WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

THE LIST OF WRESTLEONE 13.05.18r.

Witam was w kolejnej edycji naszego rankingu. Zapraszam do artykułu.

10. Bobby Roode (0)

Roode pewnie zajmuje #10 miejsce po pokonaniu Eliasa po dość szybkiej i jednostronnej walce. Dzięki tej wygranej Bobby ma szanse na udział w walce o walizkę Money in the Bank.

9. Jinder Mahal (0)

Jinder nie dość, że pokonał Chada Gable’a to jeszcze doprowadził do przegranej Romana Reignsa w walce kwalifikacyjnej o udział w MitB Matchu. Prawdopodobnie jest to początek ich rywalizacji i mam nadzieję, że wypadnie dobrze.

8. Kassius Ohno (0)

Co prawda Ohno nie wygrał swojej walki, lecz zaprezentował się w niej na wysokim poziomie. Mam nadzieję, że to koniec jego jobberki, bo Kassinus to naprawdę talent, lecz niestety WWE chyba tego nie widzi.

7. War Riders (0)

Ci zawodnicy chyba będą robić za drugich AoP na żółtej tygodniówce. Dosłownie zmietli Heavy Machinery i być może dzięki takim osiągnięciom dostaną szansę walki o pasy NXT Tag Team.

6. Tomasso Ciampa (0)

Tomasso jest przed swoimi kolegami z NXT za nie tylko bardzo dobrą walkę, ale także za wygraną nad #8 Kassinusem. Po przegranej na ostatnim TakeOver z Gargano, ten zawodnik radzi sobie bardzo dobrze na NXT i odnosi coraz większe sukcesy.

5. Seth Rollins (-4)

Jest to dziś największy spadek w rankingu. Wrestler poprzedniego miesiąca zaczyna od #5 miejsca, lecz nie jest to oczywiście jego kres możliwości. Po prostu dostaliśmy dość średnią walkę z Mojo o pas I.C. Jednak popisał się bardzo dobra walką na Backlash, ratując jakość gali, ponieważ pojedynek Rollins vs. Miz była najlepszą walką na tejże gali.

4. Braun Strowman (-2)

Braun pokonując Owensa zakwalifikował się do MitB Ladder Matchu. Już długo nie mieliśmy takiego potwora w walce o walizkę i mam nadzieję, że Strowman urozmaici to starcie.

3. Rusev (0)

Dostać się do walki o walizkę to jedno. Pokonać Daniela Bryana to drugie. Oby nie było to bezwartościowe zwycięstwo i oby Bułgar tylko szedł naprzód razem ze swoją karierą.

2. The Miz (+6)

Mizanin nie znalazł się tu przypadkowo. Pokonał mistrza U.S – Jeffa Hardy’ego i dostał się do walki o walizkę. Jest to duże osiągnięcie i możemy tylko czekać na dalsze losy Miza na SD Live.

1. Finn Balor (+2)

Ze wszystkich zawodników, którzy zakwalifikowali się do MitB Matchu, ten zawodnik dokonał tego najbardziej niespodziewanie. Wygrał Triple Threat Match pokonując Zayn’a i Reignsa co jest jego największym triumfem w ostatnim czasie. Dzięki temu wygrał dzisiejszy ranking.

To już koniec naszego rankingu. W porównaniu do ostatniego rankingu wypadli:

Jeff Hardy (#10), Randy Orton (#9), No Way Jose (#7), Big Cass (#6), AoP (#5), Elias (#4), Bobby Lashley i Roman Reigns (#2)

A oto nowy ranking miesiąca:

Msc. Zawodnik Dziś Ogólna
1. Finn Balor 10 pkt 10 pkt
2. The Miz 9 pkt 9 pkt
3. Rusev 8 pkt 8 pkt
4. Braun Strowman 7 pkt 7 pkt
5. Seth Rollins 6 pkt 6 pkt
6. Tomasso Ciampa 5 pkt 5 pkt
7. War Raiders 4 pkt 4 pkt
8. Kassinus Ohno 3 pkt 3 pkt
9. Jinder Mahal 2 pkt 2 pkt
10. Bobby Roode 1 pkt 1 pkt

Tabela wszech czasów prezentuje się tak:

Msc. Zawodnik Dziś Ogólna
1. Braun Strowman 7 pkt 65 pkt
2. Seth Rollins 6 pkt 56 pkt
3. Brock Lesnar 50 pkt
4. Roman Reigns 40 pkt
5. Finn Balor 10 pkt 38 pkt
6. Shinsuke Nakamura 32 pkt
7. AJ Styles 26 pkt
8. Sami Zayn 24 pkt
8. John Cena  24 pkt
10. Daniel Bryan 23 pkt

Wojna brandów:

Msc. Brand Dziś Ogólna
1. RAW 26 pkt 26 pkt
2. SD Live  17 pkt 17 pkt
3. NXT 12 pkt 12 pkt

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *