WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NXT 25.04.2018 – WYNIKI

  • Adam Cole pokonał Oney’a Lorcan’a

Przed walką cała Undisputed Era wygłosiła krótkie promo na temat swoich wygranych, Cole poiedział aby spojrzeli na te złoto, a Roderick oświadczył, że dołączenie do Undisputed Ery to najlepsza decyzja w jego życiu. Adam cole zrobił Open Challenge, na który odpowiedział Oney Lorcan. Nie jest on wyborowym zawodnikiem, ale Adam Cole, który pokonał EC3, Ricochet’a, Velveeten’a, Lars’a oraz Killiana na raz miał kłopoty z Lorcanem. NIe obyło się bez interwencji najweiększej stajni na żółtej tygodniówce i dzięki temu Adam Cole obronił mistrzstwo North America. Po Roderick i Kyle zaatakowali biednego Lorcan’a i na pomoc prybiegł mu Danny Buch, który także nie dał sobie z nimi rady po trzymaniu Superkick’a od Adama Cole’a.

  • Heavy Machinery pokonali Riddick’a Mossa i Tino Sabbateli’ego

Walka Tag Team’owa była całkiem dobra, nie był to jednak najwyższy poziom, ale cała czwórka nas nie zawiodła. Przez całą walke to Heavy Machinery dominowało i to się nie zmieniło. Riddick Moss prosił o zmianę Tino, ale ten zeskoczył z apronu i odwrócił się od swojego przyjaciela. Otis i Tucker to wykorzystali i wykonali swoją akcje kończąca na Moss’ie przypinając go i odliczając do trzech. Heavy Machinery rzuciło wyzwanie War Riders by przyszli. Ci się jednak ne zjawili.

  • Johnny Gargano vs Aleister Black – Walka się nie odbyła.

Na arenie rozbrzmiało „Rebel Heart” i Gargano pojawił się na Stage’u. Zza jego pleców zaatakował go Tomasso Ciampa. Atak trwał długo i Johnny Gargano niestety musiałbyć wzięty do karetki. Aleister widzący stan Johnny’ego wyszedł na ring i wypowiedział „Tomasso” zgasły swiatła. Na ring wyszło SAnitY i Erick Young chciał stoczyć walkę z Aleisterem. 

  • Aleister Black pokonał Erick’a Young’a

Walka nie trwała zbyt krótka była wystarczająco długa. Każdy wiedział, że SAnitY odeszło na Smackdown Live, a Aleister ma swoją serie zwycięstw, więc odłączyli opcje wygranej Young’a. Tak się wieć stało Aleister wygrał. Do ringu wbiegł Dain oraz Wolfe którzy otrzymali Black Mass. Tak zakończyliśmy epizod NXT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *