WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

THE LIST OF WRESTLEONE 06.05.18r.

Witam was w kolejnej odsłonie naszego cotygodniowego rankingu. Dzisiaj jak co miesiąc podsumujemy nasz ranking, a więc zapraszam was do artykułu.

10. Jeff Hardy (-2)

Jeff otwiera dzisiejszą listę, a miejsce zawdzięcza wygranej nad Mizem i Banjaminem razem z Ortonem. Nic więcej nie pokazał, jedynie dał zwycięstwo swojej drużynie. No może dodatkowo występ w MizTV daje mu dziś #10 pozycję.

9. Randy Orton (0)

Ach Randy, ten szczwany lis. Tym razem jego RKO Outta Nowhere naprawdę było znikąd. Dał zmianę Jeffowi tylko po to by odwrócić jego uwagę i wykonać swoją akcję kończącą również na nim. Dzięki tej sytuacji jest on przed Hardym, a nie razem z nim na jednej pozycji.

8. The Miz (0)

Mizanin jest przed osobami, które go pokonały? Tak drogie Panie i Panowie. Wystąpił świetnie na mikrofonie podczas swojego programu chcąc poróżnić między sobą mistrza U.S. Jeffa Hardy’ego i jego dzisiejszego przeciwnika na Backlash Randy’ego Ortona. Moim zdaniem The Miz jest obecnie najlepszym zawodnikiem na mikrofonie, nie tylko na SD Live, ale w całej federacji.

7. No Way Jose (0)

No Way Jose zajmuje dość wysoką pozycję w rankingu, a to za sprawą pokonania Barona Corbina. Faktem jest, że przyczyniło się do tego Titus Worldwide, ale mimo wszystko „Wilka” nie jest tak łatwo pokonać, a chodzą słuchy, że federacja szykuje dla niego wielkie plany, które mam nadzieję przyćmią jego stratę walizki MitB.

6. Big Cass (0)

Segment Big Cassa i „Daniela Bryana” był moim zdaniem ciekawy, a opierał się na tym z czego drwili dawni rywala Danielsona; z jego wzrostu. Podczas promo Cassa, do ringu wszedł „mini” Bryan i olbrzym pokazał co stanie się tej niedzieli podczas ich pojedynku. Za dość ciekawe promo były TT partner Enzo zajmuje dziś #6 pozycję.

5. Authors of Pain (0)

Tutaj nie ma co dużo gadać. AoP dosłownie zmietli z powierzchni ziemi swoich przeciwników, pokazując, że są jednym z najlepszych Tag Teamów na RAW.

4. Elias (0)

Ten zawodnik pokazał nam swoją brutalność w starciu z Roodem, w którym doprowadził do jego wyliczenia ringowego. Dokonał tego uderzając krtanią Bobby’ego o jeden z metalowych elementów ringu, przez co ten spadł z krawędzi kwadratowego pierścienia dusząc się. Całość wyglądała naprawdę groźnie, a my możemy jedynie czekać na dalszy ciąg rywalizacji pomiędzy tą dwójką.

3. Finn Balor (0)

Finn zajmuje dziś najniższe miejsce na podium nieprzypadkowo. Po pierwsze zaatakował on niespodziewanie Rollinsa. Po drugie stoczył konkretną walkę z mistrzem I.C., którą jednak przegrał, lecz mimo to pokazał się dobrze w tym tygodniu.

2. Roman Reigns (0), Braun Strowman (-1) i Bobby Lashley (0)

Ta trójka ogromnych zawodników stoczyła niezłą walkę przeciwko Zaynowi, Owensowi i Mahalowi. Nie pokazali pełni swoich możliwości, ale wygrali i możliwość zobaczenia tych gigantów świętujących razem jest bezcenna.

1. Seth Rollins (+1)

Seth zdecydowanie wygrywa dziś po solidnej walce z Finn’em o mistrzostwo I.C., które obronił. Po face turnie sądziłem, że dobry Rollins będzie słaby w porównaniu do tego złego. Myliłem się, bo taki Rollins jest naprawdę genialny, jednak trochę mi brakuje takiego Setha jak za lat 2014/2015, ale jak mówiłem, taki jest równie dobry.

I to już koniec naszego rankingu. Już dziś będzie miała miejsce gala Backlash, na którą serdecznie zapraszamy do naszej zakładki NA ŻYWO

W porównaniu do ostatniego rankingu wypadli:

Cedric Alexander (#10), AJ Styles (#9), John Cena (#7), The Undertaker (#6), Brock Lesnar (#5), Babatunde Aiyegbusi (#4) i Daniel Bryan (#3)

Przed wami ostateczny ranking miesiąca:

Msc. Zawodnik Dziś Ogólna
1. Seth Rollins 10 pkt 29 pkt
2. Braun Strowman 9 pkt 23 pkt
3. Brock Lesnar  20 pkt
4. Roman Reigns  9 pkt 19 pkt
5. Daniel Bryan  17 pkt
5. Jeff Hardy  1 pkt 17 pkt
7. Bobby Lashley 9 pkt 16 pkt
8. Undisputed Era 15 pkt
9. Big Cass 5 pkt 14 pkt
10. Johnny Gargano   – 13 pkt
10. The Undertaker 13 pkt

Seth Rollins zostaje wrestlerem miesiąca kwietnia. Na drugim miejscu jest Strowman, a na najniższym stopniu podium jest Bestia. Romanowi zabrakło zaledwie 1 pkt do podium. Dalej ex aequo są Jeff i Daniel. Bobby oraz Cass dostali się na listę dzięki dzisiejszym punktom. Undisputed Era i Johnny Gargano utrzymali się w rankingu dzięki zaledwie jednemu pojawieniu się liście. Ten drugi i The Undertaker zamykają całą stawkę.

Tabela wszech czasów prezentuje się następująco:

Msc. Zawodnik Dziś Ogólna
1. Braun Strowman 9 pkt 58 pkt
2. Brock Lesnar  50 pkt
2. Seth Rollins 10 pkt 50 pkt
4. Roman Reigns 9 pkt 40 pkt
5. Shinsuke Nakamura 32 pkt
6. Finn Balor 8 pkt 28 pkt
7. AJ Styles 26 pkt
8. Sami Zayn 24 pkt
8. John Cena  24 pkt
10. Daniel Bryan 23 pkt

 

Tutaj także zaszły spore zmiany. Prowadzenie ponownie objął Strowman z 58 punktami. Lesnar nie dość, że spadł na #2 miejsce to jeszcze dzieli je, lecz nie byle z kim, bo z Sethem Rollinsem. Reigns awansował na #4 pozycję. Nakamura spadł na #5 lokatę. Finn powrócił i ma #6 miejsce. reszta bez zmian oprócz spadku każdego z zawodników pod Balorem, oraz nieobecność Braci Maczuga.

Wojna brandów prezentuje się tak:

Msc. Brand Dziś Ogólna
1. RAW 44 pkt 137 pkt
2. NXT 65 pkt
2. SD Live 11 pkt 65 pkt

RAW zdecydowanie wygrywa wojnę tego miesiąca. Punkty zawodników z dzisiejszego #2 miejsca nie są mnożone 3x. Następna potyczka będzie zerowana podobnie jak ranking miesiąca. SD Live ledwo dogoniło NXT dzieląc pozycję #2 z żółtą tygodniówką. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *