WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WYJAZD NA WRESTLEMANIE 35!

 

Jeden z naszych redaktorów Patryk, który jest właścicielem kanału paTrykos, założył własny profil na Patronite. Jednym z największych marzeń Patryka dotyczącym wrestlingu jest wyjazd na największą galę na świecie, czyli WrestleManie. Jak dobrze wiecie, wyjazd do Stanów nie należy do najtańszych. Łączna kwota wyjazdu na taki event wynosi około 8 tysięcy złotych. Dzięki temu będziemy mieli dostęp do materiałów zrobionych bezpośrednio z Nowego Yorku, w których będziemy mogli zobaczyć to, czego nie uchwycą kamery telewizyjne, poczuć lepiej klimat całego wydarzenia. Mając jednego z redaktorów w mieście, w którym odbywa się gala, będziemy mieli również dostęp do większej ilości informacji na temat WrestleManii.

Na profilu Patronite paTrykosa możemy zobaczyć inne cele, które będą zrealizowane, jeżeli nie uda się uzbierać odpowiedniej kwoty na WrestleManię 35. Jednym z nich jest wyjazd na galę WWE w Wielkiej Brytanii. Jest to zdecydowanie mniejszy wydatek od wyżej wspomnianej WrestleManii, ale sam udział w takim wydarzeniu byłby czymś ekscytującym. WWE czasami organizuje główne gale RAW i SmackDown właśnie tam.

Najmniejszym celem jest ulepszenie swojego stanowiska pracy, w tym głównie komputera. Nowy sprzęt równa się nowym możliwościom, dzięki czemu materiały Patryka mogą zyskać na jakości.

Jak zostać patronem?

Aby zostać patronem należy zarejestrować się na stronie Patronitepostępując zgodnie z instrukcjami. Na profilu paTrykosa jest podana informacja, ile kosztuje zostanie patronem. Są to cztery kwoty: 5zł, 10zł, 20zł i 50zł. Osoba, która wesprze tę sprawę, będzie miał różne korzyści, w zależności od wielkości wpłaty.

Zachęcamy do zostania patronem, by wspomóc Patryka w realizacji marzeń. Pamiętajcie, że każda złotówka jest bardzo cenna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *