WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 30.04.2018 – WYNIKI

 

Dzisiejszą galę Monday Night RAW zaczął Roman Reigns. Na ekranie ukazało się zdjęcie po którym jednoznacznie można stwierdzić, że to Roman wygrał pojedynek z Lesnsarem. Nawet sędzia tego starcia opublikował tweet, w którym przyznał się do błędu. Roman mówi, że nie zamierza się usprawiedliwiać, gdyż są dowody na to, że wygrał ten pojedynek i czuje się Universal Championem. Pomimo tego, że wielu już w niego zwątpiło, to obiecał, że zdobędzie ten tytuł i dotrzyma słowa. Na titantronie pojawił się Samoa Joe. Poinformował Reignsa, że zgodnie z jego przewidywaniami przegrał z Lesnarem, a na Backlash będzie on kontynuował serie porażek. Nagle rozbrzmiewa muzyka Jindera Mahala. Uważa on, że przegrał walkę z Jeffem, bo ten oszukiwał. Mówi, że przegrał z Lesnarem, przegra z Samoa Joe na Backlash, a na dzisiejszym RAW przegra z współczesnym Maharają. Na ringu pojawia się Sami Zayn, który jest ciepło odebrany przez fanów, gdyż gala odbyła się w jego rodzinnym mieście. Wypomina Romanowi, że ten chociaż się pojawił na Greatest Royal Rumble, a on musiał zostać w domu z powodu kontuzji, lecz dzisiaj czuje się lepiej i chce stanąć twarzą w twarz z Romanem. Na ten czas pojawia się Kevin Owens. Rozumie on Samiego, ale informuje, że fani bardziej chcą walki Owensa z Reignsem. Roman nie wytrzymuje i zatakuje Owensa, po czym sam zostaje zaatakowany. Na ringu pojawiają się kolejno Bobby Lashley oraz Braun Strowman i pomagają Reignsowi.

One on One Match: Elias pokonał Bobbiego Roode’a

Podczas walki doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Elias pchnął Bobbiego na narożnik, po czym ten wyleciał z ringu i próbował nabrać powietrza. Walka została natychmiastowo przerwana przez sędziego głównego i wezwano pomoc medyczną.

Tag Team Match: The Authors of Pain pokonali Jean-Paula and Francois

Na ringu pojawia się Seth Rollins i jest zachwycony reakcją tłumu na niego. Wspomina o swoich ostatnich zwycięstwach, zaczynając od zdobycia mistrzostwa Interkontynentalnego na WrestleManii, po live event w RPA, do GRR. Twierdzi, że to właśnie publiczność jest powodem, dla którego tak bardzo się stara. Trochę myślał podczas długiego powrotu z Arabii Saudyjskiej i doszedł do wniosku, że nie chce być takim mistrzem, jakim jest Brock Lesnar i pojawiać się tylko wtedy, kiedy mu wygodnie. Chce być walczącym mistrzem, otwartym na wyzwania. Rozbrzmiała muzyka Finna Balora. Przyznaje on racje Rollinsowi, że lot był długi i w trakcie niego mógł przeanalizować ich walkę o pas. Każdy wie, jak się skończył pojedynek, Finn był bardzo blisko wygranej. Finn stwierdził, że Seth chcą być walczącym mistrzem, powinien się z nim zmierzyć właśnie teraz. Seth po chwili namysłu zgodził się na ten pojedynek. Nagle słyszymy muzykę Miza… lecz na ringu pojawili się Curtis Axel i Bo Dallas. Curtis mówi, że nie powinni przejmować się tym, co chcą ludzi oraz nie powinni walczyć przeciwko sobie, lecz razem. Przyznają, że popełnili błąd prosząc każdego z osobna. Powinni zapomnieć o Balor Club i The Shield, gdyż stworzą oni razem nowych Four Horsemen WWE. Seth i Balor mówią, że to trudne, po czym zostają zaatakowani przez MizTourage. Radzą sobię z nimi z łatwością. Po chwili Balor zza pleców atakuje Rollinsa.

One on One Match: Ruby Riott pokonała Sashę Banks

Kamery przenoszą Nas na backstage, gdzie Titus stoi razem z Renee Young. Pyta się ona O’Neila, jak czuje się po upadku, który widział już cały świat. Odpowiada, że wszystko poszło zgodnie z planem. Nie każdy ma możliwość upaść na twarz przed całym światem. Ma nadzieję, że ta sytuacja zainspiruje wielu ludzi. Przerywa im Baron Corbin i mówi, że Renee marnuje z Nim czas.

Six-Man Tag Team Match: Roman Reigns, Braun Strowman i Bobby Lashley pokonali Jindera Mahala, Kevina Owensa i Samiego Zayna

One on One Match: No Way Jose pokonał Barona Corbina

One on One Match: Natalya (z Rondą Rousey) pokonała Mickie James (z Alexą Bliss)

Intercontinantal Championship Match: Seth Rollins pokonał Finna Balora

Widokiem świętującego Setha zakończyliśmy dzisiejszą tygodniówkę. Przypominamy, że SmackDown możecie obejrzeć również na naszej stronie w zakładce NA ŻYWO!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *