WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN 01.05.2018 – WYNIKI

 

Show rozpoczęło oświadczenie Paige, o tym, że mecz pomiędzy AJ Stylesem a Shinsuke Nakamurą na Backlash będzie No disqualifications meczem. Następnie przeszliśmy do Miz TV, którego gościem był Jeff Hardy.

Jeffowi został pokazany film, w którym to olewa On jedną z gwiazd WWE – Randego Ortona. Nie musieliśmy długo czekać, a Viper sam pojawił się w ringu. Zapowiedział, że w niedzielę na Backlash chcę odzyskać tytuł Stanów Zjednoczonych. Nagle pojawił sie Shelton Benjamin, który mówił, że ostatniej nocy pokonał on Randego Ortona, więc to jemu należy się ta walka. Gdy Shelton wchodził do ringu, został zaatakowany przez Randego Ortona. Następnie do walki dołączyli Jeff Hardy, oraz The Miz. Został zapowiedziany mecz obydwu tag teamów tych panów.

Tag Team Match: Randy Orton i Jeff Hardy pokonali The Miza i Sheltona Benjamina

Po meczu, Viper wykonał RKO na Jeffie Hardy’m

Na zapleczu zobaczyliśmy segment z udziałem Aidena Englisha oraz Ruseva. Aiden powiedział, że nie będzie już śpiewał Rusev Day, a zastąpi go ktoś lepszy. Została nam pokazana żona Ruseva – Lana w koszulce Rusev Day

Na ringu powitaliśmy Big Cassa. Powiedział że jest lepszy od wszystkich tu, oraz Daniela Bryana. Mówił, że na Backlash widzowie dostaną 5 sekundowy mecz z Ich udziałem. Na arenie rozbrzmiała muzyka Daniela Bryana, ale do ringu nie wchodził On, a jego podobizna – karzełek. Cass wykonał na nim Big Boota.

Na arenie zabrzmiała muzyka AJ Stylesa. Powiedział, że no disqualification mecz da Nakamurze większe pole do popisu, przez jego Low Blowy. Nagle na arenie pojawił się Samoa Joe. Zapowiedział, że chce walczyć z AJ Stylesem o jego tytuł, w tym samym czasie na arenie rozbrzmiała muzyka Shinsuke Nakamury. Gdy wydawało się, że Shinsuke wyjdzie z zaplecza, On zaatakował AJ’a na ringu Low Blowem. Następnie wykonał On również Kinshasę.

One on One: Xavier Woods pokonał Sheamusa

Mandy Rose i Sonya Deville domagały się meczu o tytuł kobiet, powiedziały, do Paige, że są Absolution i może im to zagwarantować. Ta stanowczo odmówiła, mówiąc, że muszą One na to zasłużyć.

Six-Women’s Tag Team Match: Asuka, Charlotte i Becky Lynch pokonały The Iconic Duo i Carmelle

Widokiem Charlotte spoglądającej na Carmellę zakończyliśmy dzisiejszą tygodniówkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *