WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

KOLEJNY KANAŁ O TEMATYCE WWE!

WITAM CZYTELNIKÓW

Startuje z YouTube na nowo, chciałbym troszeczkę złapać publiczności by powiedzieli mi co robię źle w filmach, oczywiście każdą krytykę przyjmę i postaram się naprawić to co zrobiłem źle jak tylko się da. Moim priorytetem jest dobicie chociażby 100 subskrypcji na kanale tak abym miał coraz większą chęć na nagrywanie dla was odcinków.

Tematyka mojego kanału to oczywiście jak większość z was się domyśla WWE będę starał się dodawać filmy regularnie tak abyście nie musieli się nudzić ale też nie zawsze jest to możliwe z powodu takiego, iż mieszkam jeszcze z rodziną i malutkimi krokami wkraczam w dorosłość także tego czasu może być nieco mniej aczkolwiek mam dobre nastawienie co do tego.

Kanał robię dla przyjemności z góry mówię, że na siłę nie będę wrzucał filmów tylko tak jak mówiłem będzie to w miarę regularne, a przynajmniej będę się starał aby tak było.

Co znajdziecie na moim kanale? następujące rzeczy:

-Omówienia Gal PPV

-Newsy ze świata Wrestlingu

-Jeżeli ktoś się zainteresuje i poda jakiś pomysł, mogę zrobić ciekawostki

-Moje predykcje przed galą

TROCHĘ O MNIE

Nazywam się Alex. Mam prawie 17lat. Urodziłem się we Włoszech (dokładnie Rzym) Zainteresowałem się Wrestlingiem gdy miałem już 7 lat aczkolwiek nie było to regularne tak jak staram się teraz. Moim ulubieńcem od początku był Jeff Hardy i po dziś dzień gdy widzę go w WWE szczególnie po powrocie mam banana na mordzie. Interesuję się Dziennikarstwem oraz Aktorstwem i to w tych kierunkach zamierzam się kształcić po technikum.

Dlaczego postanowiłeś nagrywać akurat o tematyce WWE skoro mamy innych YouTuberów takich jak: Patrykos, Typowy Balik czy też WWEPolandNation?

-Moim marzeniem zawsze było mieć chociaż małą publikę, małą ale stałą. To co robię, staram się robić jak najlepiej. Nigdy nie robię czegoś na odwal. Jeżeli miałbym coś zrobić na odwal – po prostu bym tego nie zrobił. Dlaczego zamierzam prowadzić kanał o tematyce WWE mimo konkurencji? Jest to temat (WWE) w którym odnajduję się najlepiej i to na tym chciałbym zacząć. Mój sprzęt nie pozwala mi na większe tytuły gier dlatego chciałbym nagrywać omówienia gal itp, ponieważ nie każdy ma czas/chęć/zdrowie siedzieć po nocach i oglądać galę na żywo. Mimo tego, że są nadal skróty gal wszędzie dostępne, ale chciałbym dzielić się z kimkolwiek moją osobistą oceną. Zajawka pojawiła się w 2011 roku kiedy to jeszcze znany nam dobrze PLKDamian prowadził kanał o tej własnie tematyce, od tego się wszystko zaczęło. Próbowałem ale nic nie wychodziło mimo, że wtedy nie było praktynie konkurencji na Polskim YouTube. Damian skończył z tym, poznałem świetne osoby  m.in. WWEPolandNation aka Kuba, Patrykos aka Patryk, Balik aka Łukasz i to od nich czerpię obecnie inspirację. Mam nadzieję, że chłopaki się nie obrażą i będziemy się wspierać wspólnie gdyż jesteśmy wszyscy redakcją WrestleOne.

Link do kanału 

Pozdrawiam jeżeli dotrwaliście! Miłej majówki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *