WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

TOP 10 KOBIET TYGODNIA

Witam w kolejnym zestawieniu najlepszych wrestlerek WWE tego tygodnia!

Dłużej nie przeciągając zapraszam do czytania.

10. Becky Lynch

Zrobiła więcej niż jej tag team partnerka w walce na SmackDown, więc wyrzuciła ją z dzisiejszego rankingu i znajduje się na dziesiątej pozycji.

9. Liv Morgan

Nie przeszkadzała mi ona na ostatnim RAW, ani nie szkodziła. Przy poziomie kobiet w tym tygodniu spokojnie wchodzi na miejsce dziewiąte.

8. Ruby Riott

Podobnie jak z Morgan, ale jest przewodniczącą grupy, więc wyprzedza przyjaciółkę z ekipy.

7.Charlotte Flair

Charlotte zrobiła to co miała zrobić. Weszła, podpisała, zniszczyła Carmellę i koniec. Miejsce według mnie jak najbardziej zasłużone.

6. Mickie James

Druga z kobiet w drużynie tych złych na RAW. Dobra robota z jej strony, nie zwalnia tempa jeśli chodzi o jej ringowe atrybuty, ale niestety WWE nie chce jej dać rządzić już ten ostatni, siódmy raz. Wyśmienita zawodniczka. Jedna z najlepszych zawodniczek późnej, drugiej Women’s Ery i wczesnej Diva’s Ery. Sześć tytułów! Niesamowity dorobek, jeszcze lepsza historia, ale niestety się jej nie docenia. Taki jak dla mnie Rusev kobiecej dywizji. Mimo iż każdy chciałby jej rządów choć ten ostatni raz, nie dostajemy nic szczególnego z jej udziałem. Jest, była i będzie świetna.

5. Ember Moon

Zdecydowanie najlepsza zawodniczka drużyny dobrych na ostatnim RAW. Praktycznie chyba większość walki to ona była w ringu. Ma moc i potencjał, ale WWE musi ją pociągnąć trochę do przodu, dać jej wejść do „Elity” kobiet RAW. Ember na pewno byłaby lepszą mistrzynią niż Alexa, Nia i Sasha jako face razem wzięte, ale przyszłość nam tylko może pokazać czy WWE wykorzysta ten jeszcze nieoszlifowany diament.

3. Billie Kay/Sarah Logan


Zasłużony medal dla obu zawodniczek. Jedna walczy chyba ponad połowę czasu i jest najaktywniejszą zawodniczką złej drużyny na RAW, a druga razem ze swoją tag team partnerką wygrywa z Asuką i Becky. Obie zasługują na wyższe wypromowanie w przyszłości i oby tak było. Czas pokaże.

2. Carmella/Mella

Fantastyczne promo tej zawodniczki. Widziałem jej potencjał na mikrofonie po Money in the Bank, ale to co robi teraz to magia. Gadać przez niemal 15 minut i ciągnąć za sobą publiczność to wielka sztuka. Szkoda tylko, że WWE tak późno zauważyło, że ta zawodniczka potrafi wiele.

1. Peyton Royce

To był tydzień Iconic Duo. Peyton jednak zrobiła więcej od swojej najlepszej przyjaciółki. Poza promem, które wygłosiły wspólnie i było świetne i poza samym zwycięstwem to ona przypinała Becky i zgarnęła wygraną. Wielkie gratulacje i życzenia dalszych sukcesów z mojej strony, bo to jest materiał na nową Mickie nawet.

Podsumowanie:

W stosunku do ostatniego tygodnia na listę wskoczyły Sarah Logan, Mickie James, Ruby Riott, Liv Morgan i Becky Lynch, a spadły Sasha Banks, Bayley, Natalya, Candice LeRae i Zelina Vega. Peyton Royce idzie w górę o 8 pozycji, Billie Kay broni swojego miejsca, Carmella spada o jedno, Charlotte Flair wskakuje 3 pozycje wyżej, a Ember Moon spada o 3 miejsca.

Na koniec klasyfikacja medalowa:

Miejsce Zawodniczka Złoto Srebro Brąz Razem
1. Carmella/Mella 2 2 1 5
2. Becky Lynch 2 1 0 3
3. Charlotte Flair 1 1 1 3
4. Mickie James 1 0 1 2
4. Alexa Bliss 1 0 1 2
4. Asuka 1 0 1 2
7. Natalya 1 0 0 1
7. Peyton Royce 1 0 0 1
9. Ruby Riott 0 1 0 1
9. Ronda Rousey 0 1 0 1
9. Nia Jax 0 1 0 1
9. Ember Moon 0 1 0 1
9. Billie Kay 0 0 2 2
14. Naomi 0 0 1 1
14. Kairi Sane 0 0 1 1
14. Zelina Vega 0 0 1 1
14. Sarah Logan 0 0 1 1

Klasyfikacja brandów:

Miejsce Brand Złoto Srebro Brąz Razem
1. SmackDown 7 4 6 17
2. RAW 3 4 3 10
3. NXT 0 0 2 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *