WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 07.05.2018 – WYNIKI

 

Dzisiejszą galę Monday Night RAW otworzył Generalny Manager Kurt Angle.  Opowiadał on, że WWE jest jedną wielką rodziną i cieszy się, że jest w niej od blisko 20 lat. Przeszliśmy od WrestleManii przez Superstar’s ShakeUp, GRR, aż do Backlash. Teraz będzie pora na jeden z ulubionych przez fanów event, czyli Money in the Bank! Odbędą się dwie walki tego typu: jedna dla mężczyzn, druga dla kobiet. Ustalił on już 2 Triple Threat Matche o miejsce w tych walkach. W pierwszym udział wezmą Sasha Banks, Ruby Riott i Ember Moon, a w męskiej części Roman Reigns, Sami Zayn i Finn Balor.

Nagle przerywa mu Braun Strowman i opowiada swoją historię z dziecinstwa. Po wysłuchaniu jej, Kurt oznajmił, że Braun zasługuje na to, aby znaleźć się w Money in the Bank Matchu. Kevin Owens wchodzi na rampę i mówi, że jeśli jes jakaś osoba, która zasługuje na udział w tej walce, to jest nim właśnie On sam. Mówi, że podczas wczorajszej walki została przypięta zła osoba i to Owens i Zayn powinni wyjść zwycięsko ze starcia z Lashleyem i Strowmanem. Uważa, że Braun nie powinien dostać szansy. Angle mówi, że nie może umieścić go w MitB Matchu, bo Strowman też odbędzie walkę kwalifikacyjną. Owens ostrzega Kurta, żeby grał uczciwie, bo Stephanie go obserwuje. Kurt w odpowiedzi wyznaczył walkę kwalifikacyjną Kevina Owensa z obecnym na ringu Braunem Strowmanem!

One on One Qualifying Match: Braun Strowman pokonał Kevina Owensa

Braun Strowman stał się pierwszym uczestnikiem męskiego MitB Matchu!

Mike Rome jest z Romanem Reignsem w szatni. Roman mówi, że interesuje się obecnie Samim Zaynem i Finnem Balorem. Uważa się, za niekoronowanego mistrza. Jest On bardzo wkurzony i mówi, że zamierza kontrolować swoje podwórko, dominować, wygrywać. Oznajmia, że zdobędzie walizkę MitB i pokieruje swoim losem.

 

Widzimy Goldasta wraz z Goldustem, który chce zakwalifikować się do MitB Matchu, gdyż uważa go za swój ostateczny cel. Nagle przychodzi Jinder Mahal i mówi, że dobrym posunięciem były jego przenosiny na RAW podczas ostatniego Superstars ShakeUp, ale pyta czemu nie jest w Triple Threat Matchu, jak Roman w nim jest. Kurt odpowiada mu, że musi poczekać do swojego starcia z Chadem Gablem. Po nim zastanowi się, czy dostanie szanse zakwalifikowania się do pojedynku o walizkę.

 

Six-Man Tag Team Match:  Baron Corbin i The Revival pokonali No Way Jose i Titus WorldWide

Triple Threat Qualifying Match: Ember Moon pokonała Sashę Banks oraz Ruby Riott

Ember Moon jest pierwszą uczestniczką kobiecego MitB Matchu!

Po walce widzimy Ember Moon na backstage’u i jest pytana o znalezienie się w MitB Matchu. Odpowiada, że pomimo nałożonych na nią limitów w trakcie swojej kariery, przekroczyła jest. Udowodniła, że ma umiejętności, honor i serce. Jej kolejnym celem jest… sięgnięcie po walizkę MitB!

W szatni rozmawiają ze sobą Sami Zayn i Kevin Owens. Sami uważa, że czuje się, jakby wisiał nad nimi obłok konspiracji. Kevin mówi, że poszedł na Armageddon z Strowmanem i wspomina, że Samiego czeka łatwiejsza walka z Finnem i Romanem. Owens wypomniał Zaynowi wczorajszego liścia, a on przeprosił go za to i powiedział, że to Oni muszą zostać Universal Championami. Obydwaj będą żałować, jak nikt się nie zakwalifikuje. Sami chce wiedzieć, czy ma plecy w postaci Kevina Owensa i czy go wesprze. Owens powiedział, że jest z Nim.

One on One Match: Jinder Mahal pokonał Chada Gable’a

Na zapleczu ponownie widzimy Kurta Angle’a, lecz w towarzystwie Zacka Rydera. Zack mówi, żę są w jego rodzinnym mieście, więc co będzie lepsze od kwalifikacji do MitB Matchu. Nagle przerywa Mahal i żąda, aby dodać go do walki wieczoru i zrobić Fatal Four Way. Na co Kurt w charakterystyczny dla Rydera sposób odpowiada: „WOO WOO WOO nie wejdziesz bro”

 Tag Team Match: Dolph Ziggler i Drew McIntyre pokonali Heath’a Slatera i Rhyno

One on One Match: Bobby Roode pokonał Eliasa

Po starciu Bobby Roode został zapytany o swoją wygraną. Odpowiada, że może być tylko lepiej, gdyż po tym, co zrobił Eliasowi, jest szansa na walkę kwalifikacyjną do MitB Matchu. Pokonanie Eliasa było wspaniałe, ale wygranie MitB będzie Glorious!

 

Na ring przychodzi Intercontinental Champion – Seth Rollins. Pyta się publiczności, jak się czują. On oznajmił, że czuje się bardzo dobrze po swojej walce na Backlash. Mówi, że chce On pobić aktualny rekord w posiadaniu IC. Zarzucił Mizowi, że był on mistrzem jakim nikt nie powinien być. Tak jak mówił przed tygodniem, on chce być na każdej tygodniówce i chce być walczącym mistrzem. Wspomniał on o swojej wygranej w Money in the Bank Matchu, dzięki której zaszedł tak wysoko. Chce, aby IC stał się głownym tytułem na RAW, oraz rzucił open challenge o swój pas. Na jego wyzwanie przystał… Mojo Rawley. Mówi, że to będzie taki debiut, na jaki zasługuje. Mówi że zdobędzie ten pas, a później wygra MitB Match i sięgnie po kontrakt. To nie jest Monday Night Rollins, lecz Monday Night Rawley.

Intercontinental Championship Match: Seth Rollins (c) pokonuje Mojo Rawley’a

Tag Team Match: WOKEN Matt Hardy i Bray Wyatt pokonali Bo Dallasa i Curtisa Axela

Triple Threat Qualifying Match: Finn Balor pokonał Samiego Zayna i Romana Reingsa

W końcowym etapie walki przy ringu pojawił się Jinder Mahal, który złapał za nogi Romana Reingsa, dzieki czemu Sami Zayn mógł wykonać Helluva Kick. Ostatecznie Finn Balor wykonał Coup de Grace na Samim i tym samym stał się drugim uczestnikiem Money in The Bank Matchu!

 

Widokiem świętującego Balora zakończyliśmy dzisiejszą tygodniówkę! Zapraszamy na dzisiejsze SmackDown!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *