnią Shinsuke Nakamury. Spotyka tam Aidena Englisha, jednak ten nie chce rozmawiać.

Widzimy Jeffa Hardy’ego zmierzającego do ringu, a później Sheltona Benjamina, który już w nim jest. Mniej więcej w połowie rampy theme song Jeffa przerwya theme song Randy’ego Ortona i to On ostatecznie zmierzy się z Benjaminem, a Hardy zasiada przy stole komentatorskim.

Singles Match: Shelton Benjamin pokonał Randy’ego Ortona

Podczas walki pojawił się zamaskowany człowiek, który zaatakował kolano Jeffa. Już w ringu okazało się, że to Singh, który otrzymał RKO od Ortona. Całą sytuację wykorzystał Benjamin, który wykonał Paydirt i zgarnął zwycięstwo.

Krótki, śmieszny segment na zapleczu z udziałem The Bar i The New Day.

W szatni do AJ Stylesa dołączają Luke Gallows i Karl Anderson. Wszyscy wykonują gest „Too Sweet”.

Szybki film odnośnie SAnitY na SmackDown.

Renee Young jest przy Danielu Bryanie i pyta o to, co się stało. Bryan odpowiada, że rozmawiał z Paige i na BackLash zmierzy się z Big Cassem.

Dostajemy promo od Samoa Joe, który krótko wypowiada się o Intercontinental Championship oraz walce z Reignsem na The Greatest Royal Rumble.

6-Man Tag Team Match: Shinsuke Nakamura, Aiden English i Rusev pokonali AJ Stylesa, Luke’a Gallowsa i Karla Andersona

Warto dodać, że Nakamura miał dość mocno zmodyfikowany theme song. Po walce Styles rzucił się na Nakamurę, lecz ten wykonał Mu Low Blow. Chciał dołożyć Kinshasę, jednak ten cios przyjął na siebie Anderson, który otrzymał jeszcze jedną Kinshasę i na tym zakończyło się ostatnie SmackDown przed The Greatest Royal Rumble.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *